Jak przymocować pierścionki do poduszki na okaziciela w 2 krokach?

Możesz szybko opanować mocowanie pierścionków do poduszki na okaziciela w zaledwie dwóch krokach! Nie jest niespodzianką ciekawość, jak zabezpieczony jest pierścionek w poduszce na okaziciela pierścionka. Dlaczego nie zaimponować znajomym i rodzinie tą przydatną umiejętnością?

Jeśli właśnie wykonałeś samą poduszkę na pierścionek, pokrótce przeczytaj ten artykuł, aby dowiedzieć się, jak założyć jej najważniejsze akcesorium. Dowiesz się również więcej o poduszkach w kształcie pierścieni i jak je wykonać bez szycia. Kto by pomyślał, że przyczepienie pierścionka do poduszki na pierścionek nie jest ciężarem do udźwignięcia?

Jak przymocować pierścionki do poduszki na okaziciela w 2 krokach?

Jak zawiązać pierścionki z poduszką na okaziciela

Krok 1. Miejsce docelowe

W zależności od wzoru poduszki na pierścionek na okaziciela powinna znajdować się wstążka pośrodku. Przytrzymaj jeden koniec tej wstążki, aby utworzyć pętlę i umieść w niej pierścień. Następnie trzymaj jedną ręką drugi koniec wstążki, a drugą za pętlę wstążki, którą właśnie wykonałeś.

Krok 2. Załącznik

Zrób węzeł wokół pętli i zaciśnij go, ciągnąc za oba końce. Połóż poduszkę płasko na poduszce i powtórz ten sam proces wiązania z drugą stroną. Po zakończeniu pociągnij pierścień, aby odłączyć go od poduszki.

Jak zrobić poduszkę na okaziciela bez szycia

Krok 1. Wytnij

Jeśli nie przepadasz za szyciem, czy wiesz, że możesz zrobić poduszkę na pierścionek bez użycia nici i igły? Aby to zrobić, zmierz i wytnij dwa kwadratowe kawałki materiału, które dopełnią Twój ślubny motyw. Pamiętaj, aby przyciąć wszystkie rogi tych materiałów o ćwierć cala, aby ukryć surowe krawędzie.

Krok 2. Klej

Następnie odwróć każdą tkaninę tak, aby prawa strona była skierowana w stronę stołu. Złóż wszystkie krawędzie o ćwierć cala po niewłaściwej stronie i wyprasuj. Gdy już to zrobisz na obu kawałkach, możesz przykleić brzegi z jedną rozłożoną krawędzią.

Krok 3. Rzeczy

Pozostaw klej do tkanin i sprawdź, czy nie strzępi się na tkaninie przed sklejeniem kwadratów. Połóż jedną z nich niewłaściwą stroną do góry i ułóż drugą prawą stroną do góry – sklej wszystkie strony z wyjątkiem jednej do wypełnienia poduszki poliestrem lub pianką.

Uszczelnij ostatnią krawędź i sprawdź rozkład farszu. Na koniec możesz dodać wstążkę, aby ozdobić swoją bezszwową poduszkę z pierścionkiem. Następnie możesz przymocować pierścienie za pomocą omówionej techniki.

Jak ozdobić poduszkę na okaziciela pierścionka

Drobiazgi

Istnieje wiele sposobów na poprawienie wyglądu poduszki na okaziciela pierścionka. Sama wstążka daje swobodę dodawania ozdób, od małych kwiatów po zawieszki. Te pozornie drobne szczegóły dodają bardziej spersonalizowanego charakteru twojej ceremonii, głównie jeśli użyłeś błyskotek o specjalnym znaczeniu dla ciebie i twojego przyszłego małżonka.

Tkaniny

Jeśli chodzi o samą poduszkę, możesz dodać wycięcia z różnych materiałów i przymocować je do poduszki. Mogą mieć kontrastową fakturę, wzór lub kolor, który doda szczegółu Twojej pozornie monochromatycznej poduszce w kształcie pierścienia. Lub, aby uzyskać tradycyjny wygląd, dodaj szyfon lub koronkę, które pasują do motywu twoich druhen.

Wykończenia i hafty

Na koniec możesz ozdobić swoją poduszkę na okaziciela tak, jakbyś projektowała inne poduszki ozdobne. Oznacza to dodanie różnych wykończeń po bokach. Możesz nawet wyhaftować swoją poduszkę, aby uzyskać elegancki dodatek do lnu, a nawet jedwabnych poduszek na okaziciela.

Rodzaje poduszek na okaziciela

Nie ma ograniczeń, jeśli chodzi o pomysły na poduszki na okaziciela. Możesz wybrać klasykę, która wykorzystuje białe jedwabie i satynowe tkaniny w kształcie serca, owalu i kwadratu. Jednak podczas ceremonii często używa się poduszek wiszących i poduszek ułożonych w stos.

Sama poduszka może mieć różne akcenty, wzory i motywy pasujące do pozostałych akcesoriów ślubnych. Możesz również wziąć pod uwagę lokalizację podczas projektowania poduszki na okaziciela pierścionka.

Alternatywy poduszek na okaziciela pierścionków na ślub

Jeśli chcesz być nieco mniej tradycyjny, możesz również użyć innych materiałów do przechowywania obrączek. Na przykład kawałek drewna wygląda szykownie na rustykalną ceremonię ślubną na świeżym powietrzu. Możesz także czerpać inspirację z hobby Twoich i przyszłego małżonka.

Być może twoja miłość lubi buty, kiedy jesteś szefem kuchni. Niektóre żetony tych pasji to kawałek buta lub ceramiczna miska do przechowywania pierścionków. Podczas ceremonii możesz również użyć innych spersonalizowanych przedmiotów, takich jak chusteczki do nosa i ozdobne pudełka.

Wniosek

Przymocowanie pierścionka do poduszki nie jest czymś, co powinno cię przerażać. Możesz szybko zrozumieć, jak przymocować pierścionki do poduszki na okaziciela, wiążąc obie strony na końcu wstążki. Metoda omówiona w tym artykule jest niezawodna i musisz zdjąć pierścionek, aby wyjąć go z poduszki na okaziciela pierścionka.

Możesz również samodzielnie wykonać poduszkę na pierścionek, możesz to zrobić z szyciem lub bez! Do tego ostatniego potrzebujesz tylko dwóch kawałków materiału, kleju i trochę farszu do wykończenia. Najlepszą częścią samodzielnego wykonania tych projektów jest wybranie tego, co będzie najlepiej pasować do tematu Twojego ślubu.