Jak zmierzyć poduszkę do rzucania w 4 prostych krokach

Jeśli chcesz kupić część zapasową do swoich poduszek we Włoszech, ale nie masz pojęcia, jakie są oryginalne wymiary, może pomóc ten poradnik, jak zmierzyć poduszkę do rzucania.

Jak dokładnie zmierzyć poduszkę do rzucania

Chociaż istnieją standardy dotyczące rozmiarów poduszek do rzucania, nie wszystkie poduszki mają te wymiary. Wszystko, czego potrzebujesz do pomiaru swoich poduszek, to długość i szerokość, a oto jak je prawidłowo uzyskać:

Jak zmierzyć poduszkę do rzucania w 4 prostych krokach

Krok 1: Zdejmij poduszkę

Usuwanie jest pierwszym i być może najważniejszym przypomnieniem przy ustalaniu wymiarów poduszek. Długość i szerokość należy mierzyć, gdy poduszka nie jest wypchana. Dzieje się tak, ponieważ wstawki powodują kurczenie się rogów, aby pokryć głębokość.

Dlatego przed wykonaniem pomiarów należy najpierw upewnić się, że usunięto wyściółkę lub wypełnienie poduszki lub poduszki. Po wykonaniu tej czynności możesz przejść do następnego kroku.

Krok 2: Połóż pokrywę płasko

Nawet powierzchnia ma znaczenie. Połóż poduszkę lub jej pokrowiec płasko na wypoziomowanym blacie. Zapewnia to, że żadne czynniki zewnętrzne nie mogą wpływać na pomiar, co skutkuje niedokładnymi wynikami.

Krok 3: Zacznij mierzyć wymiary

Dopiero po dwóch poprzednich krokach można rozpocząć właściwy pomiar. Rozpocznij swoje narzędzie pomiarowe wzdłuż szwów od jednego końca boku do drugiego. Zrób to zarówno dla szerokości, jak i wysokości, zwłaszcza jeśli twoja poduszka ma prostokątny kształt.

Krok 4: Zaokrąglij pomiary w górę lub w dół

Jeśli wynik pomiaru jest mniejszy niż cal, należy przybliżyć wyniki do najbliższej liczby całkowitej. Na przykład, jeśli masz 15,3 cala ze wszystkich stron, możesz wywnioskować, że twoja poduszka do rzucania ma 15 cali długości i 15 cali szerokości.

Nie musisz się martwić, że skończysz z niewłaściwym rozmiarem. W końcu drobną różnicę można zatuszować wypełnieniem poduszek i zauważ, że większość producentów używa liczb całkowitych do swoich poduszek.

3 wskazówki, jak zmierzyć poduszkę do rzucania

Nie ma większego prawdopodobieństwa, że ​​pomylisz się z pomiarami, jeśli będziesz postępować zgodnie ze wskazówkami, jak je uzyskać. Jednak jeśli to się nie uda, te wskazówki mogą pomóc zminimalizować ryzyko błędów.

Wskazówka 1: Rodzaj taśmy mierniczej ma znaczenie

Chociaż w przewodniku nie określono, jakiego rodzaju miarki zalecają eksperci, może to mieć znaczenie. Wbrew przeznaczeniu narzędzia, odradza się używania elastycznej lub krawieckiej taśmy mierniczej.

Zamiast tego preferowana jest taśma miernicza stolarska, ponieważ jest znacznie twardsza niż druga. Zaletą tego jest to, że można uzyskać dokładniejsze wyniki, ponieważ taśma jest stabilna i nie można jej łatwo złożyć.

Wskazówka 2: Nie mierz środka przez środek

Wymagane wymiary to długość i szerokość; dlatego pomiary po przekątnej nie mają żadnego znaczenia. Jeśli użyjesz go jako podstawy rozmiaru poduszki, możesz otrzymać nierówny wynik.

Wskazówka 3: Niech ktoś inny przytrzyma poduszkę

Zwróć uwagę, że ta wskazówka eksperci zalecają ją tylko wtedy, gdy twoja poduszka nie ma zdejmowanych poszewek. Alternatywnie Ty lub Twój towarzysz możecie zamiast tego ścisnąć i rozciągnąć rogi lub końce boków poduszki i zacząć uzyskiwać wymiary.

Dlaczego warto używać poduszek do rzucania?

Nawet jeśli są małe, poduszki mogą odmienić Twój pokój. Jeśli nadal stoisz na płocie, oto trzy powody, dla których powinieneś używać poduszek do rzucania:

Bądź na bieżąco z nowymi trendami

Trendy ciągle się zmieniają, a czasami nadążanie za tymi zmianami może być ciężkie dla kieszeni. Ale dobrą wiadomością jest to, że możesz nadążyć za zmianami bez rozbijania banku. Rzucane poduszki z dekoracyjnymi wzorami pomogą Ci ustawić motyw w Twoim domu. Tropikalne wzory, poduszki z motywem boho – to wszystko. Będziesz w stanie osiągnąć pożądany wygląd, nie wydając zbyt wiele.

Dodaj kolor do swojego domu

Istnieje kilka sposobów na dodanie koloru do domu. Możesz powiesić kilka dzieł sztuki, pomalować ścianę akcentującą lub kupić wyrazisty wystrój. Jeśli chcesz ożywić swój dom, ale chcesz ograniczyć wydatki do minimum, możesz kupić odważne, kolorowe, dekoracyjne poduszki. Dzięki odpowiedniemu rodzajowi poduszek będziesz w stanie dodać odrobinę koloru do swojego domu.

Popraw komfort

Znaczenie poduszek do rzucania wykracza poza estetykę. Możesz ich również użyć, aby Twoja przestrzeń wyglądała przytulniej i mniej pusta, dzięki czemu Twój salon stanie się idealną przestrzenią dla komfortu i relaksu.

Końcowe przemyślenia na temat pomiaru poduszki do rzucania

Ustalenie wymiarów rzeczy w twoim domu w Wielkiej Brytanii nie jest tak proste, jak myślałeś, ponieważ istnieją nawet zasady i instrukcje, których należy przestrzegać, jak zmierzyć poduszkę do rzucania. Pamiętaj tylko, że rzeczywisty rozmiar twoich poduszek może się nieco różnić od tego, jak wygląda.