Zrób to sam, jak zamienić gondolę Evenflo w wózek spacerowy

Kroki, jak zamienić gondolę Evenflo w wózek

Krok 1. Jeśli chcesz używać swojej gondoli jako wózka, najpierw usuń całą pościel i umieść ją w innym pokoju.

Krok 2. Odłącz baldachim od jego metalowego ramienia, naciskając oba przyciski znajdujące się pośrodku z każdej strony pod miejscem, w którym baldachim łączy się ruchem do góry.

Zrób to sam

Krok 3. Złóż jedną połowę gondoli Evenflo tak, aby między nią a sobą było tylko około sześciu cali.

Krok 4. Połączenie dwóch elementów nie spowoduje uszkodzenia żadnego elementu, ale ze względów bezpieczeństwa nie należy ich łączyć, jeśli nadal są rozdzielone.

Co jest lepsze dla mojego dziecka: plecak i zabawa czy gondola?

Oba mają swoje zalety, ale ze względu na ich wszechstronność, podczas gdy plecaki do zabawy są łatwiejsze w podróżowaniu, plac zabaw zajmuje mniej miejsca, więc jeśli nie chcesz mieć zbyt wielu rzeczy, skorzystaj z tej opcji.

Czego potrzebuję przy zakupie placu zabaw Evenflo?

Broszura z instrukcjami, materac i prześcieradło oraz dwa kółka na kółkach, które zapewnią jej przenośność. Jeśli planujesz zabrać ze sobą to łóżko turystyczne, wybierz tylko kolor pościeli, który pasuje do tego, co jest dostępne w domu, aby nie było żadnych pomyłek.

Jak czyścić podkładkę do gondoli Evenflo?

Powinieneś plamić czysty w razie potrzeby, ale jeśli coś zostanie rozlane lub rzucone na niego, namocz to w chłodnej wodzie i łagodnym roztworze detergentu. Można go również prać w pralce, ale pamiętaj, aby dodać również prześcieradło, aby się nie zgubiło.

Czego potrzebuję przy zakupie placu zabaw Evenflo?

Broszura z instrukcjami, materac i prześcieradło oraz dwa kółka na kółkach, które zapewnią jej przenośność. Jeśli planujesz zabrać ze sobą to łóżko turystyczne, wybierz tylko kolor pościeli, który pasuje do tego, co jest dostępne w domu, aby nie było żadnych pomyłek.

Czy spanie na piance z pamięcią kształtu jest bezpieczne?

Tak, materace piankowe z pamięcią kształtu są ogólnie uważane za bezpieczne, jeśli są używane prawidłowo.

Czy możesz umyć poduszkę z pianki zapamiętującej kształt?

Tak! Poduszki z pianki memory można łatwo prać zimną wodą i łagodnym detergentem zgodnie z instrukcjami producenta. Następnie powiesić do wyschnięcia.

Czy potrzebujesz materaca dla Halo Bassinest?

Tak, materace należy zamawiać osobno.

Czy mogę używać gondoli bez Halo Bassinest?

Nie, jest kompatybilny tylko z produktem. Nie zaleca się spania dziecka w zwykłej pościeli.

Aby pokrowiec materaca z pianki z pamięcią kształtu był odporny na wilgoć: Użyj wodoodpornej tkaniny na wierzchu podkładki z pianki z pamięcią kształtu. Zszyj wodoodporną bawełnę ze wszystkich stron i na dole.

Jak prać pokrowiec na materac Halo Bassinest?

Najpierw wyjmij całą pościel z wnętrza gondoli, a następnie odepnij dolną część, aby oddzielić wnętrze tkaniny do prania. Pierz w zimnej wodzie w delikatnym cyklu z łagodnym detergentem, a następnie powieś na sucho lub w suszarce w niskiej temperaturze nie wyższej niż 110 stopni Fahrenheita.

Jak sprawić, by mój wózek Evenflo siedział prosto?

Jeśli wózek przechyla się do tyłu, sprawdź, czy nakrętka osi przedniego koła nie jest poluzowana. Może być konieczne dokręcenie tej nakrętki lub użycie klucza, jeśli jest zbyt ciasny, aby obrócić go rękami.

Jak prać pokrowiec na fotelik samochodowy Baby Trend Flex Loc?

Najpierw usuń całą wyściółkę z wnętrza fotelika samochodowego, a następnie odepnij zewnętrzną powłokę z tkaniny w celu wyprania. Umyj cykl zimnej wody na delikatnym ustawieniu z łagodnym detergentem, a następnie powieś na sucho lub w suszarce w niskiej temperaturze nie wyższej niż 110 stopni Fahrenheita. Nie wkładaj go do suszarki, ponieważ skurczy się i uszkodzi materiał.

Jakie są wskazówki dotyczące korzystania z nosidełka Evenflo?

Aby zapewnić maksymalny komfort podczas noszenia, upewnij się, że kupujesz odpowiedni rozmiar. Nosidło powinno być ciasne i zapewniać mocne podparcie, ale nie za ciasne, aby dziecko nie mogło oddychać. Jeśli masz wrażenie, że się prześlizgną lub jeśli w tkaninie jest dużo miejsca, to prawdopodobnie jest to nieodpowiedni rozmiar.

Który produkt powinienem kupić?

Jeśli pieniądze nie są zbyt dużym problemem, zalecamy zakup obu! Nigdy nie możesz mieć zbyt wielu placów zabaw, są wszechstronne i świetnie nadają się do podróżowania. Zabawy w paczkach są również wspaniałe, ale ponieważ będziesz ich używać jeszcze przed narodzinami dziecka, dobrze jest, aby w przedszkolu nie było więcej niż jeden produkt.

Place zabaw są lepsze ze względu na ich wszechstronność, podczas gdy plecaki do zabawy są łatwiejsze w podróży. Plac zabaw zajmuje jednak mniej miejsca, więc jeśli nie chcesz dużo rzeczy w pobliżu, skorzystaj z tej opcji.

Czy mogę uzyskać więcej informacji na temat stojaka gondoli z kółkami firmy Graco?

Tak, oto instrukcje: Instrukcja montażu: Złóż zgodnie z instrukcją producenta. Oczyść, wycierając plastikowe części ściereczką antybakteryjną, a następnie przetrzyj miękkim, wilgotnym ręcznikiem.

Jak usunąć plamy i zapachy z mojego Graco Pack n Play?

Umyj twarde plastikowe powierzchnie ciepłą wodą i łagodnym mydłem, a następnie wytrzyj do czysta miękką wilgotną szmatką.