Wskazówki, kiedy należy instalować pokrowce na foteliki samochodowe dla niemowląt

Kiedy należy montować pokrowce na foteliki samochodowe? Odpowiedź jest prosta. Możesz to zrobić w każdej chwili!

Należy jednak wziąć pod uwagę kilka aspektów, aby Twojemu dziecku nie było za gorąco lub zimno w fotelikach samochodowych. Pamiętaj też, aby wziąć pod uwagę pory roku, w których będziesz jeździć z nimi.

Wskazówki

Niezależnie od tego, czy jest zima i potrzebują dodatkowego ciepła, czy latem, gdy jest to ważne dla przepływu powietrza. Koniecznie sprawdź nasz wpis na blogu o tym, jak bezpieczne koce powodują szkody, jeśli są używane niewłaściwie!

Jak zapewnić rozrywkę mojemu 9-miesięcznemu dziecku w samochodzie?

– Udawaj, że jesteś zwierzęciem. Im więcej różnych gatunków zwierząt możesz naśladować, tym lepiej! Ponadto postaraj się zrobić to w sposób, który sprawi, że Twoje dziecko będzie się śmiało lub uśmiechało. Staraj się również mówić jak każde zwierzę. Świetnie nadaje się do nauki słownictwa i jednoczesnej zabawy.

– Śpiewaj piosenki bez konkretnego tematu („Row Row Your Boat” działa dobrze). Możesz także chcieć wymyślić nowe teksty (lub wiersze) na dowolny temat, który przychodzi ci do głowy; istnieje duże prawdopodobieństwo, że nawet jeśli nie zna jeszcze wszystkich słów, nadal pokocha ich słuchanie! Zmieniaj zarówno tempo, jak i wysokość dźwięku, aby wszystko pozostało interesujące.

-Wymyślaj historie i opowiadaj je razem. Robiąc to, masz możliwość eksperymentowania z różnymi głosami lub postaciami w każdej części swojej historii — zupełnie jak w kreskówce!

Pomoże to również nauczyć go/ją o przyczynie i skutkach: jeśli płacze, gdy jego mama wychodzi z pokoju (lub cokolwiek), wtedy ona wraca; prawdopodobnie dowie się, że jej nieobecność czyni rzeczy interesującymi, ponieważ oznacza to, że wkrótce coś ekscytującego znowu się wydarzy.

Kiedy zaczną rozumieć, co dzieje się wokół nich w starszym wieku, pobudzaj wyobraźnię, opowiadając fantastyczne historie na podstawie ich ulubionych książek i filmów.

Jak sprawić, by moje 8-miesięczne dziecko było zajęte w samochodzie?

W przypadku niemowlęcia czas wydaje się zwalniać, gdy jest w samochodzie. Wielu rodziców stwierdza, że ​​ich dziecko jest zadowolone przez dłuższy czas, jeśli otworzysz okno i wpuścisz trochę świeżego powietrza do samochodu.

Jeśli to nie zadziała, spróbuj nakarmić dziecko lub pozwolić mu ssać coś takiego jak smoczek lub butelka podczas podróży, aby było zajęte podczas długich podróży.

Dobrym pomysłem jest również zabranie ze sobą zabawek, których można używać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pojazdu, takich jak książki z puzzlami z dużymi kawałkami, które nie będą się toczyć luzem w bagażniku!

Możesz nawet rozważyć zainwestowanie w nowy odtwarzacz DVD specjalnie do użytku podczas jazdy, aby Twoje dzieci miały coś ciekawego do oglądania z tylnego siedzenia.

Ponadto staraj się nie zabierać dzieci na dłuższą wycieczkę tuż przed długą podróżą, ponieważ sprawi to, że będą bardziej niespokojne podczas podróży.

Z drugiej strony, jeśli masz starsze dzieci, którym można zaufać w zakresie elektroniki, może to również pomóc w załadowaniu ich urządzeń przenośnych muzyką lub filmami, które lubią, aby nadal cieszyły się rozrywką, nie powodując zbytniego rozpraszania się na drogach.

Jak zachować spokój dziecka w foteliku samochodowym?

Możesz owijać dziecko w pieluszki lub pozwolić mu ssać smoczek. Chcesz również upewnić się, że fotelik jest prawidłowo zainstalowany i nie wystawiać go na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, jeśli planujesz spać w nim przez jakiś czas.

Na koniec włącz kojącą muzykę lub biały szum, zanim położysz dziecko na swoim foteliku, aby przyzwyczaiło się do uspokojenia się z otaczającym go bodźcem!

Jak utrzymać 7-miesięczne dziecko w samochodzie?

Zdolność dziecka do raczkowania to wielki kamień milowy, który można uczcić. Istnieje wiele różnych sposobów, dzięki którym rodzice i opiekunowie mogą pomóc swoim dzieciom uczyć się odkrywania otaczającego ich świata, w tym raczkowania.

Pełzanie pomaga dzieciom rozwijać mięśnie nóg, a także przygotować się do chodzenia poprzez wzmocnienie mięśni brzucha i pleców. Niemowlęta również używają tej umiejętności przez całe dzieciństwo, więc prawdopodobnie przyda się po okresie niemowlęcym, jeśli chcesz, aby Twoje dziecko pozostało aktywne również w wieku dorosłym!

Pozwalanie dziecku bawić się na brzuszku, gdy nie śpi i jest czujne (nie drzemiące) jest łatwym sposobem na zachęcenie do umiejętności raczkowania bez posiadania formalnego sprzętu, takiego jak chodzik, chociaż mogą one również działać dobrze – omówimy niektóre plusy i minusy spacerowiczów później.

Jak sprawić, by moje dziecko było szczęśliwe podczas długiej jazdy samochodem?

Długa jazda samochodem może być wyzwaniem zarówno dla rodziców, jak i dzieci. Oto kilka wskazówek, które pomogą Twojemu dziecku spędzić szczęśliwy, zabawny czas w drodze:

-Upewnij się, że Twoje dziecko jest prawidłowo zapięte w foteliku samochodowym.

– Włącz ekscytującą muzykę i śpiewaj razem z nią piosenki!

– Rozważ podanie im przekąski lub butelki, jeśli nie jedli od ponad godziny.

-Jeśli to możliwe, przerywaj od czasu do czasu na zmianę pieluch, karmienie, spacery itp. W ten sposób każdy może zacząć od nowa.

-Nie zapominaj, że jesteś superbohaterem swojego dziecka, więc zabierz je na przygodę!

Jak długo działa rondo Britax?

Britax Roundabout to składany fotelik samochodowy, który może być używany dla dzieci od urodzenia do wagi dziecka do 65 funtów. Posiada pięć pozycji uprzęży i ​​nieskończony system pochylania, który umożliwia kilka różnych trybów dla rosnącego dziecka lub małego dziecka.

Sekretem tego niesamowitego produktu jest Click & Safe Snug Harness Indicator System, który zapewnia prawidłową instalację za każdym razem, ostrzegając Cię, jeśli nie jest ona właściwa.

Jego podstawa współpracuje również z większością samochodowych pasów bezpieczeństwa, a także systemami zatrzaskowymi (jeśli są dostępne). Pokochasz łatwość dostosowania wszystkich tych funkcji do każdego etapu rozwoju Twojego dziecka!