Jakiego rodzaju materaca używa Novotel?

Jeśli chcesz wiedzieć, jakiego rodzaju materaca używa Novotel, czytaj dalej, aby zrozumieć, dlaczego nazywają go materacem w technologii duo. Materac używany przez Novotel jest wyjątkowy wśród innych materacy hotelowych i dokładniej omówimy go w tym artykule. Dowiesz się również, jak Novotel ustawia swoje łóżko.

Ponadto porównamy dużych producentów materacy, którzy są popularni w branży hotelarskiej.

Jakiego rodzaju materaca używa Novotel?

Jakiego rodzaju materaca używa sieci Novotel?

Materac do snu Novotel Live N

Rodzaj materaca, którego używa Novotel w swoich hotelach, to materac Novotel Live N Dream. Jeśli czytasz opinie gości, którzy zatrzymali się w Novotelu, mają tylko pozytywne komentarze do powiedzenia na temat materaca Live N Dream. Ale co sprawia, że ​​materac zastosowany w Novotelu wyróżnia się na tle innych łóżek hotelowych?

Materac Novotel Live N Dream to łóżko z podwójną technologią, ale nie jest przeznaczone do odwracania. Zamiast tego wykorzystuje piankę z pamięcią kształtu i podwójne mikro sprężyny kieszeniowe z poliestru i bawełny. Według gości jest to jedno z najwygodniejszych łóżek do spania, a łóżko Novotel Live N Dream można nawet uzupełnić w domu, kupując materac i pościel bezpośrednio od nich.

Co to jest projekt Live N Dream by Novotel?

Materace hotelowe są wygodne, ponieważ łączą w sobie najwyższej jakości materac z najwyższej jakości pościelą i akcesoriami. Materac Novotel dopasowuje się do każdego użytkownika wyjątkowo, a Novotel łączy go z dnem z listew Flex, aby zapewnić wsparcie i amortyzację ruchu, co pomaga w całkowitym spaniu. Co więcej, łóżko Live N Dream ma ciepłą i lekką kołdrę, inteligentne poduszki i prostokątne poduszki, które uzupełniają wsparcie i wygodę, których będziesz potrzebować, aby dobrze się wyspać.

Novotel nie jest jedynym hotelem, który oferuje właścicielom domów zestaw materacy i pościeli dla właścicieli domów, aby mogli ponownie przeżyć pobyt w hotelu. Jeśli chcesz wiedzieć, czym jest materac Ritz Carlton, hotel oferuje nie tylko samo łóżko. Mają też komplet pościeli z poduszkami i ochraniaczami, kołdrą i jej pokrowcem, prześcieradłami i ochraniaczem na materac.

Materac plażowy Novotel

W niektórych hotelach Novotel, takich jak ten w Australii, znajduje się materac Novotel Beachside. Jest również dostosowany do każdego użytkownika w wyjątkowy sposób. Cała konstrukcja obejmuje cewki Mini Comfort z systemem Reflex Advance Support System, AeroLatex, AeroFoam, AeroWeb i AeroQuilt.

Powstały materac Novotel Beachside zapewni wsparcie specjalnie dla Ciebie, jednocześnie zmniejszając ucisk i minimalizując przenoszenie ruchu. Nie musisz się również martwić o zatrzymywanie ciepła, ponieważ wykorzystuje oddychającą dzianinę. I wreszcie, ma symbol niebieskiego motyla Sensitive Choice, co oznacza, że ​​australijska Narodowa Rada ds. Astmy zatwierdza go.

Jakiego materaca używa Hotel Indigo?

Tempur Sealy to marka materacy Hotel Indigo. Nie jest to zaskakujące, ponieważ Tempur Sealy ma ekskluzywną kolekcję IHG, a organizacją macierzystą Hotel Indigo jest IHG Hotels and Resorts. Jest to również powód, dla którego w materacach, z których korzysta Holiday Inn, znajduje się Tempur Sealy.

A jeśli ciekawi Cię również, z jakiej pościeli korzysta hotel Hotel Indigo, to jest to Downlite. Według Downlite, zapewniają one poduszki z pierza, kołdry puchowe, kołdry puchowe i podkładki pod materac w obiektach Hotel Indigo w całej Ameryce Północnej.

Jakiego materaca używa Quality Inn?

Marka materacy Quality Inn to Serta, podobnie jak inne marki Choice Hotels. Serta dostosowuje materace do Quality Inn, aby zapewnić im komfortowe wrażenia. Nie są jedynym hotelem, który ufa Sercie w kwestii łóżek hotelowych, ponieważ nawet marka materacy Hilton to Serta.

Wracając do Quality Inn, oni również otrzymują pościel od Downlite. Obejmują one poduszkę z żelowego poliestru, alternatywną poduszkę puchową i alternatywną kołdrę puchową. I jak można oczekiwać od pościeli hotelowej Downlite, wszystkie są hipoalergiczne.

Czy materace hotelowe są twarde czy miękkie?

Materace hotelowe są bardziej twarde niż miękkie. Dzieje się tak, ponieważ materac o średniej twardości jest kompatybilny z większością podkładów. Co więcej, korzystanie z miękkiego łóżka w hotelach nie będzie opłacalne na dłuższą metę, ponieważ ostatecznie ulegną one opadaniu i stracą strukturę dla wygody i wsparcia gości.

Możliwe jest również, że niektóre hotele umożliwiają swoim gościom wybór określonej twardości materaca. Na przykład materac w hotelu Four Seasons pozwoli Ci uzyskać do łóżka coś bardziej miękkiego lub twardszego. Możesz nawet wybrać twardość przy zakupie.

Jaki jest lepszy materac Beautyrest lub Sealy?

Patrząc na różne rodzaje materacy w luksusowych hotelach, dwóch najbardziej popularnych i zaufanych producentów materacy to Beautyrest i Sealy. Mają nawet materace hotelowe do kupienia w kolekcjach hotelowych, jeśli chcesz uzyskać to, czego doświadczyłeś w swoim ulubionym hotelu. Dlatego nie można powiedzieć, że jedno jest lepsze od drugiego, ponieważ każda osoba ma inne preferencje i wymagania.

Zamiast tego możesz porównać materace Beautyrest i Sealy. Możesz znaleźć funkcję lub wadę w jednym łóżku, która pomoże ci zdecydować, które z nich wybrać. Oto pytania, które należy zadać przy zakupie materaca, aby jeszcze bardziej Ci pomóc.

Wniosek

I to wszystko! Właśnie odpowiedzieliśmy, jakiego rodzaju materaca używa Novotel i dowiedzieliśmy się, że to Novotel Live N Dream Mattress. Jako część łóżka Live N Dream, ma za zadanie dostosować się do każdego użytkownika, aby zapewnić najlepsze podparcie i komfort podczas snu.

Omawiamy również inne rodzaje materacy w Hotelu Indigo i Quality Inn. Mamy nadzieję, że wiele się nauczyłeś w tej lekturze i zostaw nam komentarz, jeśli takowy masz.