W jakim wieku dla fotelika w Kalifornii? Przeczytaj to!

Ponieważ bezpieczeństwo dzieci jest zawsze najwyższym priorytetem, w jakim wieku foteliki podwyższające w Kalifornii? W tym poście na blogu omówimy wiek fotelika w Kalifornii.

Istnieją pewne zasady i przepisy, których należy przestrzegać w przypadku tego typu produktów. Możesz nie myśleć o wieku fotelika w Kalifornii, dopóki ktoś nie ulegnie wypadkowi, ponieważ nie używał go prawidłowo lub w ogóle go nie miał.

W jakim wieku dla fotelika w Kalifornii? Przeczytaj to!

Wiek fotelika w Kalifornii

W Kalifornii, w jakim wieku musisz być na fotelik podwyższający? Odpowiedź ma 8 lat. Aby jeździć samochodem bez fotelika, dzieci muszą mieć 4 stopy 9 cali wzrostu i ważyć od 60 do 80 funtów. Jeśli są one niższe lub cięższe niż ten zakres wzrostu lub wagi, powinny nadal korzystać z fotelika podwyższającego do 13 roku życia.

Jaka jest waga i wiek fotelika w Kalifornii?

Dziecko powinno pozostawać tyłem do kierunku jazdy do ukończenia co najmniej jednego roku. Muszą wtedy używać fotelika samochodowego skierowanego przodem do kierunku jazdy z pasami uprzęży, które pasują do ich wzrostu i wagi. Jeśli Twoje dziecko waży 40 funtów lub więcej, nadszedł czas, aby założyć pas bezpieczeństwa dla dorosłych, który możesz zrobić, gdy Twoje dziecko osiągnie 60 cali wzrostu.

Pas barkowy musi przebiegać przez środek jego klatki piersiowej, przytrzymując oba biodra na poduszce tylnego siedzenia oraz stopy na podłodze.

Kiedy dziecko osiągnie cztery stopy dziewięć cali, możesz zacząć używać pasa biodrowego bez paska pod spodem, ale nadal utrzymuj go w bezpiecznym miejscu, upewniając się, że jego kolana zginają się nad krawędzią siedzenia.

W jakim foteliku powinno znajdować się dziecko o wadze 40 funtów?

Gdy Twoje dziecko osiągnie 40-45 funtów, możesz kontynuować jazdę w foteliku przodem do kierunku jazdy do około 65 lat. Sprawdź, czy mieści się w specyfikacji wagi i wzrostu dla tych fotelików, ponieważ średnio wytrzymają od 50-65 funtów z 5-punktowymi uprzężami lub system ochrony uwięzi zapewniający maksymalne bezpieczeństwo.

Czy 4-latek może siedzieć na podwyższeniu w Kalifornii?

Prawo kalifornijskie wymaga, aby dziecko w wieku powyżej czterech lat siedziało w foteliku podwyższającym. Dzieje się tak bez względu na to, jak są wysokie, o ile ich wzrost i waga spełniają wymogi bezpiecznego przypinania za pomocą typowego pasa bezpieczeństwa dla dorosłych.

Jeśli Twoje dziecko wyrośnie ze swojego fotelika samochodowego, zanim osiągnie ten punkt, najlepiej wyposażyć je w urządzenie do pozycjonowania pasa, dopóki nie będzie wystarczająco duże, aby bezpiecznie korzystać z pasa bezpieczeństwa.

Czy mogę zostawić siedmiolatka w samochodzie w Kalifornii?

Prawo Kaitlyn, sekcja 15620(a) kalifornijskiego kodeksu pojazdów zabrania pozostawiania dziecka w wieku sześciu lat lub młodszego bez opieki w pojeździe silnikowym bez nadzoru co najmniej jednej innej osoby.

Czy 6-latek może siedzieć na przednim siedzeniu ze wspomaganiem?

Dzieci o wzroście do 1,35 cm lub poniżej 12 roku życia muszą jeździć w podstawce podwyższającej, dopóki nie osiągną odpowiedniego wieku, aby móc prawidłowo siedzieć bez pomocy takiej poduszki. Takie dzieci muszą również jeździć na tylnym siedzeniu, o ile używają takiej poduszki, aby zapewnić bezpieczeństwo swojemu oraz kierowcy i pasażerom.

Jak długo można używać Uppababy Mesa?

Jedyny fotelik samochodowy dla niemowląt UPPAbaby, MESA, obsługuje niemowlęta od pierwszego dnia do około 4-12 miesiąca życia — w zależności od tego, jak szybko Twoje dziecko rośnie. Dołączona jest wkładka dla niemowląt do użytku z noworodkami o wadze zaledwie 4 funtów.

Czy Uppababy Mesa jest bezpieczna bez podstawy?

Możesz uzyskać wyjątkowo ciasne i bezpieczne dopasowanie fotelika samochodowego swojego dziecka, nawet jeśli nie korzystasz z bazy. Uppababy MESA umożliwia bezpieczny montaż fotelika samochodowego dziecka za pomocą pasa bezpieczeństwa.

Czy fotelik samochodowy Mesa rozkłada się?

Podstawa MESA ma 4 pozycje odchylania stopki. Ta stopa jest wysuwana, aby umożliwić wiele poziomów pochylenia, aby dostosować się do zmian dokonanych w nachyleniu siedzeń pojazdu.

Możliwość wysuwania pozwala na prawidłowe ustawienie w pojazdach z niewielkimi różnicami przednich siedzeń, aby zapewnić odpowiednie kąty montażu. Regulacje są dokonywane szybko i łatwo w dowolnym momencie, aby zapewnić satysfakcję klienta za pomocą łatwego szarego przycisku na górze podstawy.

Jaka podstawa fotelika samochodowego jest kompatybilna z Uppababy Mesa?

Fotelik samochodowy dla niemowląt UPPAbaby MESA mocuje się bezpośrednio do VISTA bez użycia adaptera i łatwo odłącza za pomocą przycisku znajdującego się w górnej części rączki.

UPPAbaby VISTA jest kompatybilna z fotelikami dziecięcymi innych marek, w tym Nuna, Cybex, Maxi-Cosi, Clek, Peg-Perego i Chicco – wszystkie wymagają adaptera.

Czy Maxi Cosi jest kompatybilny z Uppababy?

Dzięki adapterom UPPAbaby możesz przymocować foteliki dla niemowląt Maxi-Cosi do ramy wózka w trybie „systemu podróżnego”.

Ile waży fotelik samochodowy Maxi Cosi?

Waga fotelika samochodowego wynosi około 15 funtów. Fotelik samochodowy dla dzieci ma bardzo solidną konstrukcję, a także oferuje wiele funkcji bezpieczeństwa, aby zapewnić ochronę Twojego dziecka podczas wypadku lub niebezpiecznej sytuacji.

Ile waży Maxi Cosi Mico?

Nośność Maxi Cosi Mico wynosi 11 funtów. Posiada funkcję otwierania i składania jedną ręką, która ułatwia przenoszenie tego fotelika samochodowego z pojazdu lub przechowywanie go, gdy nie jest używany. Możesz również łatwo przymocować podstawę za pomocą złączy LATCH, aby ułatwić instalację. Baldachim odsuwa się, gdy w słoneczny dzień musisz ułożyć dziecko w foteliku.