Jak działa poduszka Chillow?

Ogólnie rzecz biorąc, możesz dowiedzieć się, jak działa poduszka Chillow Pillow, rozumiejąc ulgę, jaką przynosi. Działa jak wkładka chłodząca, która pomaga radzić sobie z typowymi problemami w nocy. Obejmują nocne poty i uderzenia gorąca.

Co więcej, poduszka Chillow jest idealna dla osób w gorących regionach. Dodając to do swojej wieczornej rutyny, nadal możesz dobrze spać w upalny dzień bez uczucia suchości i dyskomfortu. W tym artykule omówimy również, jak z niego korzystać, aby uzyskać optymalną wydajność.

Jak działa poduszka Chillow

Szybka odpowiedź na to, jak działa poduszka Chillow Pillow, jest taka, że ​​będzie ona utrzymywać twoją poduszkę w chłodzie podczas snu, stąd nazwa Chillow Pillow. To doskonały pomysł na produkt, ponieważ wiele osób ma tendencję do przewracania poduszki przez całą noc, aby znaleźć chłodną stronę. Jeśli można utrzymać poduszkę w chłodzie w nocy, można spodziewać się nieprzerwanego snu.

Dlatego Chillow Pillow to po prostu podkładka chłodząca, która zapewni komfort w nocy. Ten produkt na bazie wody zapewni relaksującą noc, nawet bez konieczności chłodzenia lub podłączania do prądu. Co więcej, osoby, które pocą się w nocy, mają oparzenia słoneczne lub gorączkę, również skorzystają na poduszce Chillow.

Można by przypuszczać, że Chillow Pillow będzie sztywna jak inne chłodzące produkty żelowe. Jest jednak podobna do pianki z pamięcią kształtu, która jest miękka i ma zewnętrzną skórę rękawic, która pozostaje chłodna w dotyku. Jak wspomniano wcześniej, nie musisz go przechowywać w lodówce, aby był chłodny, a nawet nie zawiera szkodliwych chemikaliów, aby tak pozostało.

Co sprawia, że ​​poduszka Chillow jest wyjątkowa?

Będąc produktem na bazie wody, Chillow Pillow działa poprzez pochłanianie ciepła i wypuszczanie go na drugą stronę poduszki przez powietrze. Pamiętaj, że woda jest przewodnikiem ciepła i właśnie to wykorzystuje w swojej technologii Chillow Pillow. Produkt pozostanie chłodny przez całą noc, a krawędzie nie pochłaniają ciepła, dzięki czemu są chłodniejsze niż reszta podkładki.

Skuteczność poduszki Chillow Pillow zależy jednak od jej prawidłowego uruchomienia. Nie musisz za każdym razem zmieniać wody w poduszce, ale prawidłowe napełnienie ma znaczący wpływ na obiecane efekty. Przeczytaj więcej poniżej, jak aktywować poduszkę Chillow.

I chociaż Chillow Pillow nie wymaga przechowywania w lodówce, pamiętaj, że komfort jest subiektywny. Niektórzy ludzie mogą chcieć czegoś chłodniejszego lub cieplejszego niż zwykle; poczują, że produkt jest rozczarowujący. W takim przypadku należy schłodzić poduszkę Chillow przez 5 do 10 minut.

Przewodnik dotyczący korzystania z poduszki Chillow

Przede wszystkim sprawdź, czy produkt nie jest uszkodzony. Powinna być wolna od przecieków i powinna być skompresowana za pomocą uszczelnienia próżniowego. Co więcej, zachowaj instrukcje i środki ostrożności i uważnie je przeczytaj przed aktywacją produktu.

Krok 1. Dodaj wodę i aktywuj

Ogólnie rzecz biorąc, aktywacja poduszki Chilllow to po prostu dodanie wody. Chcesz rozwinąć produkt stroną z zaworem do góry, a następnie zdjąć nasadkę. Umieść produkt na czystej powierzchni i powoli wlej od 8 do 9 szklanek ciepłej wody z kranu.

Krok 2. Usuń powietrze i uszczelkę przed ustawieniem

Załóż z powrotem nasadkę, upewniając się, że jest mocno dokręcona. Następnie odczekaj 4 godziny, aż produkt się aktywuje, zanim zwijasz Chillow Pillow jak śpiwór. Zacznij od końca bez zaworu, aby wtłoczyć powietrze do pęcherzyka kieszeni powietrznej na końcu zaworu.

Chcesz trzymać rolkę i pęcherzyk powietrza, powoli podnosząc róg i odkręcając zawór. Spowoduje to uwolnienie powietrza, więc upewnij się, że możesz je usunąć podczas opróżniania kieszeni powietrznej. Następnie umieść nakrętkę z powrotem na zaworze, aby uszczelnić produkt i pozwól mu ostygnąć, aż będzie wyglądał na zapakowany próżniowo bez powietrza.

Jeśli wolisz chłodniejszą poduszkę Chillow, możesz co miesiąc dodawać filiżankę wody w ramach konserwacji. Dzięki temu produkt będzie najchłodniejszy, ponieważ utrzymuje maksymalną wagę 4,5 funta. Możesz także zmniejszyć ilość powietrza w środku i zawsze trzymać poduszkę Chilllow z dala od bezpośredniego światła słonecznego.

Jak czyścić i przechowywać poduszkę Chillow?

Ważne jest, abyś wiedziała również, jak czyścić poduszkę Chillow. Najlepiej byłoby, gdybyś robił to co trzy do czterech tygodni z powodu potencjalnego gromadzenia się na powierzchni skóry na skutek bezpośredniego kontaktu. Będzie wygodny tylko wtedy, gdy jest czysty, więc przetrzyj przód i tył prześcieradła wilgotną szmatką i łagodnym płynem do mycia naczyń.

Z drugiej strony pamiętaj, że nie musisz opróżniać zawartości wody z Chillow Pillow podczas przechowywania. Umieść go gdzieś w temperaturze pokojowej na miękkiej, chłonnej powierzchni. Nie przykrywaj produktu ani nie wkładaj go do zamrażarki.

Wniosek

Dobry sen jest możliwy tylko wtedy, gdy czujesz się komfortowo przez całą noc, a utrzymywanie poduszki w chłodzie może po prostu załatwić sprawę. Poduszka chłodząca może to zrobić za Ciebie, ale jak działa poduszka Chilllow i co czyni ją wyjątkową? W porównaniu do innych produktów żelowych, Chillow Pillow jest na bazie wody.

Z tego powodu pochłania ciepło i uwalnia je, jednocześnie utrzymując chłód przez całą noc. Nie potrzebujesz prądu ani chłodzenia, ale właściwa aktywacja ma kluczowe znaczenie dla jego działania. Dowiedz się, jak uruchomić i konserwować poduszkę Chillow, aby uzyskać optymalny komfort.