Gdzie kupić materac do gondoli? 3 najlepsze opcje

Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie kupić materac do gondoli, znaleźliśmy trzy najlepsze opcje. Należą do nich Colgate, aBaby i Walmart! Ale oczywiście różnią się tym, co oferują, więc powinieneś zobaczyć najbardziej idealny dla swojego malucha.

Ale dlaczego potrzebujesz materaca do gondoli? Pamiętaj, że kołyska różni się od kołyski, a większość rodziców zaczyna od kołyski z dzieckiem. Zdobądź odpowiednią kołyskę z tymi trzema dostawcami:

Gdzie kupić materac do gondoli? 3 najlepsze opcje

Gdzie można kupić materac do gondoli?

Colgate

Jednym z najpopularniejszych materacy do gondoli, jakie można znaleźć, jest materac do gondoli Colgate. Jest to solidna, prostokątna podkładka o wymiarach 15 na 30 na 2 cale, więc powinna z łatwością pasować do większości kołysek. Materac do kołyski Colgate wykorzystuje wodoodporną pikowaną osłonę, a rodzice docenią trwałość i łatwość czyszczenia.

Materiał tego materaca do gondoli sprawia, że ​​jest on również obracany. W ten sposób możesz użyć drugiej strony i rozłożyć zużycie na długo. A dla bezpieczeństwa Twojego dziecka, dwucalowy materac do gondoli Colgate ma nawet certyfikaty GREENGUARD Gold i CertiPUR-US, więc nie musisz się martwić o chemikalia i łatwopalność.

aDziecko.com

Jeśli potrzebujesz materaca do gondoli na zamówienie*, aBaby oferuje materac do gondoli o średnicy od 1 do 3 cali, który możesz modyfikować zgodnie z preferowanymi wymiarami. Wystarczy wypełnić ich niestandardowy arkusz, aby uzyskać idealną szerokość, długość, grubość, kształt, styl i kolor materaca gondoli.

Firma aBaby stosuje piankę o dużej gęstości pokrytą winylem, pokrowiec wodoodporny i odporny na rozdarcia. Powinnaś również czuć się swobodnie z niestandardowym materacem do gondoli aBaby, ponieważ wykorzystuje on piankę ognioodporną. A jeśli nie potrzebujesz produktu na zamówienie, aBaby ma również hipoalergiczną dwucalową podkładkę pod materac do gondoli, która wykorzystuje wodoodporny winylowy ochraniacz na materac.

Walmart

Walmart oferuje szeroki wybór materacy do gondoli. Na przykład materac do kołyski Dream On Me ma półtora cala grubości i wykorzystuje hipoalergiczną, antybakteryjną i wodoodporną powłokę. Gwarantuje to, że nie będziesz ryzykować rozwoju bakterii i pleśni na podkładce.

Materac do gondoli Dream On Me jest testowany i wolny od substancji chemicznych, takich jak ołów i ftalan. Posiada również certyfikat GREENGUARD Gold oraz CertiPUR-US, aby zapewnić, że spełnia wszystkie niezbędne normy użytkowania. Marka jest nawet produkowana w USA, jeśli zależy Ci na produktach dla dzieci.

Czy musisz kupić materac do gondoli?

Gondole wymagają odpowiedniego rozmiaru materaca, aby Twoje dziecko mogło z nich bezpiecznie i wygodnie korzystać. Większość gondoli ma materac w zestawie przy zakupie, ale możesz zdecydować się na jego wymianę, jeśli nie spełnia Twoich standardów. Ponadto pamiętaj, że niemowlęta mogą się pobrudzić, a jeśli materac gondoli nie zostanie dobrze wyczyszczony, może z czasem ulec degradacji.

Dlatego zawsze sprawdzaj stan materaca gondoli i używaj wodoodpornego pokrowca, aby czyszczenie było szybsze i łatwiejsze. Jeśli materac do gondoli straci swoją strukturę, to dobry moment, aby zaopatrzyć się w nowy, aby zapewnić dziecku bezpieczeństwo. I wreszcie, kup materac do gondoli, który spełnia standardy i posiada certyfikaty, które to potwierdzają.

Jak gruby musi być materac gondoli?

Materac gondoli powinien mieć grubość półtora cala. Nie używaj rozmiaru materaca do łóżeczka jako przewodnika przy wyborze materaca do gondoli, ponieważ te dwa nie są takie same. Pamiętaj, że gondola jest mniejsza niż łóżeczko.

Jeśli zastanawiasz się również, jaki jest rozmiar materaca do gondoli, nie musisz znać konkretnego wymiaru, ponieważ gondole mają różne kształty i rozmiary. Najlepiej poznać wymiary kołyski i zaopatrzyć się w materac, który będzie ciasno dopasowany do jej kształtu. Po włożeniu podkładki wokół gondoli nie powinno być żadnych szczelin.

Dlaczego materace do gondoli są tak cienkie?

Materace gondoli mają tylko półtora cala grubości, ponieważ eliminuje to ryzyko uduszenia. Łóżeczko będzie nadal bezpieczne dla Twojego dziecka, jeśli ułoży się na nim twarzą do dołu. Jednak nadal potrzebujesz wystarczającej amortyzacji dla swojego dziecka, więc nie używaj podkładki cieńszej niż półtora cala.

Jeśli to konieczne, oto jak podnieść materac gondoli.

Jak mogę sprawić, by mój materac gondoli był bardziej wygodny?

Możesz zauważyć, że zarówno materace do gondoli, jak i materace do łóżeczka są twardsze niż zwykłe łóżko. Jednak ta twardość jest konieczna, aby Twoje dziecko zmniejszyło ryzyko SIDS. Twarda powierzchnia spania zapewni również odpowiednie wsparcie rozwijającemu się ciału Twojego dziecka.

Nie ulegaj jednak pokusie umieszczania na gondoli lub łóżeczku innych miękkich i luźnych przedmiotów. Zamiast tego popraw komfort, używając miękkich i dopasowanych prześcieradeł. Możesz również sprawdzić warunki w pomieszczeniu i zawsze być blisko dziecka, aby je pocieszyć.

Wniosek

Wybór odpowiedniego materaca do kołyski ma kluczowe znaczenie dla komfortu i bezpieczeństwa Twojego dziecka. W tym artykule omówiliśmy, gdzie kupić materace do gondoli, w tym Colgate, aBaby i Walmart. Oferują materace do kołyski, które przeszły normy bezpieczeństwa i są certyfikowane przez różne programy, aby zapewnić ich nieszkodliwość.

Mamy nadzieję, że ten przewodnik po zakupach Ci pomógł. Jeśli masz inne pytania, zostaw komentarz!