Kto produkuje materac Casper: wszystko, co trzeba wiedzieć

Odpowiedzią na to, kto produkuje materac Casper, jest sama marka. Poniżej omówimy bardziej szczegółowo, w jaki sposób Casper montuje swoje produkty. Odpowiemy również na kilka często zadawanych pytań, np. gdzie Casper produkuje swoje materace.

Zawsze warto zapoznać się z tym, jak marki produkują swoje materace. A jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy przy zakupie materaca, oto kilka pytań, które należy zadać przy zakupie materaca.

Kto produkuje materac Casper: wszystko

Kto produkuje materac Casper i gdzie jest on wytwarzany?

Według samych Casper, ich zespół w Kalifornii zaprojektował wszystkie ich materace. Możesz nawet sprawdzić Casper Labs na ich stronie internetowej z 1000 iteracjami produktów, ponad setką testów produktów, 25 maszynami do prototypowania i testowania oraz 45 badaczami, naukowcami i inżynierami. Było jednak pewne zamieszanie dotyczące tego, gdzie Casper robi swoje materace.

Czy materace Casper są produkowane w Chinach?

Według firmy niektóre ze swoich produktów wytwarzają w innych lokalizacjach poza USA. Te lokalizacje obejmują Chiny, Wielką Brytanię, Indie, Niemcy, Belgię i Kanadę. W oświadczeniu rejestracyjnym Caspera złożonym do Komisji Papierów Wartościowych i Giełd Stanów Zjednoczonych stwierdzono również, że ich źródło produktów zależy od ograniczonej liczby zewnętrznych producentów kontraktowych.

Mają dwóch największych producentów swoich materacy, a te źródła stanowią ponad 70% ich wielkości produkcji. Wspomnieli również, że konsolidacja wśród dostawców pianek i producentów materacy obniżyła liczbę potencjalnych dostawców krajowych, od których mogą pozyskiwać swoje materiały. Możesz przeczytać ich oświadczenie bardziej szczegółowo, aby dowiedzieć się więcej.

Czy Casper American jest produkowany?

Casper produkuje swoje produkty w sposób etyczny i rzemieślniczy w USA. Mówiąc dokładniej, składniki piankowe, takie jak pianka z pamięcią kształtu i lateks do ich łóżek, są wylewane w Georgii i Pensylwanii, trochę podszewki pochodzi z Belgii, a tkaniny pochodzą z Illinois i Południowej Karoliny. Współzałożyciel Casper wspomniał również Alliance for American Manufacturing, że nazywanie ich materacy „made in America” nie jest chwytem dla kupujących.

Co więcej, cały łańcuch dostaw Casper jest produkowany w USA. Podjęli tę decyzję, nie z punktu widzenia marketingu, ale dlatego, że produkcja w USA jest bardziej ekonomiczna i zrównoważona. A jeśli chcesz poznać partnera wysyłkowego Casper w USA, dostarcza on od swojego partnera magazynowego z UPS.

Czy materac Casper w Costco jest taki sam?

Materac Casper w Costco różni się od innych łóżek Casper, ponieważ jest dostępny tylko w Costco. Ten ekskluzywny Costco nazywa się Casper Select i jest to również pozycja tylko dla członków. Casper Select składa się z ręcznie szytego pokrowca i pianki z certyfikatem CertiPUR-US, w której zastosowano piankę otwartokomórkową, piankę pamięciową o wysokiej gęstości, strefową piankę przejściową i warstwę pianki podtrzymującej.

Jak zwrócić materac do Costco?

Możesz zwrócić to, co kupiłeś w kasie zwrotów w magazynie, jeśli otrzymałeś je w lokalizacji Costco. To samo dotyczy zakupów online, ale możesz również zainicjować proces za pośrednictwem ich witryny internetowej. Według Costco oryginalne opakowanie i paragon nie są nawet konieczne do przetworzenia zwrotu.

Co wyróżnia Kacpera?

Casper jest inny, ponieważ oferuje szereg modeli, które zaspokoją potrzeby każdego śpiącego. Ponadto wszystkie pianki w łóżkach Casper mają nawet certyfikat CertiPUR-US, więc masz pewność, że nie jesteś narażony na niebezpieczne chemikalia, lotne związki organiczne i substancje zubożające warstwę ozonową. A przede wszystkim wygoda bycia łóżkiem w pudełku sprawi, że poruszanie się po domu będzie znacznie płynniejsze.

Jeśli chodzi o wrażenia ze snu, które uzyskasz dzięki materacowi Casper, Casper jest jednym z produktów zatwierdzonych przez Amerykańskie Stowarzyszenie Chiropraktyki. W szczególności Casper Wave jest materacem zatwierdzonym przez kręgarzy ze względu na swój ergonomiczny kształt. Połączenie pianki poliuretanowej, naturalnego lateksu, pianki z pamięcią kształtu, żelowych wkładek i sprężyn zapewni podparcie kręgosłupa i bioder.

Czy Casper zarabia pieniądze?

Casper zarobił imponującą sumę pieniędzy, biorąc pod uwagę, że właśnie wystartował w kwietniu 2014 roku. Można więc powiedzieć, że są jednymi z najpopularniejszych internetowych producentów bed-in-a-box, którzy w pierwszym miesiącu mają sprzedaż w wysokości 1 miliona dolarów. W 2015 roku Kylie Jenner opublikowała nawet na swoim Instagramie kilka zdjęć swojego materaca Casper, co zwiększyło popyt na markę.

Do 2018 r. Casper pozyskał ponad 400 mln dolarów przychodów, a w 2019 r. przyniósł finansowanie w wysokości 100 mln dolarów. Casper nawet wszedł na giełdę w lutym 2020 r. z 12 USD za akcję. Rzeczywiście, historia Caspera, który zaczynał od 100 000 dolarów długu w miliardowym biznesie, jest naprawdę inspirująca i imponująca.

Jakie materace są produkowane w USA?

Istnieje wiele materacy wyprodukowanych w USA, jeśli jest to coś, na czym ci zależy. Należą do nich pościel Brooklyn, Saatva, Tuft and Needle oraz Amerisleep. Możesz również sprawdzić innych producentów materacy organicznych, takich jak Birch By Helix, którzy ręcznie robili swoje łóżka w USA.

Wniosek

I to wszystko! Właśnie rozmawialiśmy o tym, kto produkuje materac Casper i odkryliśmy, że to sama firma. Opisują również swoje łóżka, które mają być wykonane w Ameryce, a jednocześnie są otwarte na produkcję w Chinach, Wielkiej Brytanii, Indiach, Niemczech, Belgii i Kanadzie.

Ogólnie rzecz biorąc, ci, którzy chcą wypróbować łóżko w pudełku po raz pierwszy, powinni rozważyć Casper. Mają fantastyczną historię biznesową, która z pewnością zainspiruje innych, a ich produkty są nawet doskonałej jakości i polecane przez kręgarzy.