Kto robi najlepszy materac piankowy: 5 najlepszych marek

W tym artykule odpowiemy, kto robi najlepszy materac piankowy, który ujawnia pięć najlepszych marek. Niektóre z nich są prawdopodobnie znajome, ponieważ należą do czołówki producentów. Porozmawiamy również o łóżkach piankowych zalecanych przez lekarzy.

Ale czy materace piankowe są tego warte? Oto, jak długo trwa łóżko piankowe. Zawsze dobrze jest wiedzieć, jak długo patrzysz na łóżko, ponieważ z biegiem lat wpłynie to na jakość Twojego snu.

Kto robi najlepszy materac piankowy: 5 najlepszych marek

Jaki jest najlepszy materac piankowy do kupienia?

Sealy

Wśród najlepszych łóżek piankowych do kupienia jest jedna z najbardziej znanych marek materacy, Sealy. W szczególności możesz rozważyć materac Sealy Posturepedic, jeśli chcesz uzyskać materac piankowy. Ten materac piankowy z pamięcią kształtu zapewnia konturowe korzyści materiału, ale bez zatrzymywania ciepła w tradycyjnej piance z pamięcią kształtu.

Elementy materaca piankowego Posturepedic zaczynają się od chłodzącego pokrowca z elastycznej dzianiny z technologią antybakteryjną, zmniejszającej ucisk pianki z pamięcią kształtu, amortyzującej pianki żelowej i wspierającej pianki żelowej. Pianki posiadają nawet certyfikat CertiPUR-US, więc wiesz, że jakość i bezpieczeństwo tego materaca przeszły rygorystyczne kontrole. A jeśli potrzebujesz więcej przekonywania, czy wiesz, że Sealy Posturepedic to marka materacy Hyatt?

Serwowo

Jeśli zostałeś i zastanawiałeś się, jakiego rodzaju materaca używa Crowne Plaza, jest to materac Serta Perfect Sleeper. Serta jest również popularną i renomowaną firmą produkującą materace, dlatego powinna również sporządzić listę najlepszych materacy piankowych. Ale co sprawia, że ​​Perfect Sleeper to doskonałe łóżko piankowe do rozważenia?

Materac Serta Perfect Sleeper zawiera roślinną osłonę chłodzącą, technologię przeciwdrobnoustrojową, zmniejszającą nacisk żelową piankę z pamięcią kształtu i piankową osłonę dla niestandardowego systemu cewek podtrzymujących. Możesz również wybrać modele Renewed Sleep i Luminous Sleep, aby uzyskać inne dodatkowe funkcje, takie jak pianka z pamięcią WonderCloud, którą Serta porównuje do spania w chmurze oraz pianka BubbleCloud, która jest pianką z poduszką. A jeśli potrzebujesz większej personalizacji, Serta pozwoli Ci wybrać pakiet komfortu dla Perfect Sleeper i wybrać preferowaną liczbę warstw pianki z pamięcią kształtu i poduszek.

Fioletowy

Materac Purple to fantastyczne łóżko piankowe, jeśli chcesz czegoś wyprodukowanego w USA i hipoalergicznego. Składa się z oddychającej miękkiej dzianiny, siatkowej elastycznej warstwy łagodzącej punkty nacisku bez zatrzymywania ciepła oraz tak zwanych warstw pianki zapewniającej komfort, które łączą wsparcie i amortyzację. Możesz również sparować go z regulowaną podstawą Purple, jeśli chcesz mieć większą kontrolę nad swoim łóżkiem.

Kolejną zaletą materaca Purple jest to, że jest to łóżko w pudełku. Ułatwi to konfigurację, ponieważ otrzymasz go w małej paczce. Ponadto nie musisz płacić dodatkowo i poprosić innych osób o przeniesienie go po przyjeździe, dzięki czemu uzyskasz dodatkowe oszczędności.

Kasper

Jednym z najbardziej znanych materacy piankowych typu bed-in-a-box jest Casper. Casper Original był nawet modny, gdy celebryci publikują swoje łóżko w pudełku na platformach społecznościowych. A jeśli wolisz hybrydę, możesz również wybrać tę wersję Casper Original.

Materac Casper składa się z certyfikowanych pianek CertiPUR-US. Wierzchnia warstwa to oddychająca pianka poliuretanowa, a następnie strefowa pianka z pamięcią kształtu i podstawa z pianki poliuretanowej. A jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, kto produkuje materace Casper, przeczytaj o nich nasz przebadany artykuł.

Awokado

Niektórzy ludzie nie są fanami łóżek piankowych, ponieważ zazwyczaj są one wykonane syntetycznie. Dlatego możesz rozważyć ekologiczny i naturalny alternatywny materac piankowy wykonany z pianki lateksowej. Doskonałym łóżkiem z pianki lateksowej jest materac Avocado Green, ponieważ wykorzystuje naturalne materiały, a jest nawet wersja wegańska.

Materac Avocado Green wykorzystuje lateks z certyfikatem ekologicznym GOLS oraz wełnę i bawełnę z certyfikatem ekologicznym GOTS. Jest również igłowana, więc nie zawiera kleju. Jeśli interesuje Cię, gdzie kupić naturalne materace lateksowe, takie jak ten z Avocado, sprawdź naszą listę.

Jaki rodzaj materaca piankowego zalecają lekarze?

Materac piankowy z pamięcią

Lekarze zalecają materac z pianki z pamięcią kształtu, jeśli jesteś osobą, która potrzebuje mocnego i podtrzymującego materaca. Na przykład możesz wracać do zdrowia po kontuzji lub odczuwać ból ciała. Nie możesz spać na łóżku, które pogrąży Cię zbyt głęboko, ponieważ stracisz wsparcie, aby złagodzić dyskomfort.

Materac z pianki lateksowej

Niektórzy ludzie są wrażliwi na chemikalia, a lekarze często zalecają unikanie pianki poliuretanowej lub pianki z pamięcią kształtu. Zamiast tego mogą zasugerować zakup materaca z pianki lateksowej, ponieważ jest on naturalnie pozyskiwany z drzewa kauczukowego. Możesz nawet sprawdzić hipoalergiczne i organiczne łóżka z pianki lateksowej, zwłaszcza jeśli masz astmę, alergię lub inne choroby układu oddechowego.

Jeśli odczuwasz dyskomfort i chcesz, aby łóżko było tak odprężające jak sesja chiropraktyczna, oto łóżka polecane przez kręgarzy.

Wniosek

I to wszystko! Podsumowując, kto robi najlepszy materac piankowy, rozważ najlepsze marki, takie jak Sealy, Serta, Purple, Casper i Avocado. Obejmują one piankę żelową z pamięcią kształtu, nietoksyczną piankę poliuretanową, a nawet naturalną piankę lateksową.

Zalecamy, abyś również porozmawiał z lekarzem, jeśli masz inne schorzenia, które mogą odnieść korzyści z określonego rodzaju materaca. Niemniej jednak łóżka piankowe trwają dość długo, a ich dostępność na rynku powinna pomóc w wylądowaniu najlepszego dla Ciebie.