Co to jest podróbka poduszek? Dowiedz się więcej o tym tutaj

Jeśli nie masz pojęcia, czym jest poduszeczka, możesz uznać ją za funkcjonalną dekoracyjną poszewkę na poduszkę. Załóżmy, że ochraniacz na poduszkę stanowi barierę, która utrzymuje poduszkę w czystości i bez uszkodzeń, a poduszeczka chowa poduszkę za bardziej estetyczną fasadą. Ale w dzisiejszych czasach typowe jest, że niektórzy właściciele domów w Wielkiej Brytanii używają poduszek ze swoimi podróbkami.

Twoja tradycyjna poszewka na poduszkę wydaje się prosta. Ale jeśli chcesz, aby Twój pokój był bardziej atrakcyjny wizualnie, możesz użyć poduszek w dzień. Te pozory są dostępne w różnych wzorach i stylach, aby pasowały do ​​każdego pomieszczenia i motywu.

Co to jest podróbka poduszek? Dowiedz się więcej o tym tutaj

Wszystko, co musisz wiedzieć o podszywaniu poduszek

Czym właściwie jest podróbka poduszek?

Mówiąc prościej, poduszeczka to poszewka na poduszkę, która ma na celu nadać poduszce bardziej dekoracyjny wygląd. Dlatego w ciągu dnia można nałożyć poduszkę na poduszki do łóżka, aby uzyskać bardziej estetyczny wygląd. Nic dziwnego, że niektórzy właściciele domów mylą się z poszewkami na poduszki i podróbkami.

Poszewka kontra poduszeczka

Zarówno poszewki na poduszki, jak i poszewki na poduszki są pokrowcem na poduszki. Jednak poszewka na poduszkę jest łatwiejsza do spełnienia. Utrzymuje poduszkę w czystości i chroni ją przed codziennym zużyciem. Z drugiej strony, poduszeczka jest po to, aby twoja poduszka wyglądała bardziej dekoracyjnie.

Oprócz bardziej dekoracyjnego wzoru na poduszkę, zauważysz, że ta poszewka na poduszkę otwiera się od tyłu. Ponieważ oznacza to, że każdą poduszkę można zamienić w element dekoracyjny, poduszeczki używają ukrytych zapięć. Zwykle używają zachodzącej na siebie tkaniny z tyłu w porównaniu do zwykłych poszewek na poduszki.

Poszewki na poduszki nie ukrywają zamknięcia, a nawet wiadomo, że mają otwarty koniec. W ten sposób łatwiej je wymienić i szybko zmienić. Pasują również do pościeli, aby uzyskać bardziej prosty wygląd, ale można również znaleźć poszewki na poduszki z haftem lub mereżką.

Jak używać imitacji poduszki

Jak wspomniano wcześniej, poszewki na poduszki tworzą bardziej monochromatyczny wygląd, ponieważ pasują do prześcieradła. Jednak pozory są po to, aby urozmaicić, a nawet mogą wyglądać wyjątkowo z pościeli. Mogą również pasować do kołdry, ale nie zdziw się, jeśli mają inny kolor lub fakturę.

Poszewki na poduszki mogą być proste, ale możesz bawić się ich akcentami, aby poprawić wygląd swojego pokoju. Zazwyczaj mają również kołnierze, które są kawałkami tkaniny, które są umieszczone z boku okładki. Czy jednak można spać na poduszce przykrytej fikcją?

Powszechnym błędnym przekonaniem jest to, że podróbki poduszek ograniczają się tylko do bycia ozdobami. Możesz spać na poduszkach przykrytych fikcją, jeśli uważasz, że są wygodne. W końcu tkanina, której używają, może mieć niezręczną teksturę lub kołnierze mogą zakłócać sen.

Jak wystylizować swoje szaty

Gdy już masz swoje podróbki poduszek, wymyślenie sposobu na ich stylizację może być przytłaczające. Dobrą wiadomością jest to, że istnieją trzy podstawowe style poduszek. Nawet ktoś, kto nie ma doświadczenia w projektowaniu wnętrz, może nabrać kreatywności.

Warstwa

Być może najprostszym sposobem stylizowania pozorów jest nakładanie ich na siebie. Właściciele domów zazwyczaj umieszczają swoje fałszywe poduszki z przodu poduszek łóżka w pobliżu wezgłowia. Możesz bawić się różnymi rozmiarami i kształtami poduszek, a także kolorami i teksturami, które uzupełnią Twoją sypialnię.

Jeśli nadal nie masz pewności, tradycyjnym sposobem układania poduszek jest rozpoczęcie od poduszek łóżka wzdłuż wezgłowia, a następnie podróbek Euro, a następnie większych poduszek z przodu. W tym momencie możesz dodać różne rodzaje poduszek jako akcenty. Pamiętaj, że nie musisz stawiać na monochromatyczny look.

Stos

Innym sposobem stylizowania poduszek na poduszki jest układanie ich bezpośrednio jeden na drugim. Podobnie jak w przypadku warstw, pierwszym poziomem byłyby poduszki, których używasz do spania, a na nich poduszki pokryte fikcją. Ale aby wyglądać schludniej, sprawdź poduszki do łóżka tak, aby ich mankiety były skierowane w stronę krawędzi łóżka.

Stylizacja stosu poduszek wyglądałaby najlepiej, gdyby większość twoich poduszek miała dokładnie takie rozmiary i kształty. Ułożone w stos poduszki pokryte fikcją zapewniają schludny wygląd i dobrą wysokość. Możesz również oprzeć inne rodzaje poduszek o stos, jeśli chcesz dodać akcenty.

Bądź kreatywny

Jeśli chcesz czegoś mniej tradycyjnego i hotelowego, dlaczego nie wykazać się kreatywnością ze swoimi poduszkami? Nie musisz dążyć do schludnego wyglądu, ponieważ asymetryczna stylizacja może być równie przyciągająca wzrok. Przydatną wskazówką, aby uniknąć mylącego projektu, jest oddzielenie rozmiarów poduszek według kształtów i kolorów oraz podzielenie jednej grupy na stronę.

Wniosek

Korzystając z poduszek na poduszki, nie musisz kupować oddzielnych poduszek do rzucania z poduszek do łóżka. Ale czym jest podróbka poduszek? Możesz myśleć o podróbkach jako dekoracyjnych poszewkach na poduszki.

Dlatego nie musisz używać ozdobnych poduszek do aranżacji swojej sypialni. W ciągu dnia nakładaj fałszywe poduszki na poduszki i voila! Twoje proste poduszki na łóżko zamieniają się w elementy dekoracyjne!

Czy nadal jesteś przytłoczony stylizacją poduszek pokrytych fikcją? Masz trzy podstawowe sposoby ich wykorzystania. Jeśli chcesz schludny i tradycyjny wygląd, możesz je układać warstwami lub układać w stos, ale możesz też wykazać się kreatywnością i wybrać asymetryczne wykończenie.