Jaka jest najlepsza poduszka do karmienia?

Jeśli chodzi o karmienie dziecka, chcesz wiedzieć, jaka jest najlepsza dostępna poduszka do karmienia. W końcu chcesz tego, co najlepsze dla Twojego maleństwa.

Chociaż, technicznie rzecz biorąc, każdy rodzaj poduszki może pomóc w opiece nad dzieckiem. Ale jeśli chcesz najskuteczniejszej, a nawet najbardziej wydajnej, powinieneś dążyć do znalezienia najlepszej poduszki do karmienia na rynku.

Aby to zrobić, musisz wiedzieć, czego szukać w dobrej poduszce do karmienia. Aby w tym pomóc, oto krótka lista czynników, które składają się na poduszkę do karmienia, która zapewni zarówno wygodę, jak i łatwość Tobie i Twojemu ukochanemu dziecku.

Co to jest poduszka do karmienia?

Poduszki do karmienia, zwane również poduszkami do karmienia piersią, są często umieszczane na kolanach i owijane wokół ciała, aby zapewnić wygodną pozycję podczas karmienia piersią noworodka. Mogą pomóc zmniejszyć obciążenie szyi, ramion i pleców, sprawiając, że karmienie piersią będzie przyjemniejsze dla Ciebie i Twojego dziecka.

Oprócz karmienia piersią istnieje kilka innych zastosowań poduszek do karmienia:

W czasie ciąży

Większość ludzi kupuje poduszki do karmienia przed porodem. Kobiety w ciąży mogą używać poduszek do karmienia, aby złagodzić dyskomfort związany z ciążą.

Używaj poduszki do karmienia na brzuszek

Niemowlęta potrzebują kilku minut czasu na brzuszku, aby wzmocnić mięśnie szyi i nauczyć się przewracania się, raczkowania, pchania i ostatecznie stania. Możesz używać poduszek do karmienia na czas brzuszka.

Co sprawia, że ​​poduszka do karmienia jest świetna?

Zanim zaczniesz przeglądać online produkty do poduszek do karmienia lub udać się do lokalnego sklepu w poszukiwaniu idealnego produktu, będziesz chciał wiedzieć, czego szukasz i zrozumieć, dlaczego tego potrzebujesz.

Jeśli jesteś mamą, na pewno chciałbyś dostać ten produkt w swoje ręce. Poduszki do karmienia są rodzajem poduszek. Oznacza to, że możesz się na nich położyć lub w tym przypadku położyć na nich dziecko.

Tym, co odróżnia tę poduszkę od zwykłych poduszek, jest to, że nie jest ani okrągła, ani kwadratowa (ani prostokątna). Zamiast tego kształt ma kształt półksiężyca lub pół pączka z otworem pośrodku.

Dzieje się tak, aby poduszka mogła owinąć się wokół talii, gdy siedzisz. W ten sposób możesz położyć dziecko na poduszce podczas karmienia piersią. Albo to, albo Twoje dziecko może po prostu położyć się na poduszce, abyś mógł mieć wolne ręce bez konieczności ich trzymania.

Kształt i amp; Rozmiar

Teraz, gdy już wiesz, czym są poduszki do karmienia, pierwszą rzeczą, o której musisz pomyśleć, jest kształt i rozmiar. Chociaż rozmiar zawsze będzie taki sam, może się nieznacznie różnić pod względem tego, jak daleko może Cię owinąć lub jak jest zaokrąglony.

Rozmiar poduszki również może się różnić. Więc jeśli jesteś dużą damą (lub mężczyzną), rozważ zakup większej poduszki. Dotyczy to również wielkości Twojego dziecka. Ogólnie rzecz biorąc, chcesz wziąć pod uwagę rozmiar swój i dziecka, aby określić, który przedmiot kupić.

Łatwość czyszczenia

Rodzice noworodka są ciągle zajęci, próbując żonglować kilkoma zadaniami podczas opieki nad dzieckiem. Tak więc, jeśli znajdziesz poduszkę do karmienia, która jest łatwa do czyszczenia, to dobry znak, że produkt jest odpowiedni.

Znajdując poduszkę, którą możesz szybko wyczyścić, nie będziesz musiał tracić cennego czasu na myślenie o uciążliwym procesie czyszczenia poduszki. Oczywiście nie chcesz rezygnować z jakości na rzecz łatwości czyszczenia, ale jest to czynnik, który warto wziąć pod uwagę, szukając idealnej poduszki do karmienia.

Funkcje

Dzięki zaawansowanej technologii i życiu w cyfrowym świecie nawet miękkie i delikatne poduszki mogą zostać odpicowane najnowszymi technologiami. Poszukiwanie zaawansowanych technologicznie poduszek do karmienia może być nieco zbyt wysokie w cenie. Ale jeśli chcesz mieć styl dla swojego dziecka, to z pewnością będzie tego warte.

Niektóre poduszki do karmienia potrafią o wiele więcej niż tylko zapewnić Tobie i dziecku komfort leżenia. Na przykład obecnie można kupić poduszki do karmienia, które można regulować na wysokość, a nawet szerokość.

Poduszki te mają wewnątrz urządzenie elektroniczne, które może naciągnąć poduszkę lub opróżnić ją po naciśnięciu przycisku. Jeśli chcesz tę funkcję, ale chcesz tańszą wersję, możesz wybrać wersję nadmuchiwaną lub nadmuchiwaną.

Niezależnie od rozmiaru możesz teraz kupić poduszki do karmienia, które pasują do wszystkich. Jeśli dopiero zaczynasz korzystać z poduszek do karmienia i wiesz, że będziesz mieć więcej niż jedno dziecko, to byłaby to mądra opcja, aby mogło trwać dłużej niż jedno życie.

Konkluzja: jaka jest najlepsza poduszka do karmienia?

W końcu, niezależnie od wymienionych tutaj czynników, najlepsza poduszka do karmienia jest odpowiednia dla Ciebie i Twojego dziecka. Dlatego nie zapomnij zaniedbywać tego, czego potrzebujesz, aby ułatwić sobie pracę jako pielęgniarka. A przede wszystkim Twoje dziecko ma pierwszeństwo przed jakimkolwiek atrakcyjnym produktem.