Który materac jest lepszy Sealy lub Serta? Przewodnik zakupów

Jeśli często zastanawiasz się, który materac jest lepszy Sealy czy Serta, będzie to zależeć od Twoich osobistych potrzeb i preferencji. Ale nie martw się, ponieważ pomożemy Ci znaleźć najlepszą dla Ciebie markę. Pod koniec tego artykułu powinieneś określić wyraźnego zwycięzcę.

Niezbędne jest, aby wiedzieć, jak porównać popularne materace na rynku. W końcu chcesz jak najlepiej wykorzystać swoje pieniądze. Bez zbędnych ceregieli, oto, co sprawia, że ​​Sealy lub Serta są Twoimi możliwymi kolejnymi materacami:

Który materac jest lepszy Sealy lub Serta? Przewodnik zakupów

Który materac jest lepszy: Sealy vs Serta

Aby pomóc Ci porównać materace Sealy z materacami Serta, porozmawiamy o każdej z tych marek z osobna. Następnie możesz ocenić, które z odpowiadających im cech są potencjalnie korzystne lub niekorzystne dla Twoich potrzeb i preferencji. Pamiętaj, że najlepszy materac dla Ciebie powinien zapewniać komfort i wsparcie idealne dla Twojej sylwetki i nawyków spania bardziej niż sama marka.

Co warto wiedzieć o Sealy

Materace Sealy są dostępne w różnych rodzajach, od sprężyn wewnętrznych, pianki z pamięcią kształtu i hybryd. Jest nawet materac typu bed-in-a-box o nazwie Cocoon by Sealy Chill. Co więcej, wszyscy wiemy, jak ważne jest, aby nasze łóżko było idealne, więc będziesz zadowolony, że materace Sealy są wyjątkowo miękkie, pluszowe, średnie, miękkie, twarde i bardzo twarde.

A co z opcjami rozmiaru? Możesz spodziewać się standardowych rozmiarów w modelach Sealy: twin, twin XL, full, queen, king i California king. Każdy materac różni się również wysokością od 8 do 12 cali. Jeśli masz więcej pytań dotyczących wyboru materaca Sealy, ich strona internetowa zawiera często zadawane pytania, które możesz sprawdzić.

Sealy statki z Mississippi, a materac dotrze w ciągu 5 do 7 dni. Standardowa wysyłka powinna być bezpłatna, a marka chwali się, że rozpakowanie nowego łóżka wykonuje jedna osoba. Jednak według niektórych klientów problem, który zauważyliśmy, dotyczy honorowania ich gwarancji.

Co warto wiedzieć o Sercie

Jeśli chodzi o materace Serta, możesz wybierać również spośród sprężyn wewnętrznych, pianki z pamięcią kształtu i hybrydy. Marka oferuje nawet materace w pudełku i materace hotelowe ze swojej kolekcji. A jeśli masz na myśli idealne odczucie lub jędrność, możesz użyć ich strony internetowej, aby przefiltrować ich produkty od twardych do pluszowych.

Opcje rozmiarów materacy Serta są standardowe: podwójne, podwójne XL, pełne, królowe, królewskie i kalifornijskie. Grubość w łóżkach waha się od 10 do 13 cali. I podobnie jak w przypadku strony internetowej Sealys, powinieneś łatwo znaleźć sekcje FAQ z dodatkowymi pytaniami dotyczącymi każdej serii materacy.

Po zamówieniu materac Serta dotrze w ciągu czterech tygodni. Co więcej, możesz wybrać między dostawą standardową i białymi rękawiczkami, gdzie ta ostatnia obejmuje ustawienie łóżka i usunięcie starego oraz sprężyny skrzynkowej. A gdybyśmy mieli wspomnieć o potencjalnej wadzie materacy Serta, jedynym problemem, jaki widzieliśmy, są reklamacje wad przy zamówieniach u innych sprzedawców.

Więc który wybrać?

Porównując dostępne materace oferowane przez każdą markę, w tym sposób ich dostarczania oraz typowe problemy klientów, obie marki wydają się być równe. Jedynym sposobem, w jaki możesz zdecydować, jest przeprowadzenie badań na temat konkretnego modelu w każdej kolekcji marek i porównanie ich. Obie marki mają wiele pozytywnych recenzji, a ich negatywy nie są wyjątkowe, jeśli chodzi o materace na rynku.

Jeśli mielibyśmy zostawić Ci wskazówkę dotyczącą kupowania, której nigdy nie możesz przeoczyć, zachowaj szczególną ostrożność przy zakupie od sprzedawców zewnętrznych. Zawsze czytaj wszystko na temat roszczeń gwarancyjnych, aby mieć pewność, że w razie wystąpienia problemu możesz szybko rozwiązać problem. Ponadto czas wysyłki może się różnić, jeśli kupujesz w innym sklepie.

Czy Sealy to dobra marka materacy?

Posiadając certyfikat CertiPUR-US, możesz potwierdzić, że Sealy to niezawodna marka materacy pod względem bezpieczeństwa i trwałości. Materace nie zawierają niebezpiecznych chemikaliów, materiałów i środków zmniejszających palność, szkodliwych dla środowiska i zdrowia użytkowników. To samo dotyczy Serty, ponieważ marka używa również certyfikowanych pianek.

Jeśli chodzi o reputację marki, Sealy ma ocenę A+ od Better Business Bureau, a większość skarg dotyczy problemów z gwarancją.

A co z Sertą?

Jak już wspomnieliśmy, materace Sertas posiadają również certyfikat bezpieczeństwa materiałów niebezpiecznych i chemikaliów. Dlatego możesz czuć się swobodnie, że łóżka mają niską zawartość LZO, które mogą wpływać na jakość powietrza w pomieszczeniach. Reputacja marki jest oceniana na poziomie B w porównaniu z Sertą, ale recenzje materacy są zdecydowanie pozytywne, bez żadnych znaczących wycofań ani pozwów sądowych.

Jaka jest najlepsza marka materacy?

Byłoby niesprawiedliwe wymienić jedną konkretną markę materaca i oznaczyć ją jako najlepszą. Potrzeby i preferencje każdego użytkownika różnią się, aby znaleźć konkretną markę lepszą od drugiej. Jednak zawsze możesz wybrać znane marki, które istnieją od dłuższego czasu.

Wniosek

Niektóre marki materacy zawsze są ze sobą porównywane. Jednym z najczęstszych pytań zadawanych przez kupujących jest to, który materac jest lepszy Sealy lub Serta. Główna wypowiedź tego artykułu mówi o tym, jak obie firmy mają dobrą reputację pod względem jakości swoich łóżek.

Oferują również dobrą gamę modeli, aby dopasować się do potrzeb i pragnień każdego użytkownika. Mam nadzieję, że czytanie o tym, czego możesz oczekiwać od każdej marki, pomogło Ci zdecydować się na jedną markę.