Co to jest proszek w fioletowym materacu

Odpowiedź na pytanie czym jest puder w materacu Purple jest taka, że ​​jest to kopolimer polietylenu. Poniżej dowiesz się więcej o tym materiale, aby uspokoić swój umysł. Z materacem Purple powinieneś jednak czuć się bezpiecznie i korzystać z jego zalet.

Czym jest materac Purple? Ten produkt zapewnia najlepsze wsparcie dla snu, ponieważ zmniejsza nacisk i utrzymuje ciało w jednej linii. Ale aby lepiej zrozumieć, jak to działa, oto wszystko, co musisz wiedzieć o jego komponentach.

Co to jest proszek w fioletowym materacu

Co to jest puder w fioletowym materacu?

Krótka historia

Jeśli jesteście ciekawi pochodzenia pudru w materacu Purple, to jest on stworzony dla firmy Hyper-Elastic Polymer. Ten polimer to lepki materiał, który odgrywa znaczącą rolę w wygodzie i wsparciu zapewnianym przez materac Purple. Ponieważ jednak Hyper-Elastic Polymer firmy Purple jest lepki i przykleja się do siebie, firma musi rozwiązać ten potencjalny problem, który może wystąpić podczas wysyłki.

Kleistość polimeru Purple może się naleśnikować podczas transportu, co spowoduje, że produkty takie jak materace staną się niewygodne w użyciu. W rezultacie tak zwana Smart Comfort Grid firmy Purple straci swoją esencję. Firma odkryła następnie, że powlekanie go proszkiem kopolimeru polietylenu zapobiegnie przywieraniu polimeru do siebie.

Ten nietoksyczny roztwór, który powszechnie występuje w makijażu w proszku i kremie przeciwsłonecznym dla dzieci, jest tym samym proszkiem, który widzisz w swoim materacu Purple. Odpowiada za utrzymanie Twojego łóżka w doskonałej formie niezależnie od wysyłki. Więc następnym razem, gdy będziesz cieszyć się grą Purple’s Smart Comfort Grid, masz podziękować za proszek kopolimeru polietylenu.

Czy fioletowy materac jest toksyczny?

Materac Purple jest nietoksyczny, a jeśli zastanawiasz się, jaką moc wykorzystuje do utrzymania struktury polimeru, jest również bezpieczny. Słyszenie słów kopolimer polietylenu może być onieśmielające, ale firma szczyci się tym, że wszystkie jej produkty i użyte materiały są bezpieczne dla zdrowia. Niezależne laboratoria przetestowały proszek, aby zapewnić Ci spokój o jego użycie w materacu.

Opatentowany i oznaczony jako 100% bezpieczny proszek nie zawiera składników ani chemikaliów, które stanowią zagrożenie dla zdrowia. Substancje te obejmują te objęte California Proposition 65 oraz te regulowane przez ustawę o prawie do poznania stanu Massachusetts, ustawę o prawie do poznania stanu Pensylwania oraz ustawę o prawie pracowników i społeczności stanu New Jersey. Możesz zapoznać się z Kartą Charakterystyki Purpurowego, aby dowiedzieć się więcej.

Czy proszek w materacu Purple jest bezpieczny do wdychania?

Obawą, która może przychodzić na myśl, jest przypadkowe wdychanie tego proszku. Aby zapewnić Ci spokój, Purple przetestował również bezpieczeństwo powłoki proszkowej podczas ewentualnego wdychania. Według laboratoriów ilość proszku, jaką można wdychać, mieści się w normach, nawet dla osób z astmą.

Czy puder w materacu Purple jest bezpieczny w dotyku?

Co by było, gdybyś dotknął pudru lub wszedł w kontakt ze skórą? Możesz założyć, że nie powinien stanowić żadnego zagrożenia, ponieważ proszek ten znajduje się również w kosmetykach, kremach przeciwsłonecznych dla dzieci, a nawet pojemnikach na żywność. Ale jeśli masz inne utrzymujące się obawy, zawsze możesz skonsultować się z lekarzem w sprawie tego materiału.

Co znajduje się w fioletowym materacu?

Dla tych, którzy są ciekawi ogólnego składu materaca Purple, zastosowano 2-calowy hiper-elastyczny polimer w siatce Purple lub górną warstwę z powłoką proszkową, 3,5-calową piankę poliuretanową o gęstości 1,8 funta na warstwie środkowej i warstwa podstawowa składająca się z 4-calowej pianki poliuretanowej o gęstości 2 funtów. Jeśli chodzi o tkaninę, Purple to 67% poliester, 29% wiskoza, 4% lycra. W materacu zastosowano również środek ognioodporny; nietoksyczna bariera z dzianiny, która nie jest poddawana działaniu chemikaliów.

Pokrycie SoftFlex na materacu Purple jest rozciągliwe i oddychające, co stanowi uzupełnienie fioletowej siatki marki. Elastyczność i przepływ powietrza tej siatki doskonale łagodzą nacisk i zapewniają odpowiednią jędrność dla wsparcia i komfortu. Jeśli chodzi o dwuwarstwową piankę, zapewniały dobrą amortyzację o dużej gęstości i przeznaczoną do długiego użytkowania.

Czy pianka poliuretanowa jest toksyczna?

Kupujący zazwyczaj porównują materac Purple do materaca z pianki z pamięcią kształtu pod względem komfortu i wsparcia. A ponieważ pianka poliuretanowa jest również podatna na odgazowywanie, naturalne jest ciekawość, czy jest toksyczna. Dobrą wiadomością jest to, że nie ma się czym martwić, jeśli chodzi o stosowanie pianki poliuretanowej.

Liczba związków, które wdychasz podczas odgazowywania jest wystarczająco mała, aby spowodować jakiekolwiek problemy zdrowotne. Co więcej, zawsze możesz sprawdzić, czy materac, którego używasz, jest przetestowany i certyfikowany przez CertiPUR-US. Istnieją różne rodzaje pianki poliuretanowej, więc najlepiej jest przeprowadzić badania na temat tego, z którego korzysta Twój materac.

Wniosek

Przejrzystość firmy produkującej materace, jeśli chodzi o materiały, z których korzysta, ma kluczowe znaczenie. Na przykład, czy wiesz, jaki jest proszek w materacu Purple? Purple wykorzystuje ten proszek jako powłokę chroniącą polimer materaca, który odpowiada za komfort i podparcie ich produktu.

Powinnaś czuć się swobodnie z tym proszkiem, ponieważ jest nietoksyczny i bezpieczny do wdychania lub dotyku. Pianka poliuretanowa materaca jest również bezpieczna w użyciu, ponieważ nie zawiera szkodliwych chemikaliów, które zagrażają zdrowiu. Ogólnie rzecz biorąc, materac Purple to produkt, z którego konsumenci powinni czuć się bezpiecznie.