Co to jest poduszka wodna. Najlepszy ogólny przewodnik

Jeśli ciekawi Cię, czym jest Poduszka Wodna, jest to produkt na bazie wody, który ma oferować korzyści terapeutyczne śpiącemu. Możesz pomylić ją z innymi produktami, takimi jak Chillow Pillow, ale Water Pillow nie polega wyłącznie na żelu i jest poduszką, a nie tylko wkładką. Można zainteresować się użyciem poduszki wodnej, ponieważ reaguje ona jak pianka z pamięcią kształtu.

Wsparcie, jakie otrzymasz za pomocą poduszki wodnej, może złagodzić ból i dyskomfort. Z tego artykułu dowiesz się więcej o tym innowacyjnym produkcie oraz o tym, jak możesz go używać w różnych pozycjach do spania. Jeśli chodzi o osiągnięcie najlepszego snu, nie wahaj się wypróbować nowych produktów, takich jak poduszka wodna.

Co to jest poduszka wodna i jak działa

Poduszka terapeutyczna z regulowanym podkładem wodnym i różnymi warstwami komfortu

Poduszka Wodna to produkt na bazie wody firmy Mediflow. Jest to zasadniczo poduszka terapeutyczna zapewniająca optymalny komfort i łagodzenie bólu, ponieważ woda nie kompresuje się i dopasowuje się do indywidualnych potrzeb. I chociaż jest na bazie wody, w poduszkach Mediflow znajdziesz różne rodzaje materiałów, w tym piankę z pamięcią żelową, puch, alternatywę dla puchu, oryginalne wypełnienie i elitarne wypełnienie.

Czym różni się oryginalny fiberfill od poduszki elite fiber? Jak można się spodziewać, ten drugi jest ulepszoną wersją pierwszego. Dlatego ma więcej loftu z poszewką na poduszkę o gęstości 300 nitek, 6-godzinnym czesanym włóknem i ściegiem brzegowym dla najlepszej jakości i komfortu.

Jak dodać wodę do poduszki wodnej

To, co sprawia, że ​​poduszka Water Pillow jest wyjątkowa wśród innych produktów na bazie wody, to zastosowanie regulowanej podstawy. Możesz dostosować go do swoich potrzeb, dodając wodę. Jeśli dodasz więcej wody, uzyskasz twardszą poduszkę, podczas gdy dodanie mniejszej ilości prowadzi do bardziej miękkiej poduszki.

Firma zaleca rozpoczęcie od 3 litrów wody dla uzyskania średniej twardości. Następnie możesz dodać lub wyjąć filiżankę wody podczas testowania poduszki wodnej podczas snu. Dwa litry wody dają miękką poduszkę, a cztery do pięciu litrów sprawiają, że woda jest twarda.

Zalety poduszki wodnej

Można używać we wszystkich pozycjach do spania

Więc kto może używać poduszki wodnej? Wszyscy śpiący mogą odnieść korzyści z poduszki wodnej, ponieważ może ona celować w bolesne regiony i zapewniać wyrównanie kręgosłupa. Możliwość regulacji poduszki sprawia, że ​​nadaje się ona również do wszystkich pozycji do spania.

Pamiętaj, że ci, którzy śpią na plecach, mogą dostosować grubość poduszki tak, aby ich głowa była wyrównana z resztą ciała. Osoby śpiące na boku powinny również używać odpowiedniej wysokości i mocnej poduszki, aby podeprzeć szyję i uniknąć bólu szyi. I chociaż trudno jest znaleźć wygodną cienką poduszkę dla osób śpiących na brzuchu, poduszka wodna nadal zapewnia wsparcie, aby uniknąć napięcia w okolicy szyi.

Do użytku przez wszystkie typy podkładów

Wreszcie ci, którzy dużo się rzucają i przewracają w łóżku, mogą również użyć poduszki wodnej. Pamiętaj, że ta poduszka może być umiarkowanie twarda, ale responsywna. Będziesz mieć małe ryzyko zsunięcia się z poduszki lub utraty idealnego podparcia dla swojej postawy.

Rodzaje poduszek wodnych i która jest najlepsza dla Ciebie

Jak krótko wspomniano wcześniej, znajdziesz cztery rodzaje poduszek wodnych z różnymi warstwami komfortu. Dostępna jest pianka z pamięcią żelową, puch, alternatywa puchu oraz dwie wersje włókna fiberfill, które są oryginalne i elitarne. Aby wybrać najlepszą poduszkę wodną dla siebie, musisz znać ich cechy charakterystyczne.

Poduszka wodna oryginalne włókno

Oryginalna poduszka na wodę z włókna ma wymiary 20 na 28 cali, waży 2 funty i zmieści się w standardowej lub królowej poszewce na poduszkę. Jest to oryginalna poduszka wodna firmy Mediflow z uszczelnionym i izolowanym woreczkiem na wodę, warstwą włókien Decron Hollofil i bawełnianą powłoką o grubości 200 nitek. Jest hipoalergiczny, można go prać i suszyć w pralce.

Pianka zapamiętująca kształt poduszki wodnej

Wersja z pianki memory waży 3,95 funta i zmieści się również w standardowej lub queen-size poszewce na poduszkę. Jest również hipoalergiczny, a pianka zapamiętująca kształt umożliwia regulację temperatury ciała. Jednak używa skorupy z polibawełny o gęstości 300, a wersja elite ma sznurowane krawędzie.

Poduszka wodna elitarne włókno premium

Poduszki wodne z włókien premium mają podobne właściwości do elitarnej pianki z pamięcią kształtu, ale wykorzystują wytrzymałe, ultra czesane wypełnienie z włókna poliestrowego, które zapewnia dodatkowy loft. Lepiej też wyprać tę poduszkę ręcznie.

Poduszka wodna w dół

Natomiast puchowa poduszka wodna umożliwia pranie i suszenie w pralce. Wykorzystuje bawełnianą powłokę o grubości 200 nitek, a materiał puchowy sprawia, że ​​jest grubszy w porównaniu z innymi typami. To doskonała propozycja dla tych, którzy preferują sprężystość poduszek puchowych.

Wniosek

Jeśli potrzebujesz regulowanej poduszki, która będzie dokładnie odpowiadała Twoim potrzebom, Poduszka Wodna Mediflow jest dla Ciebie. Co to jest poduszka wodna? Ta poduszka ma regulowaną podstawę wodną z różnych materiałów, od puchu, włókna i pianki z pamięcią kształtu.

Możesz dodać tyle wody, ile potrzebujesz, aby uzyskać optymalną gęstość lub jędrność dla ciała i pozycji do spania. Dlatego musisz wiedzieć, jakie właściwości poduszki utrzymają Twój kręgosłup w jednej linii i będą wspierać określone obszary ciała, aby uniknąć ucisku i bólu. Następnie możesz wybrać rodzaj poduszki wodnej w oparciu o preferowany materiał.