Jaki rozmiar ma łóżko dwuosobowe z dwiema poduszkami?

Chcesz kupić łóżko dwuosobowe? Masz wątpliwości co do zakupu? Przed zakupem łóżka dwuosobowego należy wziąć pod uwagę wiele rzeczy, takich jak cena, jakość, marka i inne. Dzisiaj porozmawiamy o tym, jaki rozmiar ma łóżko z dwiema poduszkami.

Ale zanim to nastąpi, przejrzyjmy podstawowe terminologie.

Jaki rozmiar ma łóżko dwuosobowe z dwiema poduszkami?

Co to jest fotelik?

Loveseats istnieje od dawna, od XVII wieku i gościło wiele wieczorów randkowych dla osób w całych Stanach Zjednoczonych i za granicą.

Wynika to głównie z wyjątkowo małego rozmiaru fotelika, który jest zwykle zaprojektowany tak, aby wygodnie pomieścić dwie osoby. Niemniej jednak oferuje intymną aranżację siedzenia dla kogoś i jego drugiej osoby.

Chociaż słowo to może odnosić się do różnych opcji siedzenia, takich jak sofa w kształcie litery S, która pozwala ludziom siedzieć twarzą w twarz na tej samej kanapie lub prosta drewniana ławka z dwiema poduszkami, sofa dwuosobowa jest zdecydowanie najbardziej popularny rodzaj „łóżka dwuosobowego”.

Loveseat to każdy rodzaj krzesła z dwoma miejscami siedzącymi. Chociaż jest to obszerny opis, mogą być wykonane z dowolnego materiału lub wzoru. Fotele dwuosobowe można znaleźć również w każdym pokoju w domu, a także w parkach i ogrodach.

W ostatnich latach Loveseats przekształciło się w małe sofy o rozmiarach od 40 do 70 cali. Kanapa jest definiowana jako coś ważniejszego niż 70 cali, a krzesło jest mniejsze niż 40 cali.

W przeciwieństwie do siedzenia, które zajmuje mało miejsca, wiele osób wykorzystuje w swoich domach foteliki dwuosobowe, aby dodać stylu i poczucia luksusu. Fotele dwuosobowe są często oferowane jako część zestawów do salonu, które zawierają inne elementy, takie jak kanapy.

Jaki rozmiar ma łóżko z dwiema poduszkami?

Małe standardowe foteliki mają szerokość 52 cali. Średnie foteliki miłosne mają szerokość 58 cali. Pełne foteliki mają szerokość 64 cali. Sofy Loveseat mają szerokość 71 cali.

Aby dowiedzieć się, jaki rozmiar ma łóżko z dwiema poduszkami, daj nam znać również ten przewodnik krok po kroku, który zagwarantuje Ci rozmiar Twojego sofy.

Zmierz szerokość, długość i wysokość mechanizmu rozkładanego fotelika, aby zagwarantować prawidłowe dopasowanie. Chociaż może się to wydawać nieoczekiwanym miejscem na rozpoczęcie, wybór odpowiedniego rozmiaru łóżka jest niezbędny, jeśli chcesz być zadowolony z zakupu.

Określ szerokość

Szerokości pokazane poniżej są standardowe, mierzone w poprzek ciała podczas leżenia na materacu: Materace bliźniacze są dostępne w rozmiarach od 24 do 38 cali.

Materace pełnowymiarowe dostępne są w rozmiarach od 39 do 54 cali. Materace do rozkładanych sof typu queen mają rozmiary od 55 do 60 cali. Materace Super Queen dostępne są w rozmiarach od 61 do 65 cali.

Określ długość

Długości sypialnych fotelików wahają się od 68 do 74 cali podczas leżenia, mierzone od głowy do stóp. W rezultacie przy wyborze zamiennika należy zmierzyć rzeczywisty metalowy stelaż, a nie materac dołączony do fotelika.

Zbyt duży rozmiar może uniemożliwić prawidłowe działanie mechanizmu, podczas gdy zbyt mały rozmiar może wpłynąć na to, jak czuje się kanapa, gdy na niej siedzisz, gdy agent i materac są złożone w sofie.

Określ grubość

Prawidłowy rozmiar fotela do spania może stanowić różnicę między wygodną a nieprzyjemną rozkładaną sofą. Zależy to od tego, czy użyjesz go jako kanapy do siedzenia, gdy mechanizm jest złożony, czy jako łóżka do spania, gdy narzędzie jest całkowicie otwarte.

Ponadto niewłaściwy rozmiar materaca może utrudnić prawidłowe działanie mechanizmu i skrócić jego żywotność.

Rozważ swoje środowisko

Fotele do spania to uniwersalne meble, które mogą być świetnym dodatkiem do Twojego domu – ale tylko wtedy, gdy kupisz łóżko o odpowiednim rozmiarze do swojej przestrzeni.

Musisz określić, czy miejsce sypialne zmieści się w Twojej przestrzeni po całkowitym rozłożeniu i czy ma wystarczająco dużo miejsca na ruch pieszy bez ucisku palców po całkowitym rozłożeniu.

Jeśli masz mało miejsca, idealnym rozwiązaniem może być dwuosobowa kanapa do spania, która ma mniej niż 1,5 metra szerokości i jest idealna do spania jednej osoby. Podwójny materac do spania może być tak obszerny, jak 39 cali.

Po całkowitym rozszerzeniu szerokość może wynosić 54 cale szerokości i 85 cali długości. Krzesło i półłóżka lub łóżka z krzesłami to inne nazwy tych podkładów.

Nie oczekuj, że będą niedrogie ze względu na ich rozmiar. Zamiast tego należy je ocenić na podstawie ich przydatności do mniejszych obszarów, a nie ich ceny.

Kiedy przestrzeń nie jest problemem, najbardziej dostępnym wyborem jest dwuosobowa kanapa do spania. Nie będziesz miał problemu ze znalezieniem podkładów typu queen-size w różnych stylach i tkaninach, a także z wybranym materacem. Przy tym rozmiarze istnieje kilka możliwości.

Sofa dwuosobowa typu queen-size może z łatwością pomieścić trzy osoby, a jednocześnie pełni funkcję wygodnego łóżka dla dwóch osób. Całkowita szerokość sofy od ramienia do ramienia może wynosić 84 cale.

W zależności od projektu elementu sofa może mieć długość 90 cali od tyłu do końca materaca, gdy łóżko jest otwarte.

Wniosek

Oto rzeczy potrzebne, aby wiedzieć, jaki rozmiar ma łóżko z dwiema poduszkami. Oczywiście, Twoje łóżko dwuosobowe może różnić się od zwykłego, więc pamiętaj, aby postępować zgodnie z powyższym przewodnikiem dotyczącym samodzielnego pomiaru.