Jaki jest najlepszy regulowany materac do łóżka: najlepszy 3

Ci, którzy chcą wiedzieć, jaki jest najlepszy regulowany materac do łóżka, mogą rozważyć te trzy najlepsze marki. Przejrzymy każde łóżko, aby pomóc Ci zdecydować, które z nich będzie dla Ciebie idealne. Dowiesz się również więcej o tym typie materaca.

Ponadto spróbuj dowiedzieć się, co wziąć pod uwagę przy zakupie regulowanej podstawy łóżka. W końcu na jakość Twoich doświadczeń z regulowanym materacem znacząco wpływa jego podstawa.

Jaki jest najlepszy regulowany materac do łóżka: najlepszy 3

Jaki jest najlepszy materac do łóżka regulowanego?

  • Tempurpedic Ultimate odciążający ciśnienie LuxeAdapt

Ultimate Pressure Relief LuxeAdapt będzie doskonałym materacem do regulowanego łóżka, jeśli znasz kolekcję Tempur-Adapt firmy Tempurpedic. Ten model dobrze łączy się również z regulowanymi podstawami mocy Tempurpedic. Ale co sprawia, że ​​idealnie nadaje się do łóżka z regulacją?

LuxeAdapt jest wykonany z tak zwanego materiału APR+, o 30% bardziej wspierającego i dopasowanego do 40% materiału Tempur. Możesz przeczytać ten artykuł, aby dowiedzieć się, z czego wykonany jest materac Tempurpedic, jeśli chcesz dowiedzieć się, dlaczego Tempur nie jest jak zwykła pianka z pamięcią kształtu. Głównym wnioskiem jest to, że ten 13-calowy materac piankowy jest wystarczająco wytrzymały i elastyczny, aby można go było używać jako regulowanego łóżka.

  • Materac z pianki memory nektar

Nectar należy do marek, które oferują materace piankowe w najlepszych cenach, a ich model z pianką z pamięcią będzie działał jako regulowane łóżko. Materac piankowy z pamięcią marki Nectar to przystępna cenowo alternatywa dla innych łóżek piankowych z pamięcią kształtu, które mają idealną strukturę do zastosowania na regulowanej podstawie. A co najważniejsze, nie rozbijesz banku, gdy go kupisz.

Materac piankowy z pamięcią kształtu Nectar ma nawet 365-nocny okres próbny, co daje kupującym pewność, że Nectar zaufał jego jakości. Ponadto pięciowarstwowa konstrukcja powinna z łatwością wytrzymać wymagania kątów, które wykonasz z regulowanym łóżkiem. Pianka z pamięcią kształtu ma również pewną elastyczność, aby podążać za podstawą, aby uzyskać pożądany kąt.

  • Regulowany materac Saatva Solaire

Jeśli chcesz mieć rzeczywiście regulowany materac, materac Solaire firmy Saatva jest najlepszym modelem na rynku. Jest nawet kompatybilny z regulowaną podstawą Saatva. Czym więc różni się od innych materacy pod względem możliwości regulacji?

Regulowany materac Saatva Solaire nie jest zwykłym modelem materaca, ponieważ ma 50 ustawień twardości, jeśli wybierzesz rozmiary queen i wyższe. A jeśli zdobędziesz tak zwaną bazę liniową Saatva, uzyskasz jeszcze większą kontrolę, ponieważ możesz eksperymentować z jej pozycją. Na przykład możesz wypróbować wariant Upper-Flex dla podstawy Upper-Flex Lineal lub Split King i Split Cal King z podstawą Lineal tego samego rozmiaru.

Interesują Cię również łóżka naturalne? Dowiedz się, dlaczego Saatva jest jedną z najlepszych marek materacy organicznych.

Jaka regulowana podstawa łóżka jest najlepsza?

Tempurpedyczna

Podstawa Tempur-Ergo Power Base to najpopularniejsza regulowana podstawa łóżka firmy Tempurpedic, którą można używać z materacem LuxeAdapt. Możesz cieszyć się tą podstawą dzięki funkcji Zero Gravity, która podnosi głowę i stopy, dzięki czemu czujesz się lekka. Dostępny jest również tryb QuietMode, który włącza pozycję zapobiegającą chrapaniu, unoszenie głowy i stóp, dwustrefowy masaż, bezprzewodowy pilot, porty USB i oświetlenie pod spodem.

Nektar

Jeśli masz ograniczony budżet, rozważ regulowaną ramę łóżka Nectar. Możesz kupić model w rozmiarze queen za jedyne 999 USD lub za 699 USD w sprzedaży. Dostaniesz funkcję Zero Gravity, programowalną pamięć, podnoszenie głowy i stóp, ustawienie pochylenia do oglądania telewizji, bezprzewodowy pilot, trzystrefowy masaż i wtyczki USB.

Możesz używać regulowanej ramy łóżka Nectar z materacem piankowym Nectar z pamięcią kształtu.

Saatva

Saatva Solaire jest kompatybilny z regulowaną podstawą łóżka Saatva Lineal. Połączenie regulowanego łóżka i podstawy daje pełną kontrolę nad preferowanym podparciem i komfortem. Funkcje, które uzyskasz dzięki Saatva Lineal, to Zero Gravity, konstrukcja przylegająca do ściany w modelu innym niż Upper Flex, bezprzewodowy pilot, regulowane ustawienia masażu, cichy monitor i oświetlenie pod łóżkiem.

Czy mogę używać regulowanej podstawy z dowolną ramą łóżka?

Podstawę regulowaną można zastosować do dowolnej ramy łóżka, o ile nie jest to platforma. Rama powinna być otwarta i nie wymagać sprężyny skrzynkowej ani fundamentu. Jeśli rama ma solidną powierzchnię, nie będzie kompatybilna z regulowaną podstawą.

Czy regulowane ramy łóżka wymagają specjalnych materacy?

Regulowane stelaże łóżka nie wymagają specjalnych materacy, ale materac powinien być wystarczająco wytrzymały, aby sprostać wymaganiom regulacji stelaża. Na przykład, czy może podążać za konturem i zmieniać kąty bez zniszczenia swojej struktury? Powinna być na tyle wytrzymała i elastyczna, aby pasowała do regulowanej ramy łóżka.

Czy regulowana podstawa niszczy Twój materac?

Regulowana podstawa łóżka nie zniszczy Twojego materaca, jeśli zadbasz o jego kompatybilność. W przeciwnym razie materac może mieć uszkodzoną strukturę wewnętrzną z powodu przesuwania się w pozycjach, które zapewnia podstawa. Zawsze sprawdzaj kompatybilność materaca i stelaża, a najlepiej kupować je od tej samej marki.

Wniosek

I to wszystko! W tym artykule dowiedzieliśmy się, jaki jest najlepszy regulowany materac do łóżka i ujawniliśmy trzy marki. Rozważ sprawdzenie Tempurpedic, Nectar i Saatva, a następnie sparuj regulowaną podstawę tej samej marki z materacem, aby uniknąć uszkodzenia łóżka.

Mamy nadzieję, że ta lista daje wyobrażenie o tym, jakie łóżko z regulacją należy wypróbować, i jeśli masz jakiekolwiek pytania, możesz zostawić poniżej wszelkie pytania.