Jak używać poduszki Boppy. Najlepszy sen i więcej

Jeśli jesteś ciekaw, jak wykorzystać poduszkę boppy, możesz ją wykorzystać do spania w ciąży i po porodzie. Jednak w tym artykule omówimy również inne przydatne sposoby wykorzystania poduszki boppy, aby jak najlepiej wykorzystać swoje pieniądze. Nie tylko zapewni komfort snu, ale również służy wielu celom.

Warto jednak pamiętać, aby wybrać odpowiednią dla siebie poduszkę boppy. Firma oferuje obszerną listę produktów spełniających Twoje specyficzne potrzeby. Użyj tego artykułu jako przewodnika, który pomoże Ci znaleźć najlepszą dla siebie poduszkę.

Korzystanie z poduszki Boppy do snu

Firma stojąca za poduszką Boppy ma wiele produktów, które zaspokoją potrzeby mam. Jednak jednym z najczęstszych powodów, dla których mamy szukają poduszki Boppy, jest posiadanie czegoś, co może wesprzeć ich sen. Wspaniałą rzeczą w przypadku poduszek Boppy jest to, że zarówno matki w ciąży, jak i po porodzie mogą z nich korzystać.

Ale zanim się pomylisz, nie zapominaj, że ta poduszka jest przeznaczona tylko dla mam. Ze względów bezpieczeństwa niemowlęta nie powinny używać poduszki Boppy do snu. Miej to na uwadze, a także przypomnienia Red Nose Australia dotyczące dodawania miękkich zabawek i kocyków do miejsca do spania Twojego dziecka.

Jak używać poduszki Boppy podczas ciąży i połogu

Istnieje wiele poduszek Boppy i w kształcie litery C, które są najlepsze dla mam w ciąży. Dzięki elastycznemu kształtowi można go umieścić na brzuchu w ciąży. Będzie to stanowić dodatkowe wsparcie, jeśli chcesz spać na boku.

Pamiętaj, że kobiety w ciąży często czują się niekomfortowo, a nawet odczuwają ból biodra, głównie pod koniec ciąży. Organizm musi przystosować się do porodu, a dodatkowe rozciąganie, jakie wywiera na spodziewającą się mamę, spowoduje dyskomfort w więzadle zwanym spojeniem łonowym. Oprócz dodatkowego podparcia z boku, poduszkę Boppy można wykorzystać również w inny sposób podczas snu.

Możesz pomóc złagodzić dyskomfort związany z uciskiem i rozciąganiem, umieszczając poduszkę Boppy między udami lub kolanami podczas snu. Z tego powodu te, które wracają do zdrowia po porodzie, również mogą korzystać z poduszki. Po porodzie okres rekonwalescencji może wymagać podparcia bioder, miednicy lub brzucha, gdzie ta poduszka może udowodnić swoje zastosowanie.

Jakie są inne zastosowania Boppy Pillow?

Ważne jest, aby zrozumieć, że dyskomfort i ból to zwykłe elementy poporodowe. Jednak spanie nie jest jedyną czynnością, w której możesz uczynić to doświadczenie bardziej relaksującym. Zarówno Ty, jak i Twoje dziecko możecie skorzystać z różnych zajęć, w których poduszka Boppy może być wsparciem.

Karmienie piersią i karmienie butelką

Oprócz snu poduszka Boppy może służyć do karmienia piersią i karmienia butelką. Karmienie piersią może być nieprzyjemne przez długi czas, a podczas tego możesz używać poduszki Boppy. Usiądź wygodnie z podparciem na plecach, a następnie umieść poduszkę wokół talii.

Połóż dziecko na poduszce, przodem do swojego ciała i ustaw je tak, aby buzia znajdowała się na tym samym poziomie co pierś. Następnie możesz użyć poduszki Boppy do podparcia ramienia. Gdy Twoje dziecko może karmić butelką, możesz podobnie użyć poduszki Boppy.

Pamiętaj jednak, że nie używasz poduszki do podpierania malucha. Pamiętaj, że dzieci wciąż się rozwijają i potrzebują pomocy przy karmieniu. Zawsze stawiaj na pierwszym miejscu zarówno wygodę, jak i bezpieczeństwo Twoje i Twojego dziecka.

Czas na brzuszek i pomoc w siedzeniu

Czas na brzuszku to aktywność, która ma zachęcić malucha do poruszania się i wzmacniania jego ciała. Jednak nadal nie mogą podnieść własnych głów, a tutaj możesz użyć poduszki Boppy dla ich wygody i bezpieczeństwa. Połóż dziecko na zakrzywionej stronie poduszki, a jego kończyny na niej.

Umieść zabawki z przodu, aby zachęcić dziecko do poruszania się, ale zawsze je nadzoruj. Możesz również użyć poduszki Boppy jako pomocy do siedzenia, aby pomóc im przyzwyczaić się do pozycji, gdy rozwijają rdzeń. Połóż poduszkę na podłodze i posadź dziecko pośrodku, z plecami opartymi o krzywiznę i nogami w kierunku otworu.

Połącz końce poduszek, aby pomóc poduszce kołysać malucha po obu stronach. Z biegiem czasu dostosowuj szczelność tej podpórki i zawsze monitoruj swoje dziecko. Ogólnie rzecz biorąc, najlepiej byłoby śledzić etapy ruchu dziecka i wiedzieć, czego się spodziewać, gdy dorośnie, aby wiedzieć, jak bezpiecznie je wspierać.

Wniosek

W czasie ciąży i po ciąży może być nieprzyjemna dla mamy, ponieważ ich ciało przystosowuje się i dostosowuje do zmian. Umiejętność korzystania z poduszki Boppy może przynieść im korzyści i zapewnić wszechstronne wsparcie i komfort podczas snu. Unikalny, elastyczny kształt C poduszki Boppy może wspierać Cię podczas snu na boku, owijając ją wokół brzucha.

Po porodzie możesz również użyć poduszki Boppy między udami lub kolanami, aby zapewnić wsparcie w tym obszarze. Pamiętaj, że zmiany mogą powodować dyskomfort w okolicy bioder, miednicy lub brzucha, dlatego niezbędne jest posiadanie poduszki, która będzie Cię wspierać podczas snu. Co więcej, poduszka Boppy zapewni najlepszy sen, ale mamy może wykorzystać ją do różnych zadań i zapewnić komfort.