Zrób to sam, jak wyczyścić wózek Phil and Teds

Jeśli masz Phila i Tedsa, rozumiesz, jak ważne jest utrzymywanie wózka w czystości. Tkanina może szybko się zabrudzić, zwłaszcza gdy Twoje dziecko lubi jeść lub pić podczas jazdy w wózku. W tym poście na blogu znajdziesz wskazówki dotyczące czyszczenia wózka Phil and Teds, aby wyglądał jak nowy!

Kroki, jak czyścić wózek Phil and Teds

Krok 1. Spryskaj wózek mieszanką wody i płynu do naczyń

Zrób to sam

Krok 2. Wytrzyj wszelkie plamy lub rozlane na tkaninie szczoteczką do zębów, szczotką do szorowania lub gąbką. Spowoduje to usunięcie brudu i brudu z pęknięć w tkaninie, do których może być trudno dotrzeć w inny sposób. Spróbuj użyć do tego starej szczoteczki do zębów, ponieważ nie chcesz zepsuć swojej dobrej!

Dobrze spłucz: jeśli nadal są uporczywe plamy, które nie wychodzą po ich dwukrotnym wyczyszczeniu, użyj alkoholu, odplamiacza, roztworu wybielacza (aby nie niszczyć kolorowych tkanin), białego octu zmieszanego z wodą lub wodorem nadtlenek. Tego typu środki czyszczące mogą działać lepiej niż inne, w zależności od rodzaju wycieku.

Krok 3. Pamiętaj, aby zawsze najpierw przetestować mały obszar. Po umyciu umyj całą swoją odzież i pościel w gorącej wodzie z detergentem (aby usunąć zalegający brud lub brud).

Krok 4. Przechowuj wózek w miejscu, w którym nie będzie ponownie brudny, przez co najmniej trzy dni przed ponownym czyszczeniem.

Dodatkowa wskazówka: Rozpyl ocet w torbie do odkurzacza przed odkurzaniem, aby oczyścić i odświeżyć powierzchnie tkanin.

Jak długo to trwa?

Zależy to w dużej mierze od stopnia zabrudzenia pranej rzeczy, a także od tego, ile czasu można poświęcić na wypranie pojedynczej sztuki. Jeśli do usunięcia pozostało tylko kilka plam lub smug, możesz wyprać rzecz w ciągu kilku minut

A co ze szorowaniem?

Jeśli na przedmiocie jest po prostu zbyt dużo brudu, aby usunąć go samą wodą i detergentami:

  • W przypadku bardzo brudnych przedmiotów spróbuj użyć mydła do naczyń.
  • W razie potrzeby dodaj sodę oczyszczoną lub proszek do prania, aby uzyskać dodatkową moc czyszczenia.
  • Delikatnie szoruj trudne plamy, aż znikną (nie pocieraj mocno).
  • Dokładnie wypłucz pod bieżącą wodą z kranu, a następnie wysusz przed odłożeniem lub zawieszeniem.

Jak często należy czyścić wózek? W zależności od tego, ile dzieci korzysta z urządzenia Phil & Teds Stroller, będzie się to różnić w zależności od osoby, ale tak długo, jak Twój Phil & Wózek Teds jest używany regularnie, należy go czyścić co dwa tygodnie.

Jak wysuszyć mokry wózek?

Po umyciu wózka Phil and Teds, zawieś pokrowiec przed wentylatorem elektrycznym lub pozostaw do wyschnięcia na powietrzu z dala od bezpośredniego światła słonecznego lub źródeł ciepła, aby uniknąć skurczu, który może się zdarzyć. Czytaj dalej, aby uzyskać więcej wskazówek!

Próba usunięcia plam może być trudna, jeśli nie niemożliwa do całkowitego wydostania się, więc upewnij się, że wytrzesz jak najwięcej brudu przed zabraniem rzeczy do pralni (zaoszczędzisz w ten sposób czas).

Zachowaj ostrożność podczas obchodzenia się z brudnymi ubraniami, zakładając rękawiczki i upewniając się, że zostały odpowiednio wyprane detergentem od razu, zanim będą miały szansę na plamy

Jaki jest najlepszy detergent do mojego wózka Phil and Teds?

Phil&Teds zaleca stosowanie niebiologicznych, biologicznych lub bezzapachowych proszków do prania. Unikaj barwników, które mogą zostawiać ślady na tkaninie wózka, jeśli nie będziesz ostrożny.

Jak zapobiec gromadzeniu się brudu w moim wózku Phil and Teds?

Z biegiem czasu wózki w naturalny sposób zbierają kurz i inne cząsteczki, dlatego ważne jest, aby regularnie je czyścić (szczególnie w przypadku dzieci!).

Zachowaj szczególną czujność w przypadku rozlanych płynów — natychmiast wytrzyj wszelkie miejsca, które się zabrudzą. Należy również pamiętać o rodzajach powierzchni, o które ociera się wózek, ponieważ mogą one przenosić brud na wózek.

Jak często należy czyścić wózek Phil and Teds?

Zalecamy pranie tkaniny po każdym użyciu wodą lub rozcieńczonym detergentem. Im częściej będziesz to robić, tym łatwiej będzie usunąć wszelkie plamy i zachować świeży wygląd wózka!

Co zrobić, jeśli mam problemy z włożeniem wózka Phil&Teds z powrotem do torby po umyciu?

Ważne jest, aby nie zapychać plecaka, ponieważ może to spowodować rozerwanie się szwów po obu stronach (u góry i na dole) torby, co może spowodować uszkodzenie w innych obszarach. Może to wymagać trochę praktyki, ale stwierdziliśmy, że przy składaniu plecaków warto mieć kilka punktów odniesienia.

Pierwszy punkt to czerwona linia na tylnej ściance, która dzieli go na dwie sekcje, czyli „górę” i „dół”.

Następnie będziesz chciał złożyć swój plecak, aby na każdym końcu był otwór z około calem (lub więcej) materiału wystającym z każdej strony. Aby ta część pozostała na miejscu, musisz trzymać obie strony, ściskając je lub ciągnąc, aż wszystkie luźne końce zostaną schowane w torbie plecaka.

Następnie delikatnie pociągnij w dół jedną stronę górnej części, aby zapięła się na siebie przed powtórzeniem z drugą stroną – nie zapinaj suwaka! Będzie to wyglądać jak duża tuba wykonana w całości z tkaniny.