Jak rozbić poduszkę tempurpedyczną?

Możesz szybko nauczyć się włamywać poduszkę Tempurpedic, jeśli wiesz, co robić po jej przybyciu i jak ją właściwie pielęgnować. Mimo że produkty Tempur-Pedic, takie jak poduszki na szyję, są używane przez wielu jako wsparcie, powinny być wystarczająco miękkie, aby zapewnić komfort. Najwyższą jakością poduszki Tempurpedic można się cieszyć dopiero po okresie jej docierania.

Co więcej, ten okres docierania jest niezbędny, aby pomóc w otwarciu się struktury poduszki. Oznacza to, że poduszka szybko dostosuje się do twojej wagi i zmian temperatury o wiele łatwiej niż wtedy, gdy nie złamałeś poduszki. W tym artykule omówimy również zmiękczanie poduszki Tempurpedic, aby uzyskać bardziej spersonalizowane wyczucie.

Co zrobić z poduszką Tempurpedic: okres docierania

Po przyjeździe

Poduszki Tempur-Pedic mogą początkowo wydawać się inne i twarde, ale to normalne. Z czasem poduszka dostosuje się do Twojej wagi i temperatury, a Ty poczujesz się bardziej naturalnie. Zanim poduszka wydaje się bardziej naturalna, jest tak zwany okres docierania, ważne jest, aby wiedzieć, jakie praktyki należy wykonywać w tym czasie.

To tutaj otwierają się komórki Tempur Twojej poduszki, aby dostosować się do wagi i zmian temperatury użytkownika. Dobra wiadomość jest po okresie włamania; Twoja poduszka powinna zachować swoją formę przez długie lata. Jednak po przybyciu poduszki spodziewaj się lekkiego zapachu, który może być twardszy, szczególnie w pomieszczeniach o temperaturze 65 ° F i niższej.

Okres docierania

Jak więc rozbić poduszkę Tempurpedic? Konsekwentne używanie poduszki powinno pomóc w otwarciu komórek Tempur. Usiądź lub oprzyj się o nią od czasu do czasu, a także możesz zwijać i rozwijać poduszkę od jednego końca do drugiego. Te ruchy i ciśnienie powinny otworzyć wszystkie ogniwa Tempur, zwłaszcza te, które pozostały zamknięte po produkcji.

Aby jak najlepiej wykorzystać poduszkę Tempurpedic, możesz stale wykonywać ćwiczenia w celu jej włamania. Zawsze możesz użyć poduszki, aby zintensyfikować proces włamywania się, spędzając na niej więcej czasu. Komórki przyzwyczają się do zmian wagi i temperatury, a Ty nie musisz się martwić, że się zdeformują.

Maksymalny czas dotarcia to dwa tygodnie, a poduszka będzie lepiej reagować na wagę i temperaturę. Zauważysz wygodniejsze wrażenia, a poduszka będzie również bardziej miękka. A ponieważ komórki się otworzyły, łagodny zapach poduszki Tempurpedic powinien zniknąć.

Zmiękczanie poduszki tempurpedycznej

Kilkukrotne użycie poduszki Tempurpedic pomoże jej odprężyć się, czyniąc ją bardziej miękką i bardziej responsywną. Przydatną wskazówką od producenta jest bazowanie na materiale produktu, piance memory. Podobnie jak w przypadku materacy Tempur-Pedic, temperatura w Twoim pokoju również wpływa na twardość poduszki.

Jak wspomniano wcześniej, zauważysz twardszą poduszkę, jeśli w pomieszczeniu będzie chłodniej. Dlatego możesz uzyskać bardziej miękką poduszkę, podnosząc temperaturę w pomieszczeniu lub wykorzystując ciepło ciała. W ten sposób poduszka nie tylko zmięknie, ale również znacznie lepiej dopasuje się do ciała.

Co to jest Tempur?

Poduszki Tempurpedic wykorzystują oryginalną piankę z pamięcią, opracowaną przez NASA o nazwie Tempur. To, co wyróżnia tę piankę z pamięcią kształtu, to mieszanka substancji opracowana na podstawie wieloletnich testów i poparta normami jakości i certyfikatami. Co więcej, linia poduszek Tempurpedic oferuje różne rodzaje, które zaspokoją potrzeby każdej osoby.

Na przykład gama Classic składa się z Comfort Pillow Cloud i Traditional Tempur Pillow. Mają regulowane kształty, dzięki czemu możesz wygodnie spać z przodu, z boku lub z tyłu. Możesz również wybrać miękkie, średnie i twarde, zgodnie z własnymi preferencjami.

Z drugiej strony Tempur-Pedic ma również gamę Ergonomic. Poduszki Original, Millennium, Symphony i Ombracio mają unikalne kształty, które łagodzą dyskomfort w niektórych obszarach ciała. W ten sposób możesz uniknąć bólu ciała i łatwo wspierać wybrane obszary ciała.

Pielęgnacja poduszek Tempurpedic

Firma zaleca również odpowiednią pielęgnację swoich poduszek, aby były jak najlepszej jakości. Na przykład nigdy nie używaj poduszki z poduszką grzewczą. Pamiętaj, że materiał jest wrażliwy na temperaturę, a wysoka temperatura może uszkodzić jego właściwości dopasowujące.

Jeśli chcesz wyczyścić poduszkę, zdejmij poszewkę, zwiń i rozwiń poduszkę w obu kierunkach. Dzięki temu będzie świeża i wchłonie świeże powietrze, ponieważ pranie Tempur nie jest zalecane. Pokrowiec natomiast posiada metki do instrukcji prania.

Pokrowiec wypierz w niskiej temperaturze i wybierz chłodne ustawienie w suszarce. Jednak nigdy nie używaj chloru ani żrących chemikaliów i lepiej wysuszyć produkty na powietrzu, chyba że konieczne jest suszenie maszynowe.

Wniosek

Poduszki Tempurpedic wyróżniają się na rynku pianką z pamięcią kształtu opracowaną przez NASA. Jednak ważne jest, aby wiedzieć, jak włamać się do poduszki Tempurpedic, aby pomóc komórkom się otworzyć. W ten sposób znacznie łatwiej dopasuje się do wagi i temperatury oraz zapewni optymalny komfort.

Aby ją włamać, zwijaj i rozwijaj poduszkę jak śpiwór. Nie bój się używać go regularnie, aby przyzwyczaić się do zmian ciśnienia i temperatury. W rezultacie uzyskasz miękką, ale wspierającą strukturę, a także uwolnisz chemiczny zapach.

Jednak nigdy nie prać materiału Tempur. Zamiast tego zwiń i rozwiń, aby zachować świeżość z powietrzem i umyj pokrowiec łagodnym środkiem czyszczącym. Wysusz produkt na powietrzu i zawsze postępuj zgodnie z instrukcjami, aby utrzymać go w jak najlepszym stanie.