Zrób to sam, jak otworzyć gondole Evenflo

Evenflo to jedna z najlepszych marek gondoli. Ten produkt jest przyjazny dla kieszeni i jest wykonany z trwałego materiału. Na tym blogu dowiesz się, jak otworzyć gondole Evenflo.

Kroki dotyczące otwierania gondoli Evenflo

Krok 1. Najpierw musisz wyjąć podkładkę na materac z gondoli. Następnie zlokalizuj dwie plastikowe śruby po obu stronach metalowej ramy na górnej belce w pobliżu wezgłowia i środkowej w pobliżu podnóżka.

Zrób to sam

Krok 2. Usuń je, obracając w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara za pomocą śrubokręta lub klucza imbusowego, aż zostaną całkowicie wysunięte.

Krok 3. Aby ponownie zamknąć, wykonaj te czynności w odwrotnej kolejności – obróć zgodnie z ruchem wskazówek zegara, aż będzie wystarczająco mocno, nie utrudniając dziecku samodzielnego demontażu.

Co to jest nachylenie gondoli?

Nachylona oznacza lekko nachyloną lub pochyloną powierzchnię, kierunek itp.; zbocze w górę iw dół: droga ma strome nachylenie w kierunku miasta; silniki samochodowe na wyższych wysokościach mają niższe zużycie paliwa ze względu na zmniejszony przepływ powietrza na wyższych wysokościach, ponieważ ciśnienie atmosferyczne jest niższe, więc gęstość tlenu spada, podczas gdy wilgotność względna wzrasta, powodując kondensację cząsteczek pary wodnej, pozostawiając mniej miejsca na zajęcie innych gazów, takich jak dwutlenek węgla i azot, co oznacza, że ​​potrzebne jest więcej paliwa.

Kiedy należy wyjąć dziecko z gondoli?

Jeśli chodzi o wyprowadzanie dzieci z łóżeczka, nie ma określonego wieku ani czasu. Zawsze najlepiej jest, aby rodzice upewnili się, że ich maluch ma wystarczająco dużo miejsca, gdy zacznie rosnąć! Niektórzy zalecają poczekać, aż dziecko samo się przewróci, zanim pozwoli im spać z dala od mamy lub taty. Często jednak zależy to od tego, jak blisko siebie osoba stawia łóżeczko obok łóżka.

Jak czyścić materac gondoli Simmons

Na materacu nie ma zbyt dużej ilości materiału, więc w razie zabrudzenia pokrowiec można łatwo przetrzeć wilgotną ściereczką. Zalecamy jednak mycie materaca gondoli raz w tygodniu w gorącej wodzie, aby zabić wszelkie drobnoustroje i bakterie, które gromadzą się z czasem!

Co to jest gondola Simmons Beautyrest?

Firma Simmons Beautyrest gondoli została założona w 1884 roku przez Williama H.Simmonsa pod nazwą „American Rattan Works”. Dopiero w 1905 roku rozpoczęli produkcję łóżek po zakupie kilku innych firm specjalizujących się w produktach pościelowych, takich jak sprężyny i tkaniny obiciowe – to również oznaczałoby przejście do stania się jednym z głównych producentów w Ameryce w tamtym okresie. Marka przeszła wiele zmian, zanim ostatecznie została nazwana „Beautyrest” w 1975 roku.

Firma została pierwotnie założona jako „American Rattan Works” w 1884 roku przez Williama H. ​​Simmonsa pod tą nazwą i przekształciła się w jednego z głównych amerykańskich producentów w tej epoce, zanim ostatecznie została nazwana Beautyrest. Dopiero w 1905 roku rozpoczęli produkcję łóżek po zakupie kilku innych firm specjalizujących się w produktach pościelowych, takich jak sprężyny i tkaniny obiciowe – to również oznaczałoby jej przejście. Zespół przeszedł wiele zmian w czasie, zanim ostatecznie został nazwany „Beautyrest” w 1975 roku.

Skąd mam wiedzieć, czy dziecko jest za duże na łóżeczko?

Jeśli stopy Twojego malucha zwisają z krawędzi lub ponad barierkami gondoli, prawdopodobnie nadszedł czas, aby znaleźć nowy układ do spania dla dziecka.

Kiedy dzieci mogą spać w łóżeczkach?

Przenoszenie dziecka do jego własnej przestrzeni jest na ogół bezpieczne i zdrowe, gdy osiągnie wiek około sześciu miesięcy. Najprawdopodobniej będzie to zbiegać się z początkiem stałych pokarmów! Daje im pewną niezależność, jednocześnie upewniając się, że czują się bezpiecznie (i nie za daleko od mamy).

Jak rozłożyć kojącą kołyskę Fisher-Price?

Z boku gondoli znajduje się przycisk, naciśnij go i pociągnij w dół, aby go rozebrać.

Kiedy dzieci mogą spać w łóżeczkach?

Przenoszenie dzieci do ich własnej przestrzeni jest ogólnie bezpieczne i zdrowe, gdy osiągną wiek około sześciu miesięcy. Najprawdopodobniej będzie to zbiegać się z początkiem stałych pokarmów! Daje im pewną niezależność, jednocześnie upewniając się, że czują się bezpiecznie (i nie za daleko od mamy).

Skąd mam wiedzieć, czy dziecko jest za duże na łóżeczko?

Jeśli stopy Twojego malucha zwisają nad krawędzią lub nad barierkami gondoli, prawdopodobnie nadszedł czas, aby znaleźć nowy układ do spania dla dziecka.

Ile razy należy ubierać niemowlę przed snem?

Jeśli chodzi o ubieranie dziecka przed snem, zwykle najbezpieczniej jest ubierać nie więcej niż jedną warstwę. Prawdopodobnie będą spać w pokoju, który nie jest zbyt zimny ani gorący (w zależności od miejsca zamieszkania) i potrzebują tylko czegoś lekkiego dla wygody!

Jaki jest odpowiedni rozmiar materaca do łóżeczka?

Materace do łóżeczka powinny mieć od 14 do 22 cali, w zależności od rodzaju łóżeczka. Gwarantuje to, że nie ma żadnych przerw dzięki zastosowaniu mniejszego materaca w większej ramie. Jeśli tak się stanie, dziecko może zostać uwięzione i udusić się z powodu braku tlenu.

Jakie są zalecenia dotyczące temperatury pokojowej dla niemowląt?

Różnią się one w zależności od miejsca zamieszkania; jednak ogólna zasada jest taka, że ​​w pokoju dziecinnym nie powinno być ani za ciepło, ani za zimno. Właściwy zakres to zwykle 68-72 stopnie Fahrenheita (20-22 stopni Celsjusza). Ważne jest również, aby nie ubierać zbytnio niemowlęcia podczas kładzenia go, ponieważ może to spowodować przegrzanie, które prowadzi do SIDS.

Jakie są wskazówki dotyczące utrzymywania gondoli z pianki z pamięcią kształtu w czystości?

Czy muszę dołączyć punktory lub numery? Nie, nie wpisuj żadnych liczb ani wypunktowań.