Jak używać poduszki Boppy do spania?

Jeśli jesteś ciekawy, jak wykorzystać poduszkę Boppy do spania, wystarczy zapoznać się z różnymi produktami. Oprócz karmienia możesz również spać na poduszce Boppy i uzyskać bardziej komfortową noc. Jednak chcesz znaleźć odpowiednią poduszkę, aby w pełni wykorzystać ten dodatek przed snem.

Kupując poduszkę Boppy, znajdziesz kilka opcji poduszek ciążowych. Ten przewodnik pomoże Ci zapoznać się z różnymi rodzajami poduszek, aby pomóc Ci wybrać najlepszą. Ponadto zawiera wskazówki, jak poprawić sen podczas ciąży.

Jak używać poduszki Boppy do spania?

Jak używać każdej poduszki Boppy do spania

Poduszki Boppy to jedna z najbardziej wszechstronnych poduszek na ciążę i po porodzie. Ale jeśli chcesz nauczyć się używać poduszki Boppy do spania, będzie to zależeć od rodzaju poduszki ciążowej, którą masz. Firma oferuje pięć produktów, a wśród nich:

Wielorazowa poduszka na całe ciało z narzutą Boppy

Jeśli zależy Ci na podparciu całego ciała, najlepsza będzie poduszka na całe ciało od Boppy. Ze względu na swój unikalny kształt i krzywizny możesz go używać do pielęgnacji głowy, szyi, pleców, bioder, a nawet guzka niemowlęcego. Jak więc używać go do spania?

Ten produkt jest idealny do spania na boku ze względu na zakrzywiony kształt, ale można go również używać siedząc prosto. Możesz się na nim przytulać podczas snu i umieścić dolną część poduszki między nogami. Górna część służy do podparcia głowy i szyi, gdy kładziesz nad nią ramię.

Boppy poduszka do spania

Kolejną ciekawie ukształtowaną poduszką ciążową do spania od Boppy jest poduszka do spania na boku. Pamiętaj, że najlepszą konfiguracją do spania dla kobiet w ciąży jest ich strona. Dzięki temu produktowi możesz zapewnić wsparcie pleców i brzuszek podczas snu na boku, dzięki połączonym dwóm poduszkom.

Korzystanie z tego produktu jest podobne do używania poduszki podczas spania na boku z samej nazwy. Jednak nie możesz uzyskać wsparcia na dolnej i górnej części ciała ze względu na jego rozmiar i kształt, tak jak poprzednia poduszka. Zamiast tego będziesz między dwiema połączonymi poduszkami, aby zapewnić ulgę Twojemu dziecku i plecom, gdy jesteś na boku, aby nie upaść na plecy.

Boppy klin ciążowy

Niezależnie od tego, czy podczas snu leżysz, czy siedzisz prosto, możesz skorzystać z klina ciążowego Boppy. Ma dobry kształt i rozmiar do przenoszenia, a ponieważ jest jędrny, najlepiej nadaje się do podnoszenia lub podtrzymywania części ciała. Możesz go używać do kolan, a nawet pleców i brzucha.

Skośny kształt i średni rozmiar klina ciążowego Boppy są pomocne, gdy leżysz w łóżku, aby unieść nogi lub zapewnić wsparcie dolnej części pleców. Podczas snu możesz go używać do kołysania brzuszka w bocznej pozycji do spania. Możesz również umieścić go między nogami, aby zmniejszyć obciążenie bioder podczas spania na boku.

Poduszka podtrzymująca ciążę Boppy

Boppy oferuje również średniej wielkości poduszkę podtrzymującą. Możesz go używać do brzuszka, bioder i nóg dziecka podczas snu, a nawet podczas wylegiwania się w pozycji pionowej. Ten produkt to dobra opcja dla osób z ograniczoną przestrzenią w łóżku.

Aby spać z poduszką podtrzymującą ciążę Boppy, możesz umieścić ją między kolanami, aby podtrzymać brzuch i nogi, gdy leżysz na boku. Możesz również położyć głowę na łuku, aby zapobiec bólowi szyi lub włożyć ją między nogi, ale mieć poduszkę za sobą, aby złagodzić stres na plecach. W łóżku możesz złagodzić ból pleców, gdy siedzisz prosto.

Bambusowa poduszka do przytulania Boppy

Wreszcie Boppy ma tak zwaną poduszkę do przytulania, której można używać również od stóp do głów. Jego zakrzywiony kształt może zapewnić ulgę Twojej głowie i szyi, plecom, nogom, kolanach, a nawet brzuszkowi. Podczas snu możesz go używać do utrzymania prawidłowego ułożenia bioder.

Spanie z tą poduszką do przytulania jest bardzo podobne do poduszek podtrzymujących ciążę. Możesz używać go na dolnej części pleców lub umieścić przed guzkiem dziecka, gdy jest między nogami. Możesz nawet położyć głowę na jej krzywiźnie, aby zachować neutralny kręgosłup podczas snu na lewym boku.

Jak czyścić poduszki Boppy

Ponieważ Twoja poduszka ciążowa Boppy będzie Twoim nowym najlepszym przyjacielem każdego wieczoru, chcesz zachować jej czystość. Dobrą rzeczą jest to, że produkty te można prać w pralce, a nawet suszyć w suszarce, co zapewnia maksymalną wygodę, oszczędzając czas i wysiłek. Wybierz najdelikatniejszy cykl, użyj zimnej wody w pralce, a następnie wysusz poduszkę na małym ogniu z piłeczkami tenisowymi, aby spulchnić poduszkę Boppy.

Wniosek

Poduszki Boppy nadają się nie tylko do karmienia. Dzięki różnym poduszkom ciążowym możesz nauczyć się używać poduszki Boppy do spania w każdej pozycji i na różnych obszarach ciała. Używanie tych poduszek do spania będzie zależeć od rodzaju poduszki, którą masz.

Boppy oferuje poduszki ciążowe o różnych kształtach i rozmiarach, które zapewniają wsparcie całego ciała, a nawet działają na określone części ciała. Możesz nawet użyć poduszek do drzemki podczas leżenia w pozycji pionowej do spania na boku z podpartym brzuszkiem i plecami dziecka. Koniecznie przeczytaj o każdej poduszce, aby znaleźć najlepszą dla swoich nawyków spania.