4 proste kroki, aby narysować dziecko owinięte w koc

Tak, nie zdziwię się, jeśli kiedykolwiek spróbujesz narysować dziecko owinięte w kocyk i uznasz to zadanie za trudne, trudne, a nawet niemożliwe. Nie martw się, nie jesteś sam, wiele osób, w tym utalentowanych artystów, uważa to zadanie za nieco trudne i to jest istota tego artykułu.

Jestem tutaj, aby poprowadzić Cię, jak w bardzo prostych krokach narysować dziecko owinięte w kocyk. Wszystko, co musisz zrobić, to wykonać wszystkie kroki opisane poniżej, a będziesz zaskoczony wynikiem.

4 proste kroki

Zgadnij co? Nie musisz być ekspertem ani uznanym artystą, aby osiągnąć dobry wynik. Wystarczy postępować zgodnie z moimi instrukcjami do tego ostatniego, a będziesz w stanie narysować tę trochę skomplikowaną pracę.

5 prostych kroków, aby narysować dziecko owinięte w koc

Krok 1. Uzyskiwanie materiałów do rysowania

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, gdy chcesz narysować dziecko owinięte w kocyk, to zdobyć wszystkie potrzebne materiały do ​​rysowania. Należą do nich stojak do rysowania, papier do rysowania, ołówek, gumka, temperówka, kredki i inne materiały do ​​rysowania, które Twoim zdaniem będą potrzebne w trakcie rysowania.

Jako artysta powinieneś wyrobić w sobie nawyk planowania przed rozpoczęciem rysowania. Pociąga to za sobą przemyślenie zadania przed tobą, spisanie wymaganych narzędzi potrzebnych do wykonania pracy, a następnie upewnienie się, że wszystko jest gotowe, zanim zaczniesz rysować.

Krok 2. Nakreśl swój rysunek

Następnie na arkuszu rysunkowym utwórz kontur, w którym zamierzasz narysować na papierze. Musisz użyć linijki, aby wykonać dwie pionowe linie po obu stronach i dwie poziome linie na górze i na dole arkusza. Dzięki temu będziesz mógł skupić się na tym, gdzie umieścić dziecko, kiedy zaczniesz rysować.

Krok 3. Rozpocznij rysowanie

Następnie zrób okrągły kształt w górnej części obrysu, który stworzyłeś, ten okrągły kształt to głowa dziecka, a my uzupełnimy głowę w miarę postępów w naszym rysunku. Musisz to narysować bardzo ostrym ołówkiem. Masz nadzieję, że lubisz przepływ?

Następną rzeczą, którą musisz zrobić, to uzupełnić okrągły kształt, który wykonałeś w ostatnim kroku na twarzy dziecka. Zastanawiasz się, jak to zrobić? Cóż, nie jest to trudne, narysuj oczy, nos i usta, a następnie uwzględnij uszy.

Kiedy to robisz, wyobraź sobie dziecko i postaraj się, aby jego twarz wyglądała jak twarz dziecka. Musisz być ostrożny na tym etapie, upewniając się, że rysowana twarz dziecka przypomina twarz dziecka.

Po wykonaniu tej czynności musisz narysować włosy dziecka. Aby pokazać ten efekt, musisz użyć ciemnego ołówka. Włosy powinny być narysowane w taki sposób, aby pokazały, że włosy są nieco kręcone, tak jak znamy je u niemowlaka. To chyba nie powinno być trudne!

Teraz nadszedł czas na narysowanie szkicu na koc. Aby to narysować, wystarczy wykonać nieregularny cylindryczny kształt wokół narysowanej głowy dziecka. Długość tego szkicu zależy od tego, jak długo ma wyglądać koc.

Krok 4. Wykonaj ostatnie poprawki na rysunku

Następnie utwórz projekt, aby rysunek wyglądał realistycznie. Musisz narysować go w taki sposób, aby wyglądało, jakby dziecko było przykryte kocykiem z wyjątkiem główki. Następnie możesz nanieść swój obraz za pomocą kredek.

Kolor, którego użyjesz, zależy od rodzaju koca, który chcesz narysować. Jeśli wykonasz wszystkie moje kroki, powinieneś mieć coś zbliżonego do tego

Jak poprawić swój rysunek

Masz pasję do rysowania, ale często sprawia Ci trudność w rysowaniu? Czy twój rysunek jest zawsze zły i czy zawsze czujesz się rozczarowany po którymś z twoich rysunków? Nie martw się, jestem tutaj, aby Ci pomóc. W tej sekcji podzielę się z Tobą niektórymi krokami, które możesz podjąć, aby ulepszyć swój rysunek.

Krok 1: ćwicz więcej

Im więcej rysujesz, tym pewniej rysujesz i tym lepszy wynik osiągasz z czasem.

Krok 2: Studiuj rysunki innych ludzi

Dzięki temu możesz zrozumieć, w jaki sposób używali linii i kształtów. To ci bardzo pomoże.

Krok 3: Weź udział w zajęciach

Istnieje wiele dobrych zajęć z rysunku. Możesz zapisać się na jeden i odświeżyć swoje umiejętności rysowania.

Wniosek

Wiele osób uważa, że ​​rysowanie to talent nadawany nielicznym, ale ja w to nie wierzę. Wierzę, że każdy może dobrze rysować i rysować przy odpowiedniej praktyce i determinacji. Przyjrzeliśmy się, jak narysować dziecko owinięte kocem.

Wcześniej może to wyglądać na trudne zadanie, ale wiem, że możesz to zrobić teraz. Wszystko, co musisz zrobić, to postępować zgodnie z krokami przedstawionymi powyżej, a dojdziesz do czegoś jeszcze lepszego niż to, co mamy tutaj.

Czy czytając ten tekst, nauczyłeś się rysować dziecko owinięte w kocyk? Jeśli tak, daj mi znać, komentując w polu komentarza poniżej.