Wszystko, co musisz wiedzieć o tym, co to jest gondola nocna

Co to jest gondola przyłóżkowa?

Przyłóżkowa gondola przeznaczona jest dla rodziców, którzy chcą mieć blisko siebie w nocy.

Czy możesz użyć pack n play jako gondoli przy łóżku?

Nie zaleca się używania placu zabaw jako gondoli przy łóżku.

Wszystko

Kroki, jak wyczyścić siedzisko uppababy vista rumble

Krok pierwszy: wyjmij poduszkę siedzenia.

Krok drugi: Sprawdź, czy nie ma brudu, gruzu lub plam. Jeśli widoczne są jakiekolwiek zabrudzenia, przejdź do kroku trzeciego.

Krok trzeci: Odkurz części z tkaniny za pomocą nasadki szczotkowej w odkurzaczu. Nie używaj wody, ponieważ może to uszkodzić ramę i tkaniny siedziska vista rumble.

Krok czwarty: Wymień części z tkaniny i poduszkę po czyszczeniu.

Krok piąty: Znajdź czyste miejsce na ramie, aby umieścić gondole Vista, aby całkowicie wyschła. Upewnij się, że podczas suszenia nie padnie bezpośrednie światło słoneczne na siedzenie rumble, ponieważ może to z czasem prowadzić do blaknięcia kolorów i pękania tkanin, co może uszkodzić produkt.

Moczenie w wodzie również nie jest wskazane, ponieważ może to utrudnić usunięcie lub wyeliminowanie plam, jeśli są pozostawione bez opieki zbyt długo.

Czy potrzebujesz prześcieradeł do gondoli Graco?

Tak, w zależności od typu modelu. Oto kilka sugestii: Prześcieradła na gondolę Snuggle Me z bawełny organicznej w kolorze białym lub naturalnym – prześcieradło ze 100% bawełny organicznej z kopertowym wzorem, które pasuje do większości standardowych łóżeczek i kołysek; głęboka kieszeń ciasno dopasowuje się do materaca – koniec z luźnymi prześcieradłami!

Cztery opaski narożne utrzymują ulubiony kocyk dziecka na miejscu, jednocześnie chroniąc przed zsunięciem się z powierzchni do spania. Zaprojektowany specjalnie, aby chronić niemowlęta przed alergenami, które powodują problemy z oddychaniem, w tym astmę.

Zestaw prześcieradeł Bamboo Dreamtime zapewni miękkość skóry Twojego malucha podczas snu. Tkanina składa się ze sztucznego jedwabiu z włókien wiskozy bambusowej, co oznacza, że ​​jest hipoalergiczna.

Co znajduje się w pudełku z ramą szybowca UPPAbaby Vista Bassinest Sleigh (i gdzie one są)?

Metalowa rama, wspornik materaca, jeden regulowany odcinek poręczy łóżka, który mocuje się do każdego końca metalowej ramy; dwa wsporniki i śruby wezgłowia; cztery wsporniki ścienne lub śruby dwustronne; osiem krótkich wkrętów do drewna używanych do mocowania zawiasów do górnych końców poręczy łóżka.

Pręty podtrzymujące materac na obu końcach metalowej ramy, dolne/górne regulowane szyny przymocowane po obu stronach w pobliżu górnej części metalowej ramy za pomocą sprzętu dostarczonego przez firmę macierzystą UPPababy, Chicco USA., Cztery zestawy regulowanych sekcji poręczy łóżka (dwa wsporniki zagłówka i śruby; cztery wsporniki ścienne lub śruby dwustronne); sprzęt wymagany do zamocowania zawiasów na końcach górnych poręczy, Osiem krótkich wkrętów do drewna używanych podczas mocowania zawiasów do górnych końców poręczy łóżka.

Jak zamienić ręce ze współśpiącego na playarda

Przekształcenie śpiwora z podłokietnikiem w leżankę jest łatwe i zajmuje tylko kilka kroków. W razie potrzeby możesz również dodać więcej dzieci do placu zabaw! Oto jak:

Najpierw zacznij od usunięcia wszystkich pokryć ze swojego Co-Sleeper. Następnie odsuń go od łóżka, aby w razie potrzeby mieć wystarczająco dużo miejsca do pracy nad przekształceniem go w plac zabaw z dzieckiem! Następnie rozłóż wkładkę gondoli i usuń wszelkie paski lub wyściółkę wewnątrz.

Wyrównaj jeden koniec każdego długiego boku panelu tkaniny z krótkimi końcami lub bokami gondoli (nie ma znaczenia, które), a następnie ostrożnie przełóż je, aż będą równe na obu, zanim ponownie zapinasz zamek błyskawiczny. Rozłóż podkładkę pod materac na łóżku i ustaw w pobliżu wodoodporną przewijak. Będziesz chciał mieć dużo chusteczek w zasięgu ręki, aby wykonać następny krok!

Jak złożyć gondolę UPPAbaby:

Przymocuj nogi do podstawy gondoli za pomocą śrub znajdujących się w torbie w pudełku. Stopy tych nóg powinny być skierowane do przodu podczas ich mocowania. Gdy są zabezpieczone, umieść gondoli na górze i jest gotowe do użycia!

Możesz teraz dołączyć lub odłączyć wszelkie akcesoria, które zostały dostarczone wraz z paczką od Uppababy po zmontowaniu tej części.

Aby zdjąć akcesorium, takie jak baldachim, wystarczy nacisnąć dwie zakładki znajdujące się z tyłu z każdej strony, gdzie znajduje się okrągły przycisk, dzięki czemu szybko się wyskakuje i zdejmuje bez kłopotów.

Jak często należy prać narzutę na łóżko?

Narzutę na łóżeczko należy prać raz w tygodniu, aby upewnić się, że jest czysta i bezpieczna dla dziecka.

Kto może używać muzyki podczas snu?

Niektóre niemowlęta wolą biały szum podczas snu, ale nie reagują dobrze na muzykę, podczas gdy inne uspokajają kołysanki lub delikatne melodie.

Jakie przedmioty należy podróżować z niemowlęciem?

Inne przydatne przedmioty to krem ​​z filtrem/czapka przeciwsłoneczna, butelki na wodę ze słomkami, gry i zabawki podróżne, nowe książki (jeśli są w tego typu sprawach), przekąski, oczywiście zestaw leków na leki przeciwbólowe, ząbkowanie pierścienie i Tylenol/ibuprofen. Apteczkę należy również zabrać ze sobą na wycieczkę z niemowlakiem.

Co to jest fotelik dziecięcy?

Fotelik dziecięcy jest podobny do huśtawki dla niemowląt, ale nie ma wbudowanych ruchów ani dźwięków. Zamiast tego można go ręcznie kołysać w celu uspokojenia.