Jak pozbyć się materaca w Nowym Jorku w najlepszy sposób?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak pozbyć się materaca w Nowym Jorku, uprość ten proces w dwóch krokach. Różne stany różnią się pod względem wytycznych i przepisów dotyczących utylizacji materacy, więc jako nowojorczyk odpowiadasz za właściwą utylizację materaca w Nowym Jorku. Omówimy również harmonogram w Nowym Jorku, aby upewnić się, że nie wystąpią problemy.

Nie wiesz też, jak wyrzucić materac? Nie martw się, ponieważ poniżej zamieściliśmy wskazówki, dzięki którym Twoje łóżko nie stanie się problemem dla Ciebie i Twoich sąsiadów w przypadku odwołania wizyty. Bez zbędnych ceregieli, oto nowojorski przewodnik dotyczący utylizacji materacy.

Jak pozbyć się materaca w Nowym Jorku w najlepszy sposób?

Jak prawidłowo pozbyć się materaca w Nowym Jorku?

Krok 1. Przygotuj

Aby uniknąć kłopotów z powodu nielegalnego wyrzucania śmieci lub otrzymania skargi na wywóz śmieci, musisz przykryć i zaplanować odbiór materaca lub materaca. Użyj plastikowej torby i całkowicie uszczelnij materac lub sprężynę pudełkową. Warto zauważyć, że częściowo zakryte łóżko na krawężniku ze zwykłymi śmieciami nadal może Cię zgłosić.

Jeśli się nad tym zastanowić, jest to zrozumiała dyrektywa, ponieważ zniechęci innych do jej podjęcia. Prawidłowo uszczelniony materac zapobiegnie również rozprzestrzenianiu się pluskiew w przypadku ich zarażenia. Ale co się stanie, jeśli nie przykryjesz ani nie przygotujesz łóżka lub sprężyny skrzyniowej do odbioru?

Nie zostaną zebrane jako pierwsze, a nawet możesz dostać grzywnę za 100 USD. A ponieważ City nie zapewnia określonej osłony lub torby do użycia, powinno być łatwo znaleźć taką w większości sklepów i centrów zaopatrzenia. Jedynym wymogiem dla Nowego Jorku jest, aby nigdy nie używać czerwonego lub pomarańczowego pokrowca do zamykania materaca do utylizacji.

Krok 2. Harmonogram

Skoro już wiesz, jak przygotować materac, nie ustawiaj go jeszcze na krawężniku. Nowy Jork wymusza taki harmonogram, że łóżko można postawić na zewnątrz tylko między godziną 16 a północą wieczorem przed dniem, w którym jest umówiona wizyta. Dobrze przeczytałeś, musisz umówić się na odbiór, a jeśli nie masz łóżka w momencie odbioru, musisz ułożyć nowy harmonogram.

Każdy materac, który jest bliźniaczy, bliźniaczy XL, pełny, królowa i król, wymaga umówienia się na ich usunięcie. Możesz również sprawdzić dokładne wymiary swojego łóżka i sprawdzić, czy będzie ono większe niż 4 stopy na 3 stopy. Jeśli chodzi o inne wymagania dotyczące planowania, czytaj dalej poniżej.

Czy materace sanitarne w Nowym Jorku odbierają materace?

Departament Sanitarny Nowego Jorku odbierze stary materac i musisz go mieć przy krawężniku wieczorem przed zaplanowaną wizytą między 16:00 a północą. Możesz jednak przełożyć lub nawet anulować spotkanie, korzystając z numeru zgłoszenia serwisowego lub dzwoniąc pod numer 311. Jedynym ograniczeniem dotyczącym anulowania i zmiany terminu jest to, że nie możesz tego zrobić online i możesz to zrobić tylko do godziny 16:00 w dniu poprzedzającym ustalony harmonogram.

Zmiana terminu i anulowanie

Jakie są inne potencjalne powody zmiany terminu lub anulowania odbioru? Częstą przyczyną odwołanych odbiorów jest śnieg, a Departament powinien zmienić termin z Tobą, gdy operacje na śniegu przestaną się odbywać. Jeśli ktoś inny również poprosi o Twój preferowany harmonogram, możesz umówić się na osobną wizytę w innym terminie.

A jeśli chcesz dodać więcej przedmiotów do utylizacji? Możesz je po prostu zabrać razem z materacem na wizytę. Należy jednak pamiętać o tych przedmiotach, ponieważ mogą one mieć również inne wymagania, takie jak usuwanie materaca.

Kiedy mogę wyrzucić materac w Nowym Jorku?

Harmonogram spotkań

Możesz wyrzucić łóżko w Nowym Jorku w dniu wizyty. Ale jeśli Sanitariat nie odebrał materaca, możesz złożyć skargę na nieodebrane odbiór i zostawić go przy krawężniku. Dlatego ważne jest, aby mieć numer zgłoszenia serwisowego, w przeciwnym razie musisz zmienić termin.

Dzień zbiórki śmieci i dzień zbiórki odpadów

Możesz również mieć przedmioty na krawężniku wieczorem przed datą odbioru, a następnie umówić się na spotkanie, jeśli nie udało Ci się go wcześniej umówić. Pamiętaj jednak, że dział sanitarny odbierze materac i inne rzeczy do utylizacji tylko wtedy, gdy znajdują się one w wyznaczonym miejscu, takim jak krawężnik lub alejka.

W przeciwnym razie materac może zostać uznany za niezdatny do użytku, ponieważ znajduje się na potencjalnej własności prywatnej. Kolejną ostatnią rzeczą, o której należy pamiętać podczas planowania kolekcji materacy, jest to, że w Nowym Jorku odbywają się święta sanitarne. Jeśli w dniu zbiórki śmieci jest święto, miej materac po godzinie 16.00 tego dnia, ale jeśli święto wypada w dniu zbiórki śmieci, postaw łóżko na zewnątrz po godzinie 16.00 w przeddzień następnego zaplanowanego dnia zbiórki.

Wniosek

Podobnie jak w innych miejscach w USA, w Nowym Jorku obowiązują regulacje i przepisy dotyczące utylizacji materacy. Musisz wiedzieć, jak właściwie pozbyć się materaca w Nowym Jorku, aby uniknąć skarg i grzywien. W każdym razie jest to stosunkowo łatwe do zrozumienia, ponieważ wszystko, co musisz zrobić, to dobrze uszczelnić łóżko i mieć harmonogram przed ustawieniem krawężnika.

Przeczytaj ponownie ten artykuł i skontaktuj się z Działem Sanitarnym, jeśli masz inne wątpliwości, takie jak anulowanie lub jeśli Twoje łóżko ma szczególny stan.