Wyczyść swoją gondolę 4moms: łatwe do wykonania instrukcje czyszczenia

Nie trzeba dodawać, że dzieci są bardzo podatne na zarazki i bakterie. Mając to na uwadze, ważne jest, aby wiedzieć, jak prawidłowo wyczyścić łóżeczko 4moms! Aby ułatwić Ci zadanie, przygotowaliśmy listę łatwych do wykonania instrukcji, jak to zrobić.

Jak czyścić materac 4moms Pack N Play

Krok 1. Użyj ręcznika do rąk, aby wytrzeć powierzchnię materaca pack n play.

Krok 2. Zanurz starą szczoteczkę do zębów w wodzie i roztworze sody oczyszczonej (mieszanka 50/50). Szoruj wszystkie obszary, które są odbarwione lub na których nagromadził się brud pozostały po poprzednim użytkowaniu. Pamiętaj, aby nie szorować zbyt mocno, nie chcesz uszkodzić materiału!

Krok 3. Upewnij się, że po zakończeniu czyszczenia nie ma nadmiaru płynu, ponieważ pleśń może rosnąć wraz z mokrymi plamami pozostającymi na tego typu materacu. Po zakończeniu pozostaw do wyschnięcia na kilka godzin, zanim włożysz cokolwiek z powrotem do gondoli.

Jak sprawić, by bryza 4moms była bardziej komfortowa

Co kilka tygodni to średnia częstotliwość czyszczenia kołyski.

Zmieszanie sody oczyszczonej z ciepłą wodą i posypanie nią po obu stronach gondoli pomoże odświeżyć pościel w razie potrzeby. Po zakończeniu czyszczenia po prostu załóż pokrywę z powrotem na wierzch!

Jak złożyć gondolę Graco Pack N Play

Krok 1. Połóż spód gondoli na płaskiej powierzchni siatką do góry.

Krok 2. Upewnij się, że wszystkie białe zaciski są otwarte i ułożone po obu stronach otworu materaca.

Krok 3. Umieść podkładkę materaca na miejscu, upewniając się, że jest prawidłowo dopasowana do obu stron, a następnie podnoś jeden koniec na raz, aż usłyszysz lub poczujesz, że się zatrzasnęły.

Krok 4. Połącz nogi, wkładając „stopę” każdej nogi w pasujące gniazdo, pamiętaj, aby mocno docisnąć, gdy się zatrzasną ze względów bezpieczeństwa!

Jak usunąć plamy z materaca gondoli

Krok 1. Aby usunąć plamy z gondoli, wystarczy przetrzeć ją łagodnym mydłem i ciepłą wodą. Zacznij od rozpięcia pokrowca na materac i wyjęcia go z ramy leżanki/gondoli. Usuń wszelkie przedmioty, które mogą znajdować się w kieszeniach lub szczelinach, takie jak poduszki i zabawki, aby zapewnić dokładne czyszczenie.

Krok 2. Następnie użyj letniej wody zmieszanej z płynem do mycia naczyń na wilgotnej ściereczce, aby wytrzeć brud i brud ze wszystkich powierzchni, w tym boków, dna, otworów itp. Jak czyścić siatkowe boki ramy gondoli

W przypadku paneli siatkowych będziesz potrzebować starej szczoteczki do zębów lub gąbki do szorowania oraz wanny i wanny; środek do czyszczenia płytek dla tej części!

Jak czyścić stelaż gondoli: Sama rama jest dość łatwa do czyszczenia, więc proces zajmuje tylko około dziesięciu minut lub mniej!

Wystarczy zdjąć wszystkie części materaca (które można prać w zimnej wodzie w delikatnym cyklu), rozpiąć boczne panele, wyjąć zdejmowane poduszki/kołdry/prześcieradła, wytrzeć kawałki plastiku ciepłą wodą z mydłem i pozostawić do wyschnięcia na dwadzieścia -cztery godziny.

Jak czyścić tkaninę: Jeśli nie chcesz prać głównej tkaniny gondoli, możesz ją wyczyścić punktowo za pomocą ciepłej wody z mydłem (w cyklu delikatnym) lub chusteczek. Bardzo ważne jest, aby nie szorować plamy szczoteczką, ponieważ spowoduje to jedynie jej dalsze rozprzestrzenianie się na powierzchni materaca

Jeśli Twoje dziecko często pluje podczas karmienia, istnieje duża szansa, że ​​plucie pozostawiło ślad na materacu Twojego dziecka! W większości przypadków te plamy można łatwo usunąć, po prostu wycierając je wilgotną szmatką – jednak jeśli okażą się trudne do usunięcia, oto, co możesz zrobić:

Kroki dotyczące czyszczenia gondoli 4moms

Krok 1. Za pomocą czystej, wilgotnej szmatki przetrzyj wszystkie powierzchnie gondoli. Pamiętaj również o usunięciu nadmiaru wody pozostałej na powierzchni inną suchą szmatką. Po zakończeniu czyszczenia tego obszaru upewnij się, że nie ma mokrych miejsc, aby nie rozwijała się pleśń.

Krok 2. Użyj bawełnianych wacików lub starej szczoteczki do zębów zamoczonej w occie i roztworze sody oczyszczonej (mieszanka 50/50), aby dostać się do małych szczelin, w których może gromadzić się kurz. Po wyszorowaniu upewnij się, że dokładnie spłukałeś włosie, aby nie porysowało Twojej gondoli!

W przypadku bardziej uporczywych plam lub w przypadku nagromadzenia kamienia z twardej wody, spróbuj użyć mieszanki 50/50 octu i wody.

Po zakończeniu czyszczenia tego obszaru upewnij się, że nie ma mokrych miejsc, aby nie rozwijała się pleśń. Użyj bawełnianych wacików lub starej szczoteczki do zębów zamoczonej w occie i roztworze sody oczyszczonej (mieszanka 50/50), aby dostać się do małych szczelin, w których może gromadzić się kurz.

Po wyszorowaniu upewnij się, że dokładnie spłukałeś włosie, aby nie porysowało Twojej gondoli! Po zakończeniu pozostaw gondoli do wyschnięcia na kilka godzin.

Jak czyścić ramę i materac gondoli

Krok 1. Użyj wilgotnej ściereczki z mikrofibry, aby wytrzeć zewnętrzną część gondoli. Nie musisz się martwić o używanie żrących chemikaliów, po prostu użyj ciepłej wody i mydła na obu powierzchniach.

Krok 2. Pamiętaj, aby dostać się do wszystkich tych zakamarków! Po zakończeniu czyszczenia wytrzyj do sucha inną czystą szmatką.

Krok 3. Jeśli chcesz wyczyścić metalową ramę gondoli, wymieszaj równe części octu i wody w sprayu. Upewnij się, że jest wystarczająco dobrze wymieszany, aby nie pozostały białe bąbelki. Spryskaj obie strony metalowych prętów, aż znów będą lśnić.