Gdzie kupić materac Queen Size: 3 najlepsze marki

Ci, którzy chcą wiedzieć, gdzie kupić materac typu queen size, mogą rozważyć te trzy marki. Pamiętaj, że większość producentów z łatwością dostanie łóżko typu queen-size, ale te modele należą do najlepszych, które można uzyskać w oparciu o zadowolenie i funkcje klienta. Porozmawiamy również o najlepszym stosunku jakości do ceny łóżek typu queen size.

Co więcej, dlaczego nie przeczytać tego przewodnika na temat najlepszego materaca w rozmiarze queen do kupienia? Tam omówiliśmy niektóre z najpopularniejszych łóżek typu queen size, które można uzyskać od renomowanych marek. Więc z tymi dwoma źródłami na wyciągnięcie ręki, zacznijmy.

Gdzie kupić materac Queen Size: 3 najlepsze marki

Gdzie kupić materac Queen Size w USA?

Amerisleep

Jeśli chcesz mieć materac piankowy z pamięcią kształtu w rozmiarze queen, rozważ zbadanie Amerisleep. W szczególności może Ci się spodobać model Amerisleep AS3. Ma różne nagrody, takie jak Najlepszy materac w pudełku, Najlepszy materac piankowy z pamięcią kształtu i Najlepszy materac.

AS3 będzie doskonałym łóżkiem typu queen size ze względu na materiał chłodzący i konstrukcję o otwartych komórkach. Materac typu queen size to typowe dla par, a AS3 z pewnością zapewni Tobie i Twojemu partnerowi komfort, niezależnie od klimatu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Amerisleep, przeczytaj tutaj, dlaczego jest to jeden z najlepszych sklepów, w którym można kupić materac.

Helisa

Zawsze możesz sobie pozwolić na własny materac typu queen size. A jeśli śpisz na boku, jednym z najlepszych łóżek typu queen-size jest Helix Midnight Luxe. Co sprawia, że ​​Helix Midnight Luxe jest doskonały dla osób sypiających na boku, które szukają materaca typu queen size?

Średnie odczucie Luxe zapewni odciążenie ramion i bioder. Helix wykorzystuje nawet strefowe podparcie lędźwiowe, aby kręgosłup był neutralny i podparty. Ale jeśli chcesz czegoś w niższej cenie, Helix ma wiele modeli materacy do wyboru.

Ci, którzy mają ograniczony budżet, mogą również kupić tanie materace piankowe bez utraty jakości. Wypróbuj Helix Sunset lub sprawdź inne modele tej marki z finansowaniem 0%.

Fioletowy

Chcesz materac hybrydowy queen size? Materac hybrydowy byłby fantastycznym łóżkiem typu queen-size, ponieważ łączy w sobie wsparcie sprężyn i amortyzację piankowego łóżka. Rozmiary materaca typu queen size skorzystają na materacu, który oferuje to, co najlepsze w łóżkach sprężynowych i piankowych.

A jeśli chcesz mieć najlepszą hybrydową łoże małżeńskie, spróbuj sprawdzić Purple Hybrid. Ten materac jest kompatybilny z regulowaną podstawą Purple Ascent, jeśli chcesz mieć łóżko typu queen-size, które możesz odpowiednio dostosować. A jeśli dzielisz ten materac w rozmiarze queen, nie musisz się martwić o hałas lub przenoszenie ruchu, dzięki indywidualnie opakowanym zwojom ze stali nierdzewnej i elastycznemu materiałowi żelowemu.

Jaki jest najlepszy materac Queen Size za te pieniądze?

Amazon.com

Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie kupić tanie materace typu queen size, nie ma wątpliwości, że najlepszym miejscem do obejrzenia jest Amazon. Amazon oferuje obszerną listę bardzo przystępnych cenowo materacy typu queen size. Na przykład, wybór Amazona, materac Zinus Green Tea Memory Foam kosztuje mniej niż 300 USD tylko za rozmiar queen.

W tym przedziale cenowym otrzymasz wielowarstwowy materac piankowy typu queen size, składający się z dopasowanej pianki z pamięcią kształtu, pianki oddychającej i pianki o dużej gęstości dla podstawy. A co najważniejsze, Zinus posiada certyfikat CertiPUR US, który zapewnia spokój ducha w zakresie trwałości i bezpieczeństwa. Zinus dostarczy go również w pudełku dla Twojej wygody pod względem zwrotności.

Zoom

Nie musisz wydawać ponad 1000 USD na dobrej jakości materac typu queen. Na przykład materac Zoma w rozmiarze queen może stać się tak przystępny cenowo, jak poniżej 800 USD, gdy marka osiągnie sprzedaż. To łóżko jest warte swojej ceny, ponieważ możesz nawet dostać pakiet pościeli o wartości 280 USD.

Materac Zoma Queen wykorzystuje wentylowaną tkaninę, żelową piankę z pamięcią kształtu, która ukierunkowana jest na punkty nacisku, elastyczną warstwę i trwałą konstrukcję, która zapewnia wsparcie. Zoma jest nawet pianką z certyfikatem CertiPUR US i jest produkowana w USA, jeśli zwracasz szczególną uwagę na te cechy produktów, których używasz. A jeśli możesz nieco rozciągnąć swój budżet, rozważ łóżko Zoma Hybrid.

Czym różni się królowa od pełnej?

Materac w rozmiarze queen

  • Materac w rozmiarze queen ma 60 cali szerokości i 80 cali długości
  • Materac w rozmiarze queen będzie kosztował więcej niż materac pełnowymiarowy ze względu na jego większy rozmiar
  • Materac w rozmiarze queen jest idealny dla par i wysokich osób ze względu na swoją powierzchnię

Pełnowymiarowy materac

  • Pełnowymiarowy materac ma tylko 53 cale szerokości i 75 cali długości
  • Mniejszy rozmiar pełnowymiarowego materaca sprawia, że ​​jest idealny do małych sypialni
  • Pełnowymiarowe łóżko to doskonała opcja dla pojedynczych osób, które chcą więcej miejsca niż to, co może zaoferować podwójne łóżko

Wniosek

I to wszystko! Aby podsumować, gdzie kupić materac w rozmiarze queen, możesz sprawdzić Amerisleep, Helix i Purple. Te marki mają doskonałe łóżka typu queen size do rozważenia, zwłaszcza jeśli jesteś przytłoczony opcjami na rynku.

Należy pamiętać, że łóżka małżeńskie są również dość standardowe. Spróbuj wyszukać model, który Ci się podoba, od popularnej marki materacy i sprawdź, czy jest dostępny w rozmiarze queen size.