Zrób to sam, jak czyścić kołyskę Eddie Bauer

Gondola bujana Eddie Bauer ma urocze funkcje w przystępnej cenie. Twojemu maluchowi spodoba się ta miseczka i wszystkie niesamowite funkcje, które ma do zaoferowania. Przeczytaj ten artykuł, aby dowiedzieć się, jak czyścić kołyskę Eddie Bauer.

Kroki, jak czyścić bujaną gondolę Eddie Bauer 2019

Krok 1. Eddie Bauer nie zaleca całkowitego zanurzania gondoli w wodzie. Aby wyczyścić, wytrzyj zarówno wnętrze, jak i na zewnątrz wilgotną ściereczką z użyciem ciepłej wody z mydłem.

Zrób to sam

Krok 2. Nie używaj żrących chemikaliów ani środków czyszczących, ponieważ mogą one uszkodzić zewnętrzną tkaninę kołyski bujanej Eddie Bauer 2019.

Krok 3. Po wytarciu całkowicie osusz ręcznikiem z mikrofibry przed odłożeniem. Upewnij się, że po wyschnięciu nie pozostała wilgoć na żadnych częściach, ponieważ jeśli jest, to tworzy się pleśń, która nie będzie przyjemna dla skóry dziecka, gdy przyłoży głowę do poduszki!

Wskazówki do zapamiętania:

Wyjmowana pełnowymiarowa gondola to świetna opcja dla tych, którzy chcą trochę więcej przestrzeni i komfortu dla swojego dziecka. Jeśli chcesz mieć możliwość łatwego zabrania gondoli ze sobą, gdziekolwiek jesteś, to jest to idealne rozwiązanie!

Zdejmowana pełnowymiarowa gondola Eddie Bauer 2019 ma najlepsze cechy innych pełnowymiarowych opcji, w tym panele siatkowe dookoła, które zapewniają duży przepływ powietrza, a także łatwy mechanizm blokujący do szybkiego demontażu w razie potrzeby.

Ten model jest również wyposażony w przednie koła, dzięki czemu można go łatwo przenosić z pokoju do pokoju bez konieczności podnoszenia całej rzeczy. Świetnie, jeśli mama chce mieć z powrotem własne łóżko na noc, a tata potrzebuje dodatkowej przestrzeni w swoim biurze w godzinach pracy!

Podczas zdejmowania zewnętrznej części tkaniny uważaj, aby nie pozostawić za sobą wilgoci. Pozostawienie wilgoci może prowadzić do pleśni lub pleśni, co nie jest dokładnie tym, czego pragniesz dla swojego dziecka.

Jak złożyć gondolę bugaboo buffalo

Załóż koła na ramę. Umieść baldachim na górze gondoli. Przymocuj siedzisko do ramy za pomocą dwóch klipsów pod spodem. Umieść drążek na miejscu, nasuwając go na metalowe drążki, a następnie wpinaj klipsy na dole, w pobliżu miejsca, w którym będą ustawiane stopy dziecka. Odsuń się i podziwiaj swoją pracę! Na razie zakończyłeś składanie gondoli.

Jak zdemontować kojec

Aby zdemontować kojec należy rozpiąć siatkę i zdjąć górną barierkę. Złóż na pół i dociśnij wszystkie cztery rogi, aby spłaszczyć się w celu łatwego przechowywania.

Jak utrzymać dziecko wyprostowane w łóżeczku

Jeśli szukasz sposobu na utrzymanie dziecka w pionie w łóżeczku, spróbuj użyć jednej z wielu specjalnie zaprojektowanych poduszek podtrzymujących, wykonanych specjalnie do tego celu. Poduszki te mogą być używane zarówno podczas snu, jak i podczas zabawy, nawet gdy nie znajdują się w łóżku, ponieważ zapewniają dodatkowy komfort, co jest szczególnie pomocne, gdy Twoje dziecko ma kolkę lub refluks.

Gdzie powinienem umieścić moją gondolę?

Umieszczając nowy zakup w miejscu, w którym będzie się znajdował, upewnij się, że wokół niego jest wystarczająco dużo miejsca, abyś nie wpadał stale na rzeczy podczas swobodnego poruszania się. Nieważne, czy jest mało miejsca, ponieważ większość nowoczesnych modeli wyposażona jest w kółka, które pozwalają na swobodne poruszanie się nawet w mniejszych przestrzeniach.

Jednak gdziekolwiek zdecydujesz się go umieścić, upewnij się, że nie będziesz musiał go często przenosić, ponieważ im więcej się porusza, tym krótsza będzie jego żywotność.

Jednym z najważniejszych rozważań jest bezpieczeństwo. Chcesz, aby łóżko lub „przestrzeń do spania” Twojego dziecka zapewniały mu komfort i bezpieczeństwo, a jednocześnie były tak bezpieczne, jak to tylko możliwe, co oznacza, że ​​jeśli jakiekolwiek kraty zasłaniają mu widok od wewnątrz, muszą natychmiast opuścić!

Odnosi się to również do listew, więc staraj się ich nie zostawiać, chyba że jest to konieczne, ponieważ mogą one okazać się niebezpieczne podczas snu. Zastanów się również, czy starsze rodzeństwo również może wziąć udział w tej akcji bez nadzoru, używając ich nowego zakupu jako prowizorycznej siłowni.

Jakie prześcieradła pasują do klasycznej gondoli?

Standardowy rozmiar UK to 60 x 120 cm, który idealnie pasowałby do materaca!

Czy moje dziecko będzie płakać do snu w gondoli?

Niektórzy rodzice martwią się, że nie pozwolą dziecku na płacz, gdy zostaną samotnie umieszczone w łóżeczku po nakarmieniu lub kołysaniu przed snem; jednak nie jest to zalecane, ponieważ noworodki wciąż rozwijają lęk separacyjny, który może powodować poziomy stresu w godzinach nocnych, prowadzących do wczesnych poranków w przedszkolu.

Jeśli to możliwe, najlepiej mieć dziecko w pobliżu, gdy przygotowujesz się do pracy, aby nie czuło się opuszczone podczas pierwszych kilku tygodni samodzielnego przechodzenia do nowego świata.

Dlatego zdejmowana pełnowymiarowa gondola może być ratunkiem dla Twojego dziecka podczas porannych przygotowań! Nie zaleca się używania gondoli po 12 miesiącach życia. Jeśli niemowlę osiągnie ten wiek, powinno przejść do spania w łóżeczku z poduszkami i prześcieradłami wokół nich.

Najlepszą praktyką jest, aby niemowlęta uczyły się, jak samemu się uspokajać, kładąc je senne, ale budząc się, dopóki nie zasną w nocy, zamiast kołysać lub karmić dzieci przed snem, ponieważ powoduje to poziom stresu w godzinach nocnych, prowadząc do wczesnych poranków w przedszkolu.