Jakiego rodzaju materaca używa Holiday Inn Express?

Jeśli chcesz wiedzieć, jakiego rodzaju materaca używa Holiday Inn Express, to od Simmons Beautyrest. Porozmawiamy więcej o tym materacu, abyś sam mógł zdecydować, czy jest dla Ciebie odpowiedni. Kto wie?

Być może możesz uzyskać to samo przytulne spanie w hotelu we własnym domu! Zawsze pomocne jest zapoznanie się z różnymi materacami, takimi jak te z Hampton i Rhodes. Mając to na uwadze, oto sekret pokoi Holiday Inn Express.

Jakiego rodzaju materaca używa Holiday Inn Express?

Jakiego rodzaju materaca używa Holiday Inn Express i czy jest dobry?

Materac, z którego korzysta hotel Holiday Inn Express, pochodzi z firmy Simmons Beautyrest. Stamtąd możesz wybrać konkretny model, który najlepiej pasuje do Twoich osobistych preferencji w zakresie komfortu i wsparcia. Pamiętaj, aby przy wyborze łóżka wziąć pod uwagę swój typ ciała i pozycję do spania, a nie tylko ślepo kupować coś podobnego do tego w hotelach.

Należy pamiętać, że w hotelach przebywasz tylko na krótki czas, więc nie możesz ręczyć, czy używany przez nich model materaca zachowa swoją formę przez kilka lat. To, co musisz zdobyć do użytku domowego, powinno zapewnić najlepszy stosunek jakości do ceny. Aby pomóc Ci, jeśli powinieneś kupić ten materac, oto unikalne cechy łóżek Simmons Beautyrest:

Co sprawia, że ​​łóżka Simmons Beautyrest są wyjątkowe?

Pamiętaj, że istnieją różne materace Beautyrest, a niektóre z nich będą miały specyficzne cechy. Możesz spodziewać się, że niektórzy mają standardową poduszkę, podczas gdy inni mają komfortowe i konturowe warstwy, które wykorzystują wyjątkowy rodzaj pianki z pamięcią kształtu. Materace Simmons Beautyrest mają również tak zwane włókno SurfaceCool Plus pod tkaniną, aby pomóc w dystrybucji ciepła.

Oprócz pianki z pamięcią kształtu, pianka lateksowa to kolejny materiał, z którego korzystają droższe modele Beautyrest. Wręcz przeciwnie, ci, którzy mają niższy budżet, mogą spodziewać się mikrozwojów w swoim materacu. Co materace Simmon Beautyrest mają na swojej warstwie nośnej?

Konstrukcja składa się z pianki energetycznej i cewki kieszeniowej, aby poprawić sprężystość materaca. Dobrego podparcia możesz liczyć również na krawędzi łóżka dzięki tzw. wentylowanej AirCool Beauty Edge. Oznacza to, że łóżko nie opadnie za bardzo, nawet jeśli usiądziesz na krawędzi.

Jakich materacy używa IHG Hotels?

Oprócz łóżek w Holiday Inn Express, niektórzy właściciele domów interesują się również materacami hoteli IHG. Te materace hotelowe pochodzą od firmy Tempur Sealy International, która szczyci się dostarczaniem do innych hoteli, w tym Hilton, Hyatt, Fairmont i Marriott. Materace Tempur Sealy wykorzystują słynny materiał TEMPUR, dodatkową piankę wspierającą rdzeń, technologię chłodzenia.

Innym powodem, dla którego te materace są doskonałe do użytku w hotelach, jest to, że są również wygodne dla personelu. Posiadają uchwyty ułatwiające podnoszenie, a górna część podkładu pozwala na pozostawienie materaca na miejscu podczas zmiany prześcieradeł. Łóżka nawet nie mają ściągaczy, które mają tendencję do zaczepiania się o paznokieć podczas chowania prześcieradeł.

Jeśli przeglądasz kolekcję materacy hotelowych Tempur Sealy, możesz łatwo sklasyfikować je według własnych potrzeb. Opracowują nawet określoną grupę dla niektórych marek hotelowych, w tym IHG i Hilton. Jeśli chodzi o inne kolekcje, obejmują one luksusowe łóżka, pełną obsługę i ograniczoną obsługę.

Dlaczego materace hotelowe są tak dobre?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego istnieje znacząca różnica w ogólnym odczuciu podczas snu na łóżku hotelowym? Sekret tkwi w materacu, akcesoriach do pościeli i ogólnym ustawieniu. Hotele nie boją się korzystać z luksusowych i drogich hybrydowych materacy i pościeli.

Do tego wszystkiego, kołdry używane w hotelu to nic innego jak luksusowy puch. Wszyscy znamy różnicę między tym materiałem w porównaniu z innymi syntetycznymi, takimi jak poliester. I wreszcie, hotele ustawiają swoje łóżka, aby było bardziej kuszące, a nie tylko zwykły materac z prześcieradłem.

Jakiego rodzaju materaca używają hotele 5-gwiazdkowe?

Są różne powody, dla których łóżka w hotelach pięciogwiazdkowych są wyjątkowo wygodne i luksusowe. Na przykład Hilton ma tak zwane łóżko Serenity o unikalnej strukturze wewnętrznej, wsporniku cewki i opatentowanej pikowanej konstrukcji. Z drugiej strony Fairmont wykorzystuje niestandardowe materace piankowe z pamięcią kształtu z pluszową poduszką, terapeutycznym wsparciem rdzenia i technologią chłodzenia.

A co z hotelami Four Seasons i Marriott? Ten pierwszy oferuje trzy poziomy twardości łóżka, a każdy ma piankę Geltouch i separację ruchu cewki kieszeniowej. Łóżka Marriott są wykonane z pianki z pamięcią kształtu, dzięki której nie zatoniesz, ale możesz też zamówić łóżko Innerspring dla tych, którzy wolą coś twardszego.

Wniosek

Czy wiesz, że można naśladować ogólne wrażenie łóżka hotelowego? Możesz zacząć od dowiedzenia się, jakiego rodzaju materaca używa Holiday Inn Express lub jaki hotel masz na myśli. W przypadku tych pierwszych używają Simmons Beautyrest.

Niektóre hotele również otrzymują swoje z Tempur Sealy. Ogólnie rzecz biorąc, zawsze możesz uzyskać takie same luksusowe wrażenia podczas snu w domu, o ile masz idealny materac do swoich potrzeb i osobistego komfortu. W końcu możesz spać na łóżku hotelowym i nadal budzić się z bólem ciała, jeśli nie jest to odpowiednie dla Ciebie.