Gdzie kupić tanie materace piankowe: 4 najlepsze sklepy

Pomożemy Ci znaleźć tanie materace piankowe i na początek wypróbuj te cztery sklepy. Ale oczywiście tylko dlatego, że masz ograniczony budżet, nie oznacza to, że musisz również kupić niezadowalający produkt. Porozmawiamy również o tym, jak pomóc Ci uzyskać łóżko piankowe o najlepszym stosunku jakości do ceny.

Mówiąc o budżecie, oto najlepszy czas na zakup materaca. Wiedząc, kiedy kupić łóżko, będziesz mieć szansę na promocje, rabaty, a nawet gratisy.

Gdzie kupić tanie materace piankowe: 4 najlepsze sklepy

Gdzie kupić tani materac piankowy bez utraty jakości

Nektar

Nectar to jeden z najlepszych sklepów, w którym można sprawdzić, czy chcesz mieć tani materac piankowy, nie poprzestając na niskiej jakości. Materac piankowy Nectar kosztuje tylko 798 USD za rozmiar podwójny, ale może spaść nawet do 499 USD, gdy Nectar ma wyprzedaż. Firma dołączy nawet do zakupu akcesoria o wartości 299 USD, takie jak poduszki, prześcieradła i ochraniacz.

Materac piankowy z pamięcią kształtu Nectar zapewnia stosunek jakości do ceny, ponieważ wykorzystuje żelową piankę z pamięcią kształtu o dużej gęstości. W rezultacie dopasowuje się, nie powodując uczucia gorąca. A jeśli możesz rozciągnąć swój budżet na coś większego, takiego jak łóżko typu queen-size, pianka z pamięcią kształtu Nectar Premier jest jednym z najlepszych materacy typu queen-size do kupienia.

Helisa

Dzięki Helix możesz dostać materac piankowy już za 59 USD miesięcznie. Helix Sunset kosztuje tylko 699 USD za podwójne łóżko, ale możesz je dostać za 599 USD, gdy Helix ma oferty. Marka oferuje nawet 0% finansowania, jeśli masz ograniczony budżet.

Helix Sunset to doskonały materac piankowy, który można uzyskać bez rozbijania banku, ponieważ otrzymasz markową piankę Memory Plus, piankę Helix Dynamic i piankę High-Grade dla optymalnego komfortu. Jest to nawet materac hybrydowy, który wykorzystuje 8-calową indywidualną cewkę kieszeniową, która zapewnia minimalne przenoszenie ruchu.

Czy chcesz również dowiedzieć się, gdzie kupić materac z naturalnego lateksu? Dowiedz się więcej o tym, dlaczego Helix jest również jednym z najlepszych sklepów do sprawdzenia.

Kępek i igła

Simmons Bedding Company jest jednym z głównych producentów materacy, a pod nimi jest Tuft i Needle. Możesz kupić materac Tuft and Needle Original za jedyne 645 USD lub 548,25 USD, gdy marka jest w sprzedaży. Uważamy nawet, że T i N są jednymi z najlepszych sklepów, w których można kupić materac.

Materac Tuft and Needle Original to doskonałe łóżko piankowe dla osób z ograniczonym budżetem ze względu na piankę chłodzącą, która dostosowuje się do ruchu i zapewnia wsparcie w różnych pozycjach do spania. Nie musisz też przeznaczać dodatkowych wydatków na podstawę lub ramę, ponieważ jest kompatybilny z tradycyjnymi modelami. A jeśli nie będziesz zadowolony z materaca T i N Original, możesz go zwrócić za darmo.

Amazon.com

Nie ma wątpliwości, że na Amazon.com można wygodnie znaleźć najtańsze łóżka. Ponadto na Amazon istnieje szereg materacy piankowych, dzięki którym możesz łatwo znaleźć model, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom, nawet przy ograniczonym budżecie. Na przykład materac Novilla to łóżko typu queen-size Amazon’s Choice, które kosztuje tylko 312,64 USD!

W tym przedziale cenowym otrzymasz łóżko piankowe z certyfikatem CertiPUR-US, które wykorzystuje cztery warstwy materiału. Novilla wykorzystuje żelową piankę z pamięcią kształtu, piankę zapewniającą komfort i dwie warstwy pianki o dużej gęstości, aby zapewnić trwałość i stałe wsparcie kręgosłupa. A jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu Amazon, omówiliśmy, jak zwrócić materac Amazonowi w innym artykule.

Jaki jest najlepszy niedrogi materac piankowy?

Materac z pianki memory Sealy Chill

Sealy jest jednym z najpopularniejszych producentów materacy, które znajdują się nawet w luksusowych łóżkach hotelowych. Niemniej jednak nie potrzebujesz dużej kwoty pieniędzy, aby kupić materac piankowy z pamięcią Cocoon Chill ich marki. Ponadto Cocoon by Sealy nie zawiedzie Cię jakością, dzięki swojemu flagowemu centrum testowemu w Północnej Karolinie.

Jeśli chodzi o materac z pianki z pamięcią Chill, pełnowymiarowe łóżko kosztuje 969 USD, ale marka często ma oszczędności, aby uzyskać tak przystępną cenę jak 629 USD. W tej cenie otrzymasz wysokiej jakości piankę z pamięcią kształtu z osłoną chłodzącą wykonaną z materiału zmiennofazowego. Dla większej wygody i oszczędności, Cocoon oferuje również bezpłatną wysyłkę i zwroty na terenie USA.

Materac Leesa Studio

Leesa jest jednym z najlepszych sklepów internetowych, w których można kupić materace, a jeśli chcesz uzyskać stosunek jakości do ceny, mają materac Studio. Jest dostępny w wersji twin, twin XL, full, queen, king i Cal king, w cenie od 499 do 899 USD, a marka ma nawet sprzedaż, w której można je kupić od 449 do 774 USD.

Materac Studio jest idealny dla osób, które po prostu przeprowadziły się same i chcą czegoś, co nie będzie zbyt kosztowne. Wykorzystuje materiały certyfikowane przez CertiPUR-US, aby zapewnić Ci spokój ducha, a cała konstrukcja składa się z podstawy z pianki o gęstości 1,8, pianki o gęstości przejściowej 2,5 i pianki z pamięcią o gęstości 2,5. Dlatego łóżko będzie czuło się responsywnie i odciążało w różnych pozycjach.

Wniosek

I to wszystko! Aby podsumować, gdzie kupić tani materac piankowy, możesz wypróbować Nectar, Helix, Tuft and Needle oraz Amazon. Oferują najlepsze łóżka piankowe dla osób, które chcą czegoś niedrogiego, ale nadal wartego swojej ceny.

Możesz również sprawdzić Cocoon by Sealy i Leesa pod kątem innych materacy piankowych, które warto kupić, jeśli masz ograniczony budżet. Ogólnie rzecz biorąc, najlepszy niedrogi materac piankowy będzie zależał od twoich osobistych preferencji i potrzeb. Najlepiej byłoby dowiedzieć się, jak dobrać najlepszy materac do spania, aby pomóc Ci znaleźć odpowiedni model.