Jak odzyskać poduszkę do rzucania? Zrób to w 3 prostych krokach!

Czy wiesz, jak odzyskać poduszkę do rzucania? Zachęcam, aby nie rozpaczać, jeśli tego nie zrobisz, ponieważ możesz się tego nauczyć w ciągu zaledwie jednego okresu – cały dzień to za dużo.

Możesz się niepokoić, gdy patrzysz na swoją rzekomo uroczą sofę, ponieważ jest ona otoczona tymi starymi i obrzydliwymi poduszkami do rzucania.

Jak odzyskać poduszkę do rzucania? Zrób to w 3 prostych krokach!

Ale czy wiesz, co jest bardziej uciążliwe? Nie jesteś miliarderem, który może pochopnie zdecydować się na porzucenie swoich ukochanych dekoracji i kupienie nowych.

Zmyj pochmurną twarz, ponieważ dzisiaj osiągniesz odświeżenie swojego salonu i relaks w sposób, który nigdy wcześniej nie był możliwy.

3 proste kroki, aby odzyskać poduszkę do rzucania

Czy wiesz, jak odzyskać poduszkę do rzucania?

Poduszki do rzucania są zwykle umieszczane w naszych salonach, ponieważ stanowią akcent na Twojej sofie.

Nie są one jednak tylko ozdobą, ale jak każdy inny rodzaj poduszek, również można je przytulić.

Poza tym pokój dzienny to obszar, w którym rodzina prowadzi większość swoich zajęć. Dzieci często używają tych poduszek, gdy żartobliwie walczą ze sobą.

Czy możesz sobie wyobrazić, jak może się zabrudzić? W rzeczywistości ze wszystkich poduszek to te, które mogą zostać najbardziej zniszczone.

Nie możemy również zaprzeczyć, że czasami przynosimy te „dodatkowe” poduszki do naszych sypialni – uwielbiamy mieć więcej. Teraz są podatne na plamy, takie jak pot i ślina.

Tak, nie są usprawiedliwieni przed zniszczeniem. To słuszne i sprawiedliwe, że się nimi zajmujesz.

Krok 1. Sprawdź szczegóły swojej poduszki do rzucania

Poduszki do rzucania mają różne kształty i rozmiary. Należy również zastanowić się, jakiego rodzaju producent tekstyliów użył ich jako pokrycie.

Nie tylko to, ale także sposób haftowania i szycia pokrycia. Te obserwacje będą Twoim przewodnikiem, jak odzyskać te poduszki.

Większość poduszek do rzucania ma kształt kwadratu i zwykle mierzy 16-20 cali. W tym artykule przyjmiemy, że odzyskamy poduszkę do rzucania o takim kształcie i powierzchni 16×16 cali.

Jeśli twoja ma pokrycie z zamkiem błyskawicznym lub zaprojektowana jako koperta, uważaj się za szczęściarza. Gdy go odkryjesz, zauważysz materiałowe etui na wkładkę.

Jeśli jednak nie ma takich osłon, możesz zdjąć osłonę, wykonując otwór za pomocą nożyczek.

Masz również możliwość bezpośredniego odzyskania „przykrytej” poduszki.

Tutaj założymy, że przed odzyskaniem poduszki zdjęto starą osłonę.

W celu sprecyzowania wykonamy pokrowiec kopertowy, gdyż wybór ten jest o wiele łatwiejszy niż ten zapinany na zamek.

Krok 2. Potrzebne materiały

Najważniejszą rzeczą, którą musisz mieć, jest tkanina. Być może masz już w domu, jeśli często szyjesz.

Jednak dla nas, którzy nie są ściekami, rynek oferuje szeroką gamę tkanin, które mogą nam się spodobać.

Możesz wybrać rodzaj materiału na poduszkę do rzucania.

Tylko przyjazna sugestia; wybierz tkaninę, która pasuje do tekstury Twojej sofy – lub gdziekolwiek ją umieścisz – i pasuje do koloru ustawienia.

Musisz także mieć:

  • Nożyczki
  • Igła i nić
  • Szpilki
  • Maszyna do szycia (opcjonalnie)
  • Taśma miernicza lub linijka
  • Poduszki do odzyskania

Krok 3. Możesz to uszyć!

Większość z nas – zakładam – nie jest zawodowymi kanałami. Ale to byłoby w porządku, ponieważ w tej sekcji będziemy dokładnie postępować zgodnie z konkretnymi instrukcjami, aby idealnie odzyskać poduszkę do rzucania, szyjąc dobrze sprzedaną okładkę.

Najpierw wytnij jeden 16×16 cali z materiału – będzie to przednia część poduszki – i dwa 11×16 cali z tyłu.

Po drugie, zrób rąbek, najwyżej ½ cala na jednej z 16-calowych stron twoich dwóch tkanin 10×16. Zszyj go za pomocą maszyny.

Jeśli go nie masz, możesz go łatwo uszyć za pomocą nici i igły rękami.

Po trzecie, umieść dwie mniejsze tkaniny na większej. Zobacz, czy rąbki znajdują się w środkowej części, a krawędzie są równo wyrównane.

Upewnij się, że zadrukowana strona tkaniny jest skierowana do wewnątrz; umieść tę stronę na wyświetlaczu po zakończeniu szycia.

Po czwarte, przypnij trzy tkaniny na swoim miejscu; ułatwi to szycie szpilek, aby zapewnić bezpieczeństwo pozycji tkaniny.

Masz również możliwość wyeliminowania ostrej krawędzi okładki, przycinając rogi do krzywych. Może to poprawić wygląd efektu, ale oczywiście to Ty zdecydujesz, który z nich najbardziej Ci odpowiada.

Po piąte, ostrożnie zszyj krawędzie. Przestrzegaj naddatku 1,5 szwów.

Po zakończeniu szycia odetnij nić. Aby zobaczyć, jak poszła gotowa okładka, odwróć ją na lewą stronę. Możesz teraz włożyć poduszkę do rzucania.

Gratulacje! Udało Ci się odzyskać poduszkę do rzucania.

Końcowe słowa

Mam nadzieję, że na końcu tego artykułu nauczyłeś się, jak odzyskać poduszkę do rzucania. Powyższe pisma mają na celu poprowadzić cię do zrobienia czegoś przemyślanego i satysfakcjonującego.

To dla mnie zaszczyt, że dotarłeś do tego punktu w artykule. Twój czas i wysiłek są mile widziane!