Zrób to sam: jak zdemontować łóżeczko do spania Mini Ezee 2-w-1

Kroki, jak zdemontować łóżeczko do spania Mini Ezee 2-w-1 z ramieniem Reach:

Krok 1. Odepnij i wyjmij materac, który może znajdować się wewnątrz gondoli.

Krok 2. Użyj uchwytu, aby podnieść górną połowę mini gondoli współsypialnej z dolnej części, którą należy mocno przytrzymać drugą ręką, ponieważ może się łatwo zsunąć.

Zrób to sam: jak zdemontować łóżeczko do spania Mini Ezee 2-w-1

Krok 3. Wyciągnij wszystkie cztery nogi w rogach po rozdzieleniu dwóch połówek łóżeczka ezee mini, aby upewnić się, że są one odpowiednio rozdzielone. Uważaj, aby podczas tego nie przytrzasnąć sobie palców.

Uwaga: jeśli czujesz, że coś się zablokowało, nie używaj niczego na siłę; Przed dalszą jazdą sprawdź, czy części zespołu nóg zostały odłączone lub czy jest inny problem. Połóż złożoną łóżeczko EZEE Mini Co-Sleeper Bassinet płasko na łóżku lub podłodze i otwórz dołączone boczne i górne klapki siatki wokół górnej części.

Jaki jest limit wagi?

Gondole Halo mają maksymalną nośność 25 funtów. Ta funkcja gwarantuje, że nie będziesz musiał ponownie kupować nowej nowej gondoli, gdy maluch osiągnie ten numer.

Jak czyścić wodoodporny materac do łóżeczka?

Aby prawidłowo wyczyścić wodoodporny materac Halo, możesz wyjąć go z gondoli i umyć wodą z łagodnym mydłem przed wysuszeniem na powietrzu.

Jakiego rozmiaru prześcieradła pasują do gondoli Chicco Lullago?

Wiele osób pytało, jaki rozmiar prześcieradeł pasuje do gondoli Chicco Lullago. Arkusz musi mieć standardowy rozmiar i nie może przekraczać 30×36 cali, aby prawidłowo funkcjonował z tym produktem.

Miękka, oddychająca tkanina, którą można łatwo wyprać lub zdjąć do czyszczenia w razie potrzeby, to tylko jedna z wielu wspaniałych funkcji zestawu pościeli Chicco Lullago, który zawiera dopasowane dolne prześcieradło, górne prześcieradło i poszewkę na poduszkę.

Mocno wszyte krawędzie zapewniają bezpieczeństwo podczas snu dziecka, zapobiegając wszelkiego rodzaju poślizgom na powierzchni spania. Ta funkcja zapobiega również zaczepianiu się palców u stóp o luźne tkaniny podczas snu przez całą noc.

Jak rozebrać Baby Trend Pack N Play

Jeśli masz dziecko, najprawdopodobniej potrzebuje miejsca do spania. Podczas gdy niektórzy ludzie mogą kupić jedno z tych drogich łóżeczek, które wystarczają na całe życie, inni pójdą bardziej ekonomiczną drogą i umieszczą swoje dzieci w kołyskach lub innego rodzaju łóżeczkach podróżnych do spania.

W tym celu Baby Trend stworzyło łóżeczko Travel Lite Crib N Play, które jest zasadniczo takie samo jak inne opakowanie n play, ale wykonane z lepszych materiałów niż przeciętny produkt! Zobaczmy, jak to złożyć!

Krok pierwszy: Znajdź wszystkie materiały Pierwszym krokiem w kierunku złożenia nowego zestawu Pack 'n’ Play powinno być znalezienie wszystkiego, czego potrzebujesz, tak aby w trakcie budowy nie było żadnych rozrywek. Wszystkie części powinny znajdować się w opakowaniu produktu. Oprócz zestawu Pack 'n’ Play potrzebny będzie również śrubokręt Philips i klucz nastawny (w razie potrzeby).

Krok drugi: Złóż ramę Następnie złóż ramę, co powinno być stosunkowo łatwe, ponieważ wymaga tylko przymocowania jednego kawałka metalu za pomocą czterech śrub w każdym rogu za pomocą śrubokręta krzyżakowego. Tylko upewnij się, że kiedy przymocujesz ostatnią nogę po obu stronach, utworzy kwadratowy kształt, tak aby nie było żadnych przerw między małymi palcami!

Krok trzeci: Przymocuj prześcieradło łóżeczka Po przymocowaniu wszystkich nóg, przesuń dostarczone prześcieradło łóżeczka na ich wierzch, zanim przymocujesz je na miejscu za pomocą elastycznych taśm wokół każdego rogu – tak jak zrobiłaby to tradycyjna pościel!

Krok czwarty: Dodaj materac Zalecamy, aby poczekać, aż materac dotrze, aby umieścić go na swoim miejscu, ponieważ ten krok będzie wymagał dwóch osób. Po prostu odwróć łóżeczko i wsuń każdy róg materaca między nogę a elastyczną taśmę, zanim podciągniesz je do siebie, aby były ładne i ciasne – wiem, nie rozumiemy też dlaczego, ale tak to działa!

Jaka jest maksymalna waga dziecięcego joggera?

Maksymalna ładowność wózka Baby Joggers City Select Double Stroller wynosi 100 funtów na siedzenie. Pojedyncze miejsca kosztują po 25 funtów. Jeśli Twoje dzieci ważą więcej niż razem, prawdopodobnie nie jest to najlepszy podwójny wózek do kupienia!

Ważne jest również, aby zastanowić się, jak wysokie są twoje dzieci – jeśli oboje mają mniej niż 50 cali, powinno być dla nich dużo miejsca, dopóki nie skończą przynajmniej w wieku niemowlęcym / przedszkolnym (w zależności od ich wielkości). Tylko upewnij się, że używasz szelek bezpieczeństwa i pasów bezpieczeństwa, które będą je bezpiecznie trzymać.

Kiedy powinieneś przestać wkładać dziecko do kołyski?

Będziesz chciał przenieść swoje dziecko z gondoli, kiedy z niej wyrośnie, i możesz przenieść je do następnego łóżeczka.

Co to jest łóżeczko do spania Arm’s Reach?

Gondola Arms Reach Co-Sleeper to bezpieczna i wygodna gondola mocowana z boku łóżka rodziców. Ma wiele funkcji, w tym boki z przewiewnej siateczki, która zapewnia dobrą cyrkulację powietrza, dzięki czemu dziecko śpi w nim wygodniej.