Jak spać na poduszce Tempur Pedic na szyję?

Możesz nauczyć się spać na poduszce na szyję Tempur Pedic w zależności od konkretnego powodu lub stanu. Pamiętaj, że z tej ergonomicznej poduszki pod szyję można czerpać maksimum korzyści tylko wtedy, gdy wie się, jak ją stosować dostosowaną do swoich potrzeb. W porównaniu z pojedynczym projektem poduszki na szyję, poduszki Tempur Pedic oferują szeroką gamę wzorów.

Pamiętaj, że Tempur-Pedic to znana marka materacy, ale stały się też ulubieńcem osób poszukujących najwygodniejszej poduszki. Wszystkie ich poduszki wykorzystują piankę TEMPUR, która ma zmniejszyć nacisk. Jednak korzystanie z konkretnej poduszki Tempur Pedic wymaga wiedzy w określonych sytuacjach i warunkach.

5 sposobów spania na poduszce Tempur Pedic

1. Spanie na plecach

Ci, którzy wolą spać na plecach, mogą skorzystać z poduszki Tempur Pedic, ponieważ ma ona kontury wspierające wyrównanie kręgosłupa. Pamiętaj, że spanie na plecach jest najlepszą pozycją dla twojego układu mięśniowo-szkieletowego, ale nie wszyscy ludzie są do tego przyzwyczajeni i wolą inne pozycje. Tutaj możesz spać na poduszce na szyję Tempur Pedic, aby zapewnić wsparcie szyi i zachować neutralny kręgosłup.

Nie ryzykujesz później bólu szyi i nie musisz się martwić dyskomfortem spowodowanym złym ustawieniem kręgosłupa. Poduszki na szyję Tempur Pedic mają ergonomiczny kształt, który naturalnie dopasowuje się do ciała, dzięki czemu najlepiej podpiera głowę, szyję i ramiona. Pomaga to utrzymać rozluźnione mięśnie szyi i ramion podczas snu na plecach.

2. Spanie boczne

Wsparcie, jakie zapewnia wyprofilowany kształt poduszki na szyję Tempur Pedic, jest świetne nie tylko dla osób śpiących na plecach. Możesz również spać w tej poduszce na boku, która powinna wspierać i rozluźniać mięśnie. Pamiętaj, że chociaż spanie na boku jest bardziej naturalne niż spanie na plecach, musisz naturalnie ułożyć głowę i plecy, aby uniknąć późniejszego dyskomfortu i bólu.

Kształt poduszki na szyję Tempur Pedic obejmuje te obszary ciała, zapewniając wygodę podczas snu na boku. Co więcej, odpoczynek w tej pozycji ma tendencję do zwiększania nacisku na policzki, szyję, a czasem nawet na nogi. Możesz użyć poduszki na szyję, aby złagodzić stres w tych obszarach.

3. Spanie na brzuchu

Niektórzy ludzie śpią na brzuchu, mimo że nie jest to najbardziej wspierająca i wskazana pozycja do spania. Ciężko jest znaleźć wygodne miejsce do spania na brzuchu, ponieważ szyja jest ustawiona w nienaturalnym kierunku. Przekręcona pozycja może obciążać szyję, a także możesz odczuwać nacisk po stronie, po której się znajdujesz.

Możesz użyć poduszki na szyję Tempur Pedic, aby dopasować się do kształtu mięśni szyi i twarzy oraz uniknąć bólu i dyskomfortu. Pamiętaj jednak, że nie należy się spodziewać spania na brzuchu, ponieważ może to nadwyrężyć szyję i plecy.

4. Spanie z bólem szyi

Jak można wnioskować, poduszka na szyję Tempur Pedic będzie doskonała dla osób, które potrzebują złagodzić ból szyi. Ergonomiczny kształt tej poduszki wspiera odcinek szyjny kręgosłupa, aby utrzymać go w naturalnej pozycji podczas snu. Co więcej, poliuretanowa pianka z pamięcią kształtu nie tylko wspiera kontury Twojego ciała.

Jest również wystarczająco miękki, aby pomóc Ci czuć się komfortowo przez całą noc. To sprawia, że ​​ta poduszka może być przydatna nie tylko dla osób z przewlekłym bólem szyi, ale także do zapobiegania problemom z postawą szyi. Mimo to należy położyć nacisk na konsultację z lekarzem, zwłaszcza jeśli masz przewlekły ból szyi.

5. Spanie z problemami z oddychaniem

Wreszcie spanie na poduszce na szyję Tempur Pedic może pomóc osobom z problemami z oddychaniem. Jednym z powodów, dla których ludzie zwykle nie śpią na plecach, jest chrapanie lub bezdech senny. Jeśli poduszka nie jest wyprofilowana jak poduszka na szyję Tempur Pedic, podbródek jest skierowany w dół, zwężając w ten sposób drogi oddechowe.

To sprawia, że ​​sen jest niewygodny, a nawet powoduje głośne chrapanie. Możesz zapobiec tej blokadzie, używając poduszki na szyję Tempur Pedic, ponieważ zarówno głowa, jak i szyja pozostają neutralne. Jak już wcześniej przeczytałeś, nawet osoby śpiące na plecach mogą uniknąć dyskomfortu dzięki takiej wyprofilowanej poduszce.

Co to jest poduszka na szyję Tempur Pedic?

Poduszka na szyję Tempur Pedic to wyprofilowana poduszka przeznaczona do podtrzymywania głowy, szyi i ramion, niezależnie od pozycji podczas snu. Wykorzystuje tak zwany wiskoelastyczny materiał Tempur o otwartych komórkach, znany z tego, że zmniejsza ciśnienie i dobrze utrzymuje temperaturę. Ta poduszka pod szyję ma również hipoalergiczny, zdejmowany i zmywalny pokrowiec z dzianiny poliestrowej, zapewniający optymalny komfort i wygodę.

Jeśli chodzi o rozmiary, Tempur-Pedic oferuje cztery. Mały ma wymiary 20 x 12 x 3 cale, a następnie 20 x 12 x 4 cale dla średnich, 20 x 12 x 4,5 dla dużych i 10 x 12 x 4 cale do podróży. Firma chwali się nawet pięcioletnią ograniczoną gwarancją.

Wniosek

Poduszki na szyję są niewątpliwie jedną z najlepszych poduszek, które można dodać do nocnego nawyku spania. Możesz poznać pięć sposobów na spanie na poduszce na szyję Tempur Pedic i jak najlepiej wykorzystać tę ukochaną poduszkę pod szyję. Ale dlaczego Tempur Pedic?

Tempur-Pedic to znana marka, jeśli chodzi o materace i poduszki. Ma unikalny, ergonomiczny kształt z poduszką pod kark, która wspiera i rozluźnia głowę, szyję i ramiona. Ta poduszka utrzymuje kręgosłup w stanie neutralnym, dzięki czemu idealnie nadaje się do wszystkich pozycji do spania, a nawet tych z bólem szyi i problemami z oddychaniem.