Jaki materac polecają kręgarze: najlepsze 2

Odpowiedź na to, jaki materac polecają kręgarze, ujawniają dwie marki. Najpierw omówimy, dlaczego Casper i Avocado są jednymi z najlepszych łóżek. W końcu będziesz wiedział, że te zatwierdzone przez kręgarzy materace mogą pomóc w zapewnieniu atmosfery i doświadczenia sesji chiropraktycznej.

Czy masz też inne nieprzyjemne dolegliwości zdrowotne? Następnie sprawdź te materace dla osób z fibromialgią. Zdecydowaliśmy się wspomnieć o tych rodzajach materacy, ponieważ niektórzy ludzie uważają, że zabiegi chiropraktyczne są pomocne w ich fibromialgii.

Jaki materac polecają kręgarze: najlepsze 2

Najlepsze 2 zatwierdzone przez kręgarzy materace

Dwa najlepsze materace polecane przez kręgarzy do wypróbowania to materac Casper Wave i materac Avocado Green. Łóżka te są objęte programem zatwierdzania American Chiropractic Association (ACA), co oznacza, że ​​są przeglądane, testowane i dokładnie oceniane przez kręgarzy. Pozwól nam omówić każdą markę materaca, aby pomóc Ci zdecydować, która z nich jest dla Ciebie najlepsza.

Materac Casper Wave

ACA poleca materac Casper Wave, jeden z najbardziej zaawansowanych i popularnych modeli Casper. To, co sprawia, że ​​to łóżko jest polecane przez kręgarza, to jego ogólna ergonomiczna konstrukcja, która zapewnia wsparcie i wygodę. Polecany jest nawet na ból pleców, co nie jest zaskakujące, ponieważ materace hybrydowe należą do najlepszych materacy łagodzących ból pleców.

Materace Casper Wave wykorzystują tak zwane kapsułki żelowe Zoned Support Max +. Ta funkcja zapewnia utrzymanie kręgosłupa w linii, a biodra pozostają podparte. Aby szybko podsumować ogólną konstrukcję Wave, jest to wielowarstwowy materac z oddychającą pianką poliuretanową, naturalnym lateksem, strefową pianką z pamięcią kształtu, żelowymi wkładami i osłoniętymi sprężynami.

Materac zielony awokado

Kolejnym materacem zatwierdzonym przez kręgarzy i zatwierdzonym przez ACA jest materac Green firmy Avocado. Jeśli ta marka jest znana, znajduje się również w najlepszych miejscach na zakup materaca z naturalnego lateksu. Dlatego jeśli chcesz mieć łóżko polecane przez kręgarzy, a jednocześnie być świadome ekologii, awokado jest doskonałym wyborem.

ACA promuje materac Avocado Green, a marka ma na to certyfikat. W tym materacu zastosowano opatentowany przez Avocado Convolute Latex, a ogólna konstrukcja dopasowuje się do naturalnych krzywizn ciała, aby ukierunkować punkty nacisku i utrzymać wyrównanie kręgosłupa. Pamiętaj, że materac, który może pomóc w zmniejszeniu nacisku, szczególnie w ciężkich obszarach, takich jak ramiona i biodra, jest niezbędny do łagodzenia bólu.

Co to jest materac sprężynowy do chiropraktyki?

Chiropraktyczny materac sprężynowy wykorzystuje chiropraktyczny system cewek sprężynowych. Cewki wyglądają jak klepsydra, dzięki czemu środkowa część ściska się, a reszta zapewnia wsparcie, gdy nacisk jest wywierany na łóżko. King Koil jest przykładem producenta materacy, który korzysta z tego systemu, a nawet jest zatwierdzony przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Kręgarzy (ICA).

Marka tworzy i projektuje produkty, współpracując z ICA od 1969 roku. Podobnie jak inne łóżka zatwierdzone przez chiropraktykę, materac sprężynowy do chiropraktyki zapewnia, że ​​kręgosłup jest w naturalnej pozycji, a jednocześnie wspiera całe ciało. Możesz sprawdzić linię Spinal od King Koil UK, aby dać ci wyobrażenie o ich materacach sprężynowych zatwierdzonych przez ICA.

Jaki jest najlepszy materac na bóle dolnej części pleców i bioder?

Zapewnia spójne wsparcie

Należy sprawdzić, czy materac może zapewnić stałe podparcie, aby zapobiec lub złagodzić ból dolnej części pleców i bioder. W przeciwnym razie te części ciała będą obolałe, ponieważ będą napięte przez całą noc. Ale co oznacza wsparcie w materacu?

Chcesz, aby łóżko wysuwało się w górę, gdy na nim leżysz, i nie pozwala ci się zbyt głęboko zanurzyć. W ten sposób Twoje mięśnie mogą się rozluźnić i nie będą przyczyniać się do większego bólu ciała. Zawsze warto wiedzieć, jak dobrać twardość materaca do pozycji, w której śpisz, aby zagwarantować wsparcie i uniknąć bólu w dole pleców.

Uwalnia ciśnienie

Cechą, którą zobaczysz w materacach zalecanych przez kręgarzy, jest komfort, a nie tylko wsparcie. Oznacza to, że łóżko dopasuje się do kształtu Twojego ciała, aby zapewnić, że Ty również wepchniesz się w materac. Nie zanurzasz się głęboko w miejscu, w którym twój kręgosłup jest nierówny; zamiast tego będzie amortyzacja w punktach nacisku, takich jak ramiona i biodra.

Jeśli zauważysz ból biodra, może to być spowodowane przyciśnięciem do łóżka. Jesteś bardziej podatny na ten problem, zwłaszcza gdy śpisz na boku, ponieważ biodra przenoszą twoją wagę. Jeśli ból jest zbyt nieprzyjemny, rozważ zakup nakładki na materac na ból biodra.

Czy zły materac może powodować ból stawów?

Zły materac może powodować, a nawet pogarszać ból stawów. Na przykład bardzo miękkie łóżko obciąża kręgosłup, podczas gdy bardzo sztywne łóżko zwiększa nacisk na stawy, zwłaszcza wokół bioder. Jeśli Twój materac jest używany przez długi czas, wiedz, kiedy kupić nowe łóżko, aby uniknąć bólu stawów i niewygodnych warunków.

Wniosek

Chcesz przeżyć sesję chiropraktyczną? W tym artykule sprawdziliśmy, jakie materace polecają kręgarze i wymyśliliśmy dwie marki. Są to Casper i Avocado, a Amerykańskie Stowarzyszenie Chiropraktyki nawet je popiera.

Trend w materacach zatwierdzonych przez kręgarzy polega na tym, że zapewniają wsparcie i zmniejszają ucisk. Nie zapadniesz się zbyt głęboko, aby rozwinąć ból pleców, ale łóżko nadal mocno wyścieła ciało, aby uniknąć bólu stawów. Ogólnie rzecz biorąc, nadal skonsultuj się z lekarzem lub zaufanym kręgarzem, ponieważ mogą oni mieć konkretne zalecenia dotyczące Twojego stanu.