Zrób to sam, jak odłączyć gondolę Uppababy od stojaka

Odłączanie gondoli uppababy od stojaka może być trudnym zadaniem dla świeżo upieczonych rodziców. Jednak z tego artykułu dowiesz się, jak odłączyć gondolę Uppababy od podstawki.

Kroki dotyczące odłączania gondoli Uppababy od stojaka

Krok pierwszy: Upewnij się, że wkładka gondoli nie ma żadnych zagięć i przenieś ją tam, gdzie będzie potrzebna (np. nad wodą lub przebieralnią).

Zrób to sam

Krok drugi: Wsuń osłony gondoli/adaptera do wyściółki, gdzie będą ukryte lub usunięte, jeśli nie będą potrzebne. Jeśli chcesz, możesz je również schować tutaj, gdy zrobisz to prawidłowo. Powinno to być łatwo usunięte przez podniesienie do góry, aż uwolni się z klipsów, które przytrzymują je na ramie wózka.

Krok trzeci: Po prawidłowym wykonaniu powinieneś być w stanie usunąć wszystkie trzy elementy razem jako jeden komplet, podnosząc go do góry, aż uwolnisz się z klipsów, które przytrzymują je w pozycji na ramie wózka. Przenieś cały zespół tam, gdzie jest potrzebny (np. do wody lub do przebieralni).

Krok czwarty: Jeśli chcesz, możesz również zapewnić dziecku przyjemną jazdę podczas podróży. Wystarczy przewlec pięciopunktową uprząż przez ramę wózka i zapiąć ją wokół malucha (istnieją dwie różne pozycje wysokości pasków, aby pomieścić zarówno noworodka, jak i starsze dzieci do 44 funtów).

Stworzy to przyjemną jazdę! Nie zapominaj, że po zapięciu pasów Twoje dziecko powinno być zawsze odpowiednio przytrzymywane, aż pojazd całkowicie się zatrzyma.

Jaki jest najlepszy sposób na czyszczenie Eddie Bauer Pack N Play?

Aby wyczyścić Pack N Play, przetrzyj go ściereczką z mydłem i dokładnie spłucz. Pamiętaj, aby wysuszyć przed złożeniem do przechowywania lub podróży. Aby uzyskać najlepsze wyniki, unikaj ostrych środków czyszczących, które mogą uszkodzić wykończenia tkanin tego produktu.

Jak złożyć Eddie Bauer Pack n’ Play?

Prosta blokada mocno zabezpieczy plac zabaw podczas składania lub podróży — wystarczy nacisnąć, aż usłyszysz kliknięcie, a następnie cofnąć się z placu zabaw, ponieważ zostanie on zablokowany na swoim miejscu! Podczas składania lub podróży z tym produktem trzymaj pasek zabezpieczający, aby zapewnić dodatkowe środki bezpieczeństwa. Nie czekaj ani minuty – dowiedz się więcej już dziś, odwiedzając nas online!

Jak zdemontować kojec dla dziecka?

Kojec dla niemowląt to jeden z najbardziej uniwersalnych mebli, jakie możesz kupić dla swojego dziecka. Kłopot polega jednak na tym, że wielu rodziców nie wie, jak zdemontować kojec dla dziecka, gdy przychodzi czas na przeprowadzkę lub sprzątanie. Oto, co musisz wiedzieć o demontażu i ponownym montażu bramki dla dzieci:

Umieść wszystkie zabawki w skrzynce odbiorczej. Odkręć panele od dolnej szyny za pomocą śrubokręta (brak w zestawie) -Zamontuj w nowym domu/lokalizacji, odwracając powyższe kroki, upewnij się, że śruby są dokręcone przed użyciem! Upewnij się, że nie dokręcasz zbyt mocno, bo maluchom trudno będzie wcisnąć się w otwory, gdy się starzeją! Może to doprowadzić do zranienia, więc zachowaj ostrożność. Przeczytaj instrukcje dołączone do kojca

Wskazówka: jeśli masz trudności z montażem bramy w domu, nie bój się poprosić o pomoc współmałżonka lub innego członka rodziny! Mogą nawet cieszyć się pomaganiem i zajmie to o połowę mniej czasu, jeśli pracują nad tym dwie osoby.

Kroki, jak skonfigurować Eddie Bauer Pack N Play

Kiedy kupujesz Eddie Bauer Pack N Play, konfiguracja do użytku w domu lub w podróży może być trudna. Oto kilka kroków, które pomogą znacznie przyspieszyć i ułatwić następną konfigurację!

Kroki:

 • Rozłóż wszystkie części opakowania i graj płasko przed sobą.
 • Rozłóż podkładkę materaca na górnej części, rozsuwając zamek błyskawiczny (powinno się rozszerzyć).
 • Bezpieczny drążek w poprzek nóg z dostarczonymi dwoma paskami, po jednym pod każdą nogą; dostosuj długość do pożądanej szczelności w zależności od wieku/rozmiaru dziecka (przymocuj za pomocą rzepów w pobliżu dolnych rogów strony siatki).
 • Jak czyścić podkładkę pod przewijak, aby nie pachniała amoniakiem

  Przetrzyj wszystkie meble ciepłą wodą z rozcieńczonym octem, a następnie wytrzyj ponownie wybranym bezalkoholowym środkiem czyszczącym. Nie mieszaj wybielacza z niczym, aby pachniał lepiej, ponieważ spowoduje to tylko toksyczne opary.

  Oczywiście trzymaj wszystkie chemikalia z dala od zasięgu dziecka przez cały czas! Możesz kupić to proste rozwiązanie na Amazon lub w dowolnej aptece / drogerii: jedna część octu zmieszana z czterema częściami wody powinna wystarczyć. Bezalkoholowe chusteczki dla niemowląt również działają dobrze, jeśli masz je pod ręką, ale zawsze pozwól meblom całkowicie wyschnąć przed ponownym umieszczeniem ubrań na powierzchni, aby nie zostały zniszczone przez wilgoć.

  Jak zablokować boki pomysłowego playarda?

  Najpierw trzymaj barierkę w pozycji pionowej, wpychając ją do pozycji zablokowanej.

  Następnie użyj stopy, aby nacisnąć małe kółko znajdujące się tuż nad mechanizmem blokującym, a następnie podciągnij z siłą około dwóch funtów, aby uzyskać najlepsze wyniki. Na koniec upewnij się, że obie strony są wysunięte całkowicie pionowo przed umieszczeniem dziecka w playard.

  Ostatni krok jest nieco trudny, ale możliwy, jeśli będziesz postępować zgodnie z następującymi wskazówkami: trzymając lewą ręką pionową klatkę piersiową, prawą ręką chwyć kierownicę w kierunku środka korpusu i podnieś, aby pałąk nie był już dotykając podłogi. Po tym kroku połóż wózek płasko na ziemi i obiema rękami złóż go do tyłu do końcowego stanu ściśniętego, w którym baldachim mocuje się bezpiecznie do korpusu za pomocą plastikowego klipsa.