Jakie prześcieradła pasują do materaca Queen Pillow?

Jeśli jesteś ciekaw, jaki rozmiar prześcieradła pasuje do materaca z poduszką typu queen, przed zakupem należy wziąć pod uwagę kilka kwestii. Najpierw musisz znać wymiary swojego łóżka z poduszką i odpowiednio je dostosować. Pamiętaj, że niektóre marki mają odchylenia od standardowego rozmiaru królowej, a wierzchy poduszek różnią się wysokością.

Dlaczego odpowiedni rozmiar arkusza ma znaczenie? Więcej niż utrzymywanie materaca w czystości, musisz używać prześcieradła, aby chronić go przed codziennym zużyciem. Odpowiedni rozmiar zapewni to bezpiecznie, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że wierzch poduszki nie ulegnie natychmiastowemu uszkodzeniu lub zabrudzeniu.

Jakie prześcieradła pasują do materaca Queen Pillow?

Jakiego rozmiaru prześcieradła na materac typu Queen Pillow?

Jeśli właśnie masz górny materac typu queen-size, możesz otrzymać prześcieradło o wymiarach 60 na 80 cali. Są to standardowe wymiary materaca typu queen-size, a następnie można wyregulować dodatkową wysokość w łóżku typu pillowtop. W zależności od konkretnego produktu, może to oznaczać dodatkowe od 15 do 22 cali.

Jak uzyskać prześcieradła w idealnym rozmiarze na materac typu queen-size?

Ponieważ łóżko typu pillowtop jest bardziej amortyzowane dzięki swojej górnej warstwie niż tradycyjny materac, znalezienie prześcieradeł w odpowiednim rozmiarze może być trudne. Jeśli właśnie użyłeś standardowego prześcieradła typu queen do swojego górnego materaca z poduszką typu queen, nie będzie to komplementować dodatkowej głębokości tego łóżka. Najlepszym sposobem na uzyskanie odpowiedniego prześcieradła jest zmierzenie wymiarów łóżka i wybranie prześcieradła z głęboką kieszenią.

Projekt tego prześcieradła pokryje dodatkową głębokość materaca z poduszką typu queen-size, a mimo to uzyskasz dopasowane wykończenie. Może być również konieczne rozważenie standardowego prześcieradła o głębokości 15 cali lub czegoś o wysokości od 17 do 22 cali, w zależności od konkretnego materaca typu queen-size, który posiadasz. Następnie znajdź odpowiedni materiał, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom, niezależnie od tego, czy jest to poliester, bawełna, bambus, jedwab, len, a nawet flanela.

Czy prześcieradło typu king-size będzie pasować do górnego materaca typu Queen?

Standardowy materac typu king-size jest ważniejszy niż materac typu queen-size. Dlatego użycie prześcieradła z tego pierwszego sprawdzi się w przypadku łóżka z górną poduszką typu queen-size. Jednak rozmiar jest za duży i musisz podwinąć i złożyć dodatkowy materiał, aby nie ślizgał się podczas leżenia.

Jak zmierzyć materac z poduszką

Wysiłek, jaki włożysz, aby zmierzyć swój materac typu queen-size, jest tego wart, jeśli oznacza to, że prześcieradło, które będziesz mieć, będzie wygodne i chroniło Twoje łóżko. Aby rozpocząć, zdejmij wszystkie akcesoria do łóżka i zmierz wysokość materaca, zaczynając od miejsca, w którym spoczywa na fundamencie do góry. Następnie uzyskaj długość od głowy do stóp i szerokość z jednej strony łóżka na drugą.

Użyj pomiarów otrzymanych podczas zakupów prześcieradeł i innych akcesoriów, aby uniknąć kłopotów z dopasowaniem. Nie zniechęcaj się, że może to być zbyt dużo pracy, ponieważ pomiar samego materaca jest prosty. Co więcej, prześcieradła z głębokimi kieszeniami są dostępne w standardowych rozmiarach, w tym w materacu typu queen-size.

Czy prześcieradło zmieści się na nakładce na materac?

Prawdopodobnie zastanawiasz się, dlaczego musisz zrozumieć rozważania, które omawialiśmy, kupując prześcieradło na materac typu queen-size. Jest to konieczne, w tym zmierzenie posiadanego łóżka ze względu na dodatkową warstwę wierzchnią na materacu poduszkowym. Ale co z łóżkami, które wykorzystują nakładkę na materac?

Czy prześcieradło będzie działać z tą kombinacją? Tak, ale chcesz użyć prześcieradła z głęboką kieszenią, podobnego do tego, którego potrzebujesz do materaca z poduszką. Głębokość tego prześcieradła zapewni prawidłowe dopasowanie w porównaniu ze zwykłym prześcieradłem, które może pomieścić tylko 11 cali.

Pamiętaj, że dodanie nakładki na materac do materaca doda więcej wysokości, a potrzebujesz prześcieradła, które pokryje powstałe wymiary. W przeciwnym razie zwykłe prześcieradło nie dosięgnie bezpiecznie dna materaca. Ryzykujesz, że odpadnie przez całą noc, co może być denerwujące.

Dlaczego moje prześcieradła Queen nie pasują do mojego łóżka Queen?

Jeśli właśnie kupiłeś prześcieradło z łóżkiem typu queen-size i nie pasuje ono do rozmiaru twojego łóżka typu queen-size, to ta ostatnia może być winna. Pamiętaj, że niektóre marki materacy mają odchylenia w rozmiarze, więc Twój materac królowej może nie odpowiadać standardowym wymiarom królowej, które wynoszą 60 na 80 cali.

Więcej prześcieradeł ma standardowe wymiary, więc jeśli prześcieradło nie pasuje do rogów, łóżko może mieć inny rozmiar. Może być wymieniona przez producenta jako królowa, ale istnieją różnice w wielkości. Zawsze najlepiej jest sprawdzić wymiary wszystkiego, co kupujesz, więcej niż metkę z rozmiarem, którą mają.

Wniosek

Jeśli używasz łóżka typu queen-size, ale jest to poduszka na poduszkę, należy wziąć pod uwagę prześcieradło, którego musisz do niego użyć. Jakie prześcieradła pasują do materaca z poduszką typu queen? Odpowiedź zależy od konkretnych wymiarów Twojego produktu, ponieważ niektóre marki mają odchylenia od standardowych rozmiarów królowej.

Zmierz swój materac z poduszką, aby znaleźć potrzebną dodatkową głębokość i uzyskać głęboką kieszeń na prześcieradło. W ten sposób dopasowanie będzie ciasne, a prześcieradło się zsunie.