Co to jest poduszka Snoogle? Najlepszy ogólny przewodnik!

Jeśli ciekawi Cię, czym jest poduszka Snoogle, to po prostu poduszka ciążowa. To, co wyróżnia go na rynku, to to, że dyplomowana pielęgniarka i mama projektują ten produkt o wyjątkowym kształcie. Możesz go użyć, aby uzyskać wsparcie od stóp do głów.

Zauważysz również, że poduszka Snoogle ma więcej krzywizn niż typowa poduszka ciążowa. Dzięki temu można go dopasować do typu sylwetki każdej kobiety. Jeśli chcesz, możesz również nauczyć się robić poduszkę ciążową i używać jej z poduszką Snoogle w łóżku lub podczas leżenia.

Co to jest poduszka Snoogle? Najlepszy ogólny przewodnik!

Wszystko, co musisz wiedzieć o poduszce Snoogle

Co to jest poduszka Snoogle?

Poduszka Snoogle lub Snoogle odnosi się do kolekcji poduszek ciążowych od Leachco. Do wyboru są różne poduszki Snoogle, a każda z nich ma unikalne cechy, dzięki którym każda mama znajdzie dla siebie najlepszą. To, co odróżnia Snoogle od innych poduszek ciążowych dostępnych na rynku, to fakt, że produkty zaprojektowała dyplomowana pielęgniarka.

Powstała poduszka o opatentowanym i unikalnym kształcie dopasuje się do naturalnego kształtu i konturów Twojego ciała, dzięki czemu będzie przydatna w dowolnej pozycji i kierunku. Ponadto firma oferuje pięć rodzajów pokrowców do wyboru dla Snoogle. Są zapinane na zamek i łatwe do usunięcia w celu wygodnego czyszczenia.

Dlaczego poduszka Snoogle jest wyjątkowa?

Po obejrzeniu Snoogle natychmiast zauważysz jego wyjątkowy kształt w porównaniu ze standardowymi poduszkami ciążowymi w kształcie litery C i prostymi. Zakrzywiony koniec jest pomocny w umieszczeniu między kolanami, a środkowa część będzie wspierać brzuch lub plecy ze względu na swoją szerokość. Jak wspomniano wcześniej, możesz wybierać spośród tkanin obiciowych, takich jak The Chic, The Chic Supreme, The Chic Plush, The Chic Jersey i The Chic Organic.

Jakie są rodzaje poduszek Snoogle?

Chociaż wszystkie poduszki Snoogle mają opatentowany zakrzywiony kształt, każda z nich ma pewne unikalne cechy, które warto wziąć pod uwagę przy wyborze jednej z nich. Możesz również sprawdzić rodzaj pokrowca z tkaniny, który mają, wszystkie są zapinane na zamek. Pokrowiec Chic składa się z 65% poliestru i 35% bawełny, Chic Supreme to 100% bawełny o gęstości 300 nitek, Chic Plush to 100% poliestru, Chic Jersey może być w całości bawełną lub mieszanką bawełny i poliestru, a Chic Organic wykorzystuje 100% bawełny organicznej.

Snoogla

Oryginalna poduszka Snoogle ma wymiary 58,75 na 25,5 na 7,75 cala, a jej znaczenie ma wspierać neutralną pozycję do spania. Pamiętaj, że musisz spać na boku, gdy jesteś w ciąży, ale nadal upewnij się, że Twoja postawa jest wyrównana. Snoogle jest również wygodny w użyciu i może zastąpić wiele poduszek bez pochłaniania ciepła i sprawiania, że ​​czujesz się gorąco.

Snoogle Mini

Jeśli Snoogle jest za duży na miejsce w łóżku lub chcesz zabrać poduszkę w podróż, mniejszy Snoogle Mini jest dla Ciebie. Mierzy 32 na 22,5 na 7 cali i nadal zapewnia wsparcie podczas spania na boku. Możesz również wykorzystać kształt, aby celować w określone obszary, które wymagają odciążenia.

Snoogle Junior

Dla starszych dzieci, które chcą poczuć się przytulnie, mogą użyć Snoogle Jr. Ten przyjazny dla dzieci Snoogle nie tylko wygląda uroczo, ale także dobrze się z nim przytula. Komfort może ułatwić maluchom i sprawić, że poczują się bezpiecznie, gdy same zaczną spać.

Snoogle Band it

Czy uważasz, że chcesz bardziej dostosować kształt Snoogle? Możesz sprawdzić Snoogle Band It, który bezpiecznie trzyma poduszkę wewnątrz. Ta poduszka ma paski regulacyjne, które utrzymują poduszkę na miejscu z samej nazwy, a można je przesuwać w górę lub w dół, a nawet włożyć do kieszeni.

Snoogle Bunchie

Kolejną doskonałą poduszką zapewniającą wielokrotne podparcie całego ciała jest Snoogle Bunchie. Potwierdzasz tę elastyczną poduszkę według swoich upodobań i kierujesz się na szyję, plecy, brzuch i biodra. A to, co czyni go wyjątkowym, to to, że ma środkową część, którą można rozciągać i rozciągać.

Uścisk Snoogla

Poprzednie poduszki Snoogle są skierowane do określonych obszarów ciała, a nawet można je dopasować lub wygiąć, aby uzyskać bardziej spersonalizowane wrażenia. Ale czy wiesz, że Leachco ma jeszcze jedną poduszkę Snoogle do lustrzanego podparcia? W porównaniu z celowaniem w okolice ciała, ta poduszka wspiera jednocześnie brzuch i plecy.

Snoogle Embrace to podwójna poduszka na ciało, która przytuli i amortyzuje całe Twoje ciało. Mierzy 62 na 30,25 na 8,25 cala i przypomina klasyczną poduszkę ciążową w kształcie litery C, ale jej ramiona zachodzą na siebie. Dlatego jest przydatny nie tylko do zachęcania do neutralnej pozycji do spania, ale także do podparcia ramion, ramion i pleców podczas wylegiwania się.

Wniosek

Spanie w czasie ciąży wymaga wsparcia poduszek, takich jak Snoogle, aby zapewnić, że pozostaniesz w neutralnej pozycji, która jest zdrowa dla Ciebie i Twojego dziecka. Ale czym jest poduszka Snoogle? Ten produkt od Leacho to opatentowana poduszka ciążowa o unikalnym kształcie, o wielu zastosowaniach i pokryciu, które można wybrać.

Możesz wybrać konkretną poduszkę Snoogle, aby celować w obszar ciała, który wymaga podparcia, lub wybrać poduszkę Snoogle, która jednocześnie wspiera plecy i brzuch. Snoogle ma również wersję podróżną, wariant z paskami regulacyjnymi, fałdami, a nawet poduszką dla Twojego maleństwa. Znajdź najlepszy rozmiar i funkcje dla siebie i zacznij spać wygodniej przez całą ciążę!