Gdzie kupić materac Olympic Queen: 4 najlepsze opcje

Znaleźliśmy cztery odpowiedzi, gdzie kupić materac królowej olimpijskiej. Są to pościel Brooklyn Bedding, Mattress Insider, Michigan Discount i Rest Right. Łóżko typu queen-size olimpijskiego nie jest najbardziej dostępnym rozmiarem, ale ci sprzedawcy i marki mają je z interesującymi funkcjami.

Ale zanim przejdziemy dalej, czy na pewno wiesz, co to jest materac królowej olimpijskiej? Przeczytaj ten artykuł szybko, aby dowiedzieć się, czego się spodziewać po tym łóżku typu queen-size.

Gdzie kupić materac Olympic Queen: 4 najlepsze opcje

4 najlepsze sklepy, w których można kupić materac olimpijski Queen

Pościel Brooklyn

Jeśli chcesz hybrydowy materac królowej olimpijskiej, Brooklyn Bedding oferuje taki, który czasami dostaje nawet 20% zniżki. Oryginalna cena ich Brooklyn Bedding Signature Hybrid to 1124 USD, ale zniżka marki wynosi tylko 1000 USD. Jest to bardzo przystępna cena, szczególnie w przypadku materaca olimpijskiego o wymiarach 66 na 80 cali.

Pościel Brooklyn Bedding Signature Hybrid wykorzystuje pikowaną górę i różne pianki w warstwie komfortowej i przejściowej. Kupujący może wybrać jeden z trzech poziomów twardości, a produkt zostanie dostarczony w pudełku podczas dostawy. Aby zapewnić Ci spokój ducha, Brooklyn Bedding oferuje również 120-nocny okres próbny bez ryzyka i 10-letnią gwarancję.

Informator o materacach

Czy wiesz, że możesz kupić olimpijski materac z kieszeniami typu queen-kieszeń? Mattress Insider oferuje 8-calowy materac Park Meadow Pocketed Coil Mattress II w cenie detalicznej 1149 USD, ale z bezpłatną wysyłką może wynieść 799 USD. Ponadto jest objęty gwarancją satysfakcji na 121 nocy, a na wysyłkę trzeba czekać tylko od trzech do pięciu tygodni.

8-calowy materac Park Meadow Pocketed Coil Mattress II od Mattress Insider jest z dumą produkowany w USA. Nie musisz też uczyć się, jak często przewracać materac, ponieważ nie wymaga on konserwacji. A jeśli chodzi o ogólną konstrukcję łóżka, ma pikowaną piankę sojową, twardą warstwę przejściową z pianki sojowej, wytrzymałe cewki kieszeniowe i dno antypoślizgowe.

Materac rabatowy Michigan

Marki i producenci często oferują olimpijskie łóżka typu queen w swoich modelach na zamówienie. Michigan Discount Mattress oferuje różne rodzaje modeli królowej olimpijskiej do wyboru, od żelowych, lateksowych i materacy typu pillow-top. Łóżko można dostać z darmową wysyłką na terenie USA, a producent zastosuje technologię Smart Box.

Jednym z popularnych łóżek olimpijskich z łóżkiem typu queen-size Michigan Discount Mattress jest Custom Classic Gel 8 Customizable Mattress sprzedawany w sprzedaży detalicznej za jedyne 899 USD. Posiada oddychającą, zapinaną na zamek osłonę i dwucalową żelową piankę z pamięcią kształtu u góry. Wreszcie, materac wykorzystuje 6-calową piankę podstawową dla rdzenia, a będziesz zadowolony, że pianka producenta posiada certyfikat CertiPUR-US.

Prawy materac

Ci, którzy chcą miękkiego materaca olimpijskiego, mogą rozważyć 12-calowy materac Organic Cotton Supreme 1 Hybrid firmy Rest Right Mattress. Jest również produkowany w USA, ale Rest Right Mattress zostanie wysłany 60 dni od daty zamówienia, ponieważ materiał na to łóżko jest na zamówieniu. Niemniej jednak jest objęty 15-letnią gwarancją, co oznacza, że ​​czują się pewnie ze swoim materacem.

Hybrydowe łóżko typu queen-size olimpijskie z materaca Rest Right wykorzystuje pokrowiec z bawełny organicznej, żelową piankę z pamięcią kształtu, lateks Dunlop i podstawę z pianki poliuretanowej o dużej gęstości. Pianka posiada również certyfikat CertiPUR-US, więc nie martw się o substancje zubożające warstwę ozonową, środki zmniejszające palność i niebezpieczne chemikalia. A jeśli chcesz wiedzieć, gdzie kupić materac króla Wyoming, ten model jest również dostępny w tym rozmiarze.

Czy nadal można kupić materac królowej olimpijskiej?

W dzisiejszych czasach nadal można kupić materac olimpijski typu queen, zwłaszcza od producentów, którzy oferują niestandardowe rozmiary. Możesz sprawdzić, czy model, który Ci się podoba, jest również w tym rozmiarze. Większość marek oferuje łóżka hybrydowe do swoich olimpijskich materacy królowej, ale znajdziesz również materace typu „poduszkę” i „kieszonkowe” materace królowej olimpijskiej.

Wadą olimpijskiego materaca królowej jest nie tylko znalezienie jednego z nich. Będziesz także musiał poszukać odpowiedniej wielkości pościeli i akcesoriów do niej. Najlepiej byłoby znaleźć producenta, który zapewni im materac, taki jak podkład lub prześcieradło, aby zapewnić dobre dopasowanie podczas rozkładania łóżka.

Ile kosztuje materac królowej olimpijskiej?

Większość materacy typu queen-size olimpijskich kosztuje około 1200 dolarów. Jednak marki oferują kuszące zniżki i gratisy ze swoimi produktami, aby zdobyć to stosunkowo duże łóżko za mniej niż 1000 USD. Jeśli chcesz uzyskać najlepsze oferty i uzyskać przystępne cenowo materace, wypróbuj te wskazówki dotyczące najlepszego czasu na zakup materaca.

Jaki rozmiar ma materac królowej olimpijskiej?

Materac królowej olimpijskiej ma wymiary 66 na 80 cali. Oznacza to, że jest nieco szerszy niż zwykłe łóżko typu queen-size o wymiarach 60 na 80 cali. Jednak królowa olimpijska wciąż nie jest największą odmianą materaca typu queen-size.

Jaka jest różnica między królową a super królową?

Niektórzy producenci nazywają swoje olimpijskie materace królowej super łóżkiem typu queen-size. Inna nazwa to rozszerzony materac królowej.

Czy jest materac Queen XL?

Łóżko typu queen size mierzy tylko 60 na 80 cali. Istnieje jednak nawet większy materac typu queen-size, który nazywa się kalifornijskim łóżkiem typu queen-size. Mierzy 60 na 84 cale, więc jest dłuższy niż standardowy materac typu queen.

Wniosek

Podoba Ci się rozmiar łóżka małżeńskiego, ale chcesz, aby było nieco szersze? Mamy nadzieję, że dodałeś ten artykuł do zakładek, aby wiedzieć, gdzie kupić materac królowej olimpijskiej, ponieważ ten rozmiar nie jest najłatwiejszy do polowania. Aby podsumować cztery najlepsze w dowolnej kolejności, wypróbuj pościel Brooklyn, Mattress Insider, Michigan Discount i Rest Right.

Mamy nadzieję, że ta lista pomoże. Jeśli masz na myśli inne unikalne rozmiary materacy, wypróbuj naszą wyszukiwarkę!