Kto robi materace Hampton i Rhodes?

Ci, którzy są ciekawi, kto produkuje materace Hampton i Rhodes, mogą odpowiedzieć na to pytanie, sprawdzając pościel Sherwood. Nic dziwnego, że coraz więcej osób chce dostać łóżko od firmy materacowej i innych marek sklepów. Hampton i Rhodes to szczególna marka, która oferuje różne modele, które mogą zaspokoić potrzeby każdego śpiącego.

Większość łóżek Hampton i Rhodes jest sprężynami wewnętrznymi, ale są też modele piankowe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z poniższym przewodnikiem. Porozmawiamy również o materacach wyprodukowanych w USA.

Kto robi materace Hampton i Rhodes?

Kto robi materace Hampton i Rhodes?

Pościel Sherwood produkuje materace Hampton i Rhodes dla firmy Mattress Firm. Sam Hampton i Rhodes jest marką prywatną pod marką Mattress Firm, dlatego niektóre modele można znaleźć w innych sklepach, takich jak Mattress Pro i Sleep Train. Jeśli chodzi o typy łóżek z Hampton i Rhodes, można znaleźć modele piankowe i sprężynowe wyprodukowane w USA.

Gdzie można kupić materace Hampton i Rhodes?

Jak wspomniano, sklepy pod marką Mattress Firm powinny oferować różne modele Hampton i Rhodes. Możesz nawet znaleźć łóżka w Amazon lub sklepach stacjonarnych w całych Stanach Zjednoczonych. Jeśli robiłeś zakupy online, sprawdź u sprzedawcy, czy może wysłać przesyłkę do Twojej lokalizacji, zwłaszcza jeśli znajdujesz się poza sąsiednimi Stanami Zjednoczonymi.

Jak dostarczają? Niektóre usługi ustawiają łóżko w Twoim domu za dodatkową opłatą, a nawet obejmują usuwanie materiału do pakowania i istniejącego materaca. Możesz jednak otrzymać również standardową dostawę do krawężnika.

Uśpienie i gwarancja

Wszystkie modele z Hampton i Rhodes są objęte próbnym snem na 100 nocy bez okresu docierania. Jest to doskonałe, ponieważ oznacza to, że nie musisz czekać i korzystać z materaca, zanim będziesz mógł go zwrócić. Ale jeśli musiałbyś wymienić łóżko, wiedz, że jest za to opłata, a jeśli kupiłeś materac bezpośrednio przez Firmę Materacy, będzie 30-dniowy okres docierania w zamian za 120-nocny okres próbny.

Gwarancja na materace Hampton i Rhodes jest podobna do większości łóżek, w przypadku których obowiązują opłaty za zwroty i praktyki, które mogą ją unieważnić. W przeciwnym razie wgniecenia i ugięcia są ważnymi powodami do skorzystania z gwarancji. Okres zależy wówczas od posiadanego modelu, od rocznej do 10-letniej gwarancji.

Czy Hampton i Rhodes to dobry materac?

Hampton i Rhodes to dobry materac, o ile otrzymasz idealny model dla swoich konkretnych potrzeb i preferencji. Przedział cenowy jest również doskonały dla osób z ograniczonym budżetem, ale należy pamiętać, że niektóre materiały wymagają szybszej wymiany. Możesz sprawdzić skalę twardości konkretnego łóżka, na które patrzysz, a następnie podjąć decyzję w oparciu o swoją wagę i pozycję do spania.

Zastanów się również, czy konstrukcja materaca odpowiada Twoim potrzebom. Na przykład ci, którzy śpią gorąco, powinni wybrać łóżko z materacem sprężynowym niż z pianki. Jednak niektórzy ludzie mogą preferować ogólne wrażenie piany od sprężyny wewnętrznej.

Zwykłe modele Hampton i Rhodes

Hampton i Rhodes mają tak zwane łóżko dwustronne, które wykorzystuje piankę po obu stronach. Możesz spać po obu stronach, ale warstwy zapewniające komfort nadal zapewniają dobry przepływ powietrza, ponieważ są zawiłe. Istnieją również HR100, HR200, HR300, HR320, HR340, HR400, HR440 i HR500 o różnych konstrukcjach.

HR100 to czysta sprężyna wewnętrzna z piankową osłoną żakardową, podczas gdy HR300 wykorzystuje polipiankę i piankę zapamiętującą kształt. Koniecznie sprawdź, jak te materace różnią się pokrowcem, podstawami i warstwami komfortowymi, ponieważ mogą istnieć pewne specyficzne cechy, które mogą Ci przynieść korzyści, zwłaszcza porównując pozornie podobne modele. Dostępne są również materace hybrydowe Hampton oraz te z żelem jeśli wolisz tego typu.

San Martin i Trinidad to hybrydy, w których pierwsza wykorzystuje polipiankę, żelową piankę z pamięcią kształtu i 768 sprężyn. Z drugiej strony Trynidad różni się jedynie tradycyjną warstwą wierzchnią z pianki z pamięcią kształtu. Wreszcie, możesz sprawdzić modele Aruba i Cool Gel do pianki z pamięcią żelową.

Kto robi materace najlepszej jakości?

Byłoby niemożliwe i niesprawiedliwe rezygnacja z określonej marki lub producenta jako łóżka najlepszej jakości. Pamiętaj, że ogólne wrażenia różnią się w zależności od użytkownika i innych czynników podczas użytkowania łóżka. Jednak najczęściej dobrze ocenianymi markami są Tempurpedic, Purple, Saatva, Tuft and Needle, Casper i Brooklyn Bedding.

Marki te oferują szeroką gamę modeli, z których niektóre mogą być wyższej jakości niż inne. Najlepiej jest sprawdzić różne recenzje łóżek, na które patrzysz i które z nich są zwracane rzadziej lub wcale. Dobrym wskaźnikiem jakości jest oferowanie przez producenta przedłużonego okresu gwarancji, ponieważ świadczy to o zaufaniu do jakości materaca.

Które materace są produkowane w USA?

Większość ludzi woli materac wyprodukowany w USA, ponieważ łatwiej jest znaleźć wiarygodne recenzje od osób o tych samych czynnikach zewnętrznych, które mogą wpływać na jego jakość. Co więcej, wysyłka i zwroty są wygodniejsze niż posiadanie materaca z dowolnego miejsca na świecie. Niektóre marki wyprodukowane w USA to Leesa, Saatva, Brentwood Home, Purple, Brooklyn Bedding, Amerisleep, Serta i Casper.

Wniosek

Czy znasz różne marki materacy? Czy wiesz, kto produkuje materace Hampton i Rhodes? Jest produkowany dla firmy Mattress Firm przez Sherwood Bedding i jest wysyłany na terenie całych Stanów Zjednoczonych.

Istnieją również różne marki wyprodukowane w USA i każda z nich powinna oferować konkretny model materaca, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom.