Jak prać poduszkę Snoogle: przewodnik w 3 krokach

Ucząc się, jak prać poduszkę Snoogle, możesz zawsze utrzymywać ją w czystości, ponieważ poduszka Snoogle będzie gromadzić cząsteczki oleju, kurz i pot.

Co to jest poduszka Snoogle?

Jeśli potrzebujesz poduszki, która została specjalnie zaprojektowana, aby zapewnić Ci najlepszy komfort, poduszka Snoogle będzie darem niebios. Ponieważ ma zdolność naturalnego dopasowywania się do kształtu ciała, możesz spodziewać się poprawy jakości snu. Jej kształt w kształcie podkowy sprawia, że ​​poduszka z łatwością uformuje niepowtarzalny kształt Twojego ciała.

Długa część środkowa jest idealna do podparcia pleców lub brzucha, w zależności od tego, jak używasz poduszki Snoogle. Zakrzywiony kształt zapewnia chłód i wygodę podczas snu oraz zapewnia wsparcie i komfort niezależnie od pozycji, w której śpisz. Jeśli masz problemy ze snem, możesz zainwestować w poduszkę Snoogle, aby poprawić swój sen.

Korzystanie z pralki do prania poduszki Snoogle

Poduszkę można prać w pralce lub ręcznie. Ale zanim umyjesz poduszkę, przeczytaj najpierw metkę, aby nie przegapić żadnej ważnej informacji.

Dzieje się tak dlatego, że instrukcje dotyczące prania są zwykle umieszczane na metce, zwłaszcza na unikatowych wyrobach. Ale jeśli poduszka go nie ma, możesz zamiast tego przejść do Internetu i tam przeczytać opis produktu poduszki.

Poza tym musisz upewnić się, że poduszka dobrze pasuje do pralki. Chcesz mieć pewność, że jest wystarczająco dużo miejsca do poruszania się podczas prania.

Jeśli trzeba mocno popychać poduszkę, może być za duża dla pralki. W przeciwnym razie forsowanie może doprowadzić do uszkodzeń podczas prania. Jeśli poduszka jest za duża, najlepiej wyprać ją ręcznie, ręcznie.

Należy pamiętać, że poduszki bawełniane, syntetyczne i puchowe można prać w pralce. Natomiast poduszki z pianki memory powinny być prane ręcznie. Jeśli twoja poduszka Snoogle nadaje się do prania w pralce i pasuje do pralki, to jest wyjątek i możesz przejść do następnego kroku.

Krok 1. Sprawdź, czy pokrowiec należy prać osobno

Pierwszym krokiem do wyprania poduszki Snoogle jest zdjęcie pokrowca i sprawdzenie, czy należy ją prać osobno. Jeśli poduszka ma luźne wypełnienie, takie jak mikrokulki lub styropianowe orzeszki, upewnij się, że jest zapięta do prania.

Pozostawienie go spowoduje więcej bałaganu niż nieumycie go. Możesz również przypiąć suwak do poduszki za pomocą agrafki, aby zapewnić jej zamknięcie i dodatkowe bezpieczeństwo. Ostatnią rzeczą, jakiej chcesz, jest utrudnienie prania.

Krok 2. Włóż poduszkę do pralki i dodaj detergent o łagodnej formule

Następnie włóż poduszkę do pralki i dodaj łagodny detergent. Upewnij się, że detergent nie zawiera żadnych chemikaliów ani zapachów, aby uniknąć uszkodzeń w okresie prania. Silne detergenty mogą również powodować podrażnienia skóry, więc używaj łagodnej formuły.

Umyj poduszkę w delikatnym cyklu. Upewnij się, że używasz do tego ciepłej wody. Nie używaj wybielacza ani nie pierz poduszki z innymi ubraniami, ponieważ oba mogą uszkodzić poduszkę.

Krok 3. Opłucz poduszkę zimną wodą przed wysuszeniem

Opłucz poduszkę zimną wodą i umieść ją w suszarce. Silne bębnienie i wysoka temperatura mogą spowodować skurczenie się, zniekształcenie lub stopienie poduszki, dlatego do wysuszenia poduszki używaj najniższego możliwego ustawienia temperatury.

Wrzucenie do suszarki dwóch piłeczek tenisowych wraz z poduszką skróci czas suszenia i spulchni poduszkę. Możesz wyjąć poduszkę, aby mieć pewność, że schnie równomiernie. Jeśli nie wydaje się suche, możesz włożyć go z powrotem do suszarki i powtórzyć proces.

Pranie ręczne poduszki Snoogle

Ta metoda najlepiej sprawdza się w przypadku poduszek bawełnianych, puchowych i syntetycznych. Jeśli poduszka nie zmieści się w pralce lub chcesz być z nią delikatna, to zawsze możesz ją wyprać ręcznie. Na początek przygotuj dwie wanny.

Napełnij jedną z wanien ciepłą wodą, a następnie dodaj łagodny detergent. Następnie namocz poduszkę na kilka sekund. Możesz również ugniatać poduszkę rękami lub użyć małego pędzelka do tapicerki, aby usunąć przebarwienia lub plamy.

Wyjmij poduszkę z wody z mydłem i ściśnij. Umieść go w drugiej wannie zawierającej zimną wodę i moczyć przez kilka sekund. Opłucz poduszkę kilka razy, aż usuniesz wszystkie mydliny.

Możesz również użyć czystego ręcznika, aby osuszyć poduszkę. Pomoże to skrócić czas schnięcia i pozwoli poduszce zachować swój kształt. Możesz powiesić go na sznurku, aby miał wystarczająco dużo czasu na wyschnięcie.

Inną opcją jest rozłożenie poduszki na płaskiej powierzchni i pozostawienie jej do wyschnięcia na powietrzu. Przesuń lub obróć poduszkę kilka razy, aby upewnić się, że jest całkowicie sucha. Nie chcesz, aby poduszka długo pozostawała mokra.

Końcowe przemyślenia na temat tego, jak prać poduszkę Snoogle

Postępowanie zgodnie z tymi wskazówkami i instrukcjami, jak prać poduszkę Snoogle, z pewnością pomoże Ci wydłużyć jej trwałość i utrzymać ją w dobrym stanie. Ponadto będziesz mieć nie tylko wytrzymałą poduszkę, ale także wygodną.