Jak zrobić euro poduszkę na poduszkę w 5 prostych krokach

Jeśli nie chcesz niczego więcej, jak tylko nauczyć się robić poduszkę Euro, to czytasz odpowiedni artykuł. Poduszka Euro to kwadratowa poduszka na kanapę lub łóżko, zwykle pogrupowana w zestawy poduszek typu king-size lub standardowych.

Większość konsumentów wybiera dwie fałszywe poduszki 6x 26 euro. Poszewka anestezjologiczna znana jako Euro Sham chroni ten rodzaj poduszki. Produkty te idealnie nadają się do projektowania sof i sypialni.

Użycie poduszek euro pasujących do tkaniny sofy to mądra strategia dekoracyjna. Poduszki euro są zwykle umieszczane za teksturowanymi lub kontrastującymi standardowymi poduszkami, aby uzyskać estetyczny wygląd.

W większości przypadków można znaleźć te dość duże, kwadratowe poduszki leżące tuż za zwykłymi poduszkami do łóżka. Można je również oprzeć o zagłówki.

Jak używać poduszki Euro

Klasyczne poduszki Euro są zwykle spotykane w hotelach klasy biznesowej. Aby dodać odrobinę luksusu i komfortu, są one umieszczane na łóżku typu king-size lub, jak wspomniano wcześniej, oparte o zagłówek. Dwie lub więcej zwykłych poduszek często układa się przed nimi warstwami. Aby dopełnić wygląd, poduszki do rzucania można nawet umieścić tuż przed poduszkami do łóżka.

Zalety poduszek euro

Jeśli uważasz, że te poduszki Euro to nic innego jak dekoracyjne dodatki dopełniające wystrój Twojej sypialni, pomyśl jeszcze raz. Można ich używać do podpierania pleców podczas oglądania ulubionych programów telewizyjnych lub czytania.

Oprócz nadawania łóżku przyjaznego wyglądu, kolejnym dobrym powodem, dla którego niezliczona liczba osób używa poduszek Euro, jest fakt, że oferują one luksusowy komfort. Jeśli chodzi o komfort i wsparcie, na pewno nie zawiodą!

Kroki tworzenia poduszki euro

Możesz dopasować wzór, aby uzyskać stonowany, lub możesz sparować podstawowe fiszbiny euro, które uzupełniają pokrycie z typowymi poduszkami euro. Podróbki Euro pasują również do łóżek, dzięki czemu idealnie nadają się do oglądania filmów lub czytania przed snem.

Kupuj miękkie poduszki i pomiń niedrogie poduszki, ponieważ są one zwykle dość płaskie. Jeśli priorytetem jest pójście i znalezienie niedrogich poduszek euro, zmniejszy to obciążenie Twojego budżetu.

Krok 1: Wybierz odpowiedni rodzaj tkaniny

W pierwszym kroku wybierasz rodzaj tkaniny. Większość ludzi lubi tkaniny do dekoracji wnętrz do projektów, ponieważ jest gruba, ale i tak wszystko działa. Ilość, którą musisz kupić, różni się od długości i szerokości wybranej przez Ciebie tkaniny.

Formy Roberta Allena Buy Handcut Forms, jedna z form tkaniny sprzedawana w najbliższych sklepach, mają 55 cali lub 10,50 USD za jard i mogą być używane z dwiema poduszkami w odległości około 3,5 metra.

Krok 2: Odetnij końce ubrania

Połóż ubranie na płaskiej powierzchni i odetnij końce. Możesz zaprojektować swoje poduszki z zamkami podobnymi do koperty, ponieważ jest to proste i możesz zaoszczędzić czas. Z drugiej strony zamki błyskawiczne są trudniejsze do przymocowania do poduszek dla większości początkujących.

Krok 3: wytnij zamknięcia kopert z czterech stron

Do każdej poduszki będziesz potrzebować kwadratu 29 x 29 i dwóch kawałków prostokątów 29 x 24. Po usunięciu obu kawałków możesz chcieć przeciąć zamknięcia koperty ze wszystkich czterech stron.

Krok 4: Zszyj krawędzie

Weź dwa kawałki 29 x 29, złóż dłuższy bok, wyprasuj na płasko, powtórz i zszyj krawędzie pół cala. Gdy trzy części się połączą, ułóż zszyte warstwy i już zszyte boki na środku jak kok z tkaniny.

Krok 5: zszyj wszystkie cztery rogi

Następnie zszyj wszystkie cztery rogi i przypnij je na miejscu. Obróć pokrowiec do środka i gotowe poduszki euro 28 x 28 cali bez kołnierzy. Musisz jednak pamiętać o jednej ważnej funkcji, jeśli chcesz zrobić poduszkę z kołnierzami.

Ważne wskazówki do zapamiętania

Kiedy dodasz kołnierze do poszewki na poduszkę, która ma wymiary 26 x 26 cali, musisz użyć bawełnianych wkładek, które wypełnią całą przestrzeń wewnątrz poszewki na poduszkę. Użyj zatyczek do poduszek 28 x 28 cali, aby włożyć do mniejszej poszewki na poduszkę.

Jeśli rozmiar poszewki na poduszkę będzie zbliżony do wkładu, nie wypełni on pomieszczenia, a poduszka pozostanie bezużyteczna i przewiewna. Zatyczka do poszewki powinna być większa i wypełniać przestrzeń do tego stopnia, aby była puszysta i nieporęczna bawełną.

Zamiast inwestować w poliester, możesz wybrać bawełniany zatyczkę do poduszki. Wkładki bawełniane są znacznie droższe. Są poręczne, a poliester sprawia, że ​​poduszka jest płaska i trzeba ją często wymieniać.

Wykonanie kołnierzy poduszkowych 28 x 28

Możesz otrzymać wkładkę 30 x 30, jeśli zrobisz poszewkę na poduszkę o wymiarach 28 x 28 cali. Wtyczka o wymiarach 18 x 18 może być używana z obudową 16 x 16. Wytnij poszewkę na poduszkę i umieść 2 cm wokół rogów, aby stworzyć 26-calową poduszkę euro.

Przyklej klej do tkanin po obu stronach deski i pozostaw do wyschnięcia. Następnie przyszyj 2-calowe znaki, które zrobiłeś wcześniej wokół poduszki, aby upewnić się, że kołnierzyk jest prawidłowo w szwie.

Końcowe przemyślenia na temat tego, jak zrobić euro poduszkę poduszkową

Możesz nawet podnieść go bezpośrednio do podstawy, aby nie pękł, dopóki nie będzie gotowy. Te kroki, jak zrobić poszewkę na poduszkę euro, można ukończyć w godzinę lub mniej i z pewnością pomogą Ci zaoszczędzić trochę pieniędzy.