Jak prać poduszkę zwierzaka. Prosty przewodnik w 3 krokach

Możesz nauczyć się, jak prać swojego zwierzaka poduszkę w trzech krokach. Pamiętaj, że podobnie jak każda poduszka, ważne jest, aby ten produkt „dwa w jednym” był czysty, ponieważ z czasem może gromadzić brud. Co więcej, dzieci mają tendencję do bałaganiarstwa niż dorośli, więc zawsze sprawdzaj, czy Poduszka Pet Twojego dziecka nie potrzebuje trochę miłości, jaką jest sprzątanie.

Poduszki Zwierzęta są rzeczywiście niesamowitymi wynalazkami, ponieważ działają jak plusz i poduszka jak jedność. Pomaga to złagodzić niepokój dzieci, które potrzebują ukojenia zabawki i przytulności poduszki. Dobry sen nie musi być trudny do osiągnięcia dla Twoich dzieci, ale używanie czystej poduszki dla zwierzaka jest również czymś, czego nigdy nie zapomnisz.

Jak czyścić poduszkę zwierzaka

Krok 1. Przygotowanie

Firma zaleca umieszczenie Pillow Pet w białej poszewce na poduszkę przed przystąpieniem do prania. W ten sposób unikniesz uszkodzenia pluszu i przedłużysz jego żywotność. Pamiętaj, że pralka może drażnić włókna, dlatego ważne jest, aby zawiązać otwarte końce poszewki na poduszkę.

Krok 2. Czyszczenie

Pillow Pet można prać ręcznie lub w pralce, aby znaleźć dogodną dla siebie metodę. Warto jednak zauważyć, że niektóre Pillow Pets z bateriami lub te o słodkich zapachach nie są przeznaczone do prania. Zamiast tego możesz wyczyścić powierzchnię wilgotną szmatką, aby usunąć wszelkie zabrudzenia lub, jeśli to konieczne, wyczyścić bezzapachowym łagodnym detergentem.

Pranie maszynowe

Aby wyczyścić Pillow Pet w pralce, pamiętaj, aby umieścić ją w poszewce na poduszkę ze związanymi końcami. Jak wspomniano wcześniej, ochroni to produkt, w szczególności włókna, przed biciem pralki. Z biegiem czasu pranie w pralce może zniszczyć Pillow Pet, więc nigdy nie pomijaj tej części.

Następnym krokiem, którego nigdy nie należy przeoczyć, jest detergent dla Pillow Pet. Nie chcesz używać produktów szorstkich i tych, które wytwarzają dużo mydlin. Nie tylko są szkodliwe, ale także trudno je zmyć, więc skończysz z lepką poduszką, która wysycha zbyt długo.

Po przygotowaniu poduszki i detergentu umieść je w pralce w delikatnym ustawieniu. Ponownie, jest to ważne, aby uniknąć bicia poduszki. Następnie wybierz temperaturę zimnej wody, aby chronić kolor i fakturę poduszki.

Mycie rąk

Możesz również prać Pillow Pet ręcznie, zwłaszcza jeśli się nie spieszysz. Co więcej, bezpieczniej jest samodzielnie prać produkty, ponieważ pranie w pralce może uszkodzić niektóre zwierzęta Pillow. Możesz również łatwo nakierować na określone obszary produktu poprzez mycie ręczne w porównaniu z używaniem urządzenia.

Zacznij od wymieszania łagodnego detergentu do prania i wody w misce, ale możesz też dodać trochę sody oczyszczonej, jeśli chcesz pozbyć się nieprzyjemnych zapachów. Ponownie użyj czegoś, co nie powoduje dużej ilości mydlin, aby pranie było wygodniejsze i mniej szkodliwe. Przestrzegaj instrukcji mieszania, aby uniknąć sporządzania roztworu nasyconego.

Umyj powierzchnię Pillow Pet wilgotną szmatką zamoczoną w roztworze. Upewnij się, że pocierasz okrężnymi ruchami, aby dokładnie wyczyścić futro i zawsze wykręcaj szmatkę, aby usunąć nadmiar wody po zanurzeniu jej w roztworze. Zrób to samo z Pillow Pet i naciśnij go, jeśli zostanie przemoczony, aby uniknąć problemów z suszeniem, które mogą powodować pleśń.

Krok 3. Suszenie

Ostatnim krokiem jest wysuszenie Pillow Pet, ale pamiętaj, że do tego kroku nie będziesz potrzebować suszarki. Zamiast tego, wszystkie Pillow Pets powinny wysychać na powietrzu w ciepłym, słonecznym miejscu, aby uniknąć uszkodzeń i zachować żywotność. Nadmiar ciepła z suszarki może uszkodzić produkt i potencjalnie go stopić.

Uważaj na miejsce suszenia, ponieważ nie chcesz, aby Pillow Pet nie był całkowicie suchy. Obszar powinien mieć wystarczająco dużo światła słonecznego, ale nie może wiatru, który mógłby zdmuchnąć Pillow Pet. Możesz nawet powiesić produkt na sznurku, aby maksymalnie wysuszyć, ale pamiętaj, że czas do zakończenia suszenia będzie się różnić w zależności od rozmiaru poduszki, temperatury i ekspozycji.

Jak czyścić poduszki zwierząt domowych za pomocą baterii

Tylko dlatego, że niektóre Pillow Pets mają baterie, nie oznacza to, że musisz zaniedbywać ich czystość. Pamiętaj, że nasze poduszki muszą być zawsze czyste, aby uniknąć problemów zdrowotnych. Dlatego musisz również czyścić produkty zasilane bateryjnie i odpowiednio przechowywać je w nieskazitelnych warunkach.

Zacznij od odkurzania Pillow Pet, aby szybko usunąć cały nagromadzony brud. Następnie wymieszaj roztwór wody z łagodnym detergentem do prania. Wytrzyj poduszkę suchym ręcznikiem, aby uniknąć poplamienia, a następnie zwilż kolejną szmatkę w wodzie, aby pozbyć się resztek mydła.

Zauważ, że do czyszczenia używasz suchego ręcznika, ponieważ nie chcesz moczyć Pillow Pet. Na koniec przetrzyj Pillow Pet inną ściereczką przed umieszczeniem go w innym miejscu w celu dalszego wyschnięcia. Być może trzeba będzie delikatnie wyczesać zwierzaka Poduszkę, aby przywrócić mu puszystość po wyschnięciu.

Wniosek

Ważne jest, aby nigdy nie przeoczyć czystości naszych poduszek, co dotyczy również ulubieńców naszych dzieci: Poduszek dla zwierząt. Wystarczą tylko trzy kroki, aby nauczyć się, jak prawidłowo prać swojego zwierzaka Pillow Pet i utrzymywać go w nieskazitelnych warunkach. Do wyboru masz pranie w pralce lub ręczne mycie łagodnym detergentem, a następnie wysuszenie produktu na powietrzu.