W co się ubrać na zdjęcia ciążowe? Wszystko, co chcesz wiedzieć

W co się ubrać na zdjęcia ciążowe? Zdjęcia ciążowe są takie urocze, ale łatwo z nimi przesadzić.

Oto czego nie nosić na zdjęcia ciążowe:

W co się ubrać na zdjęcia ciążowe? Wszystko

-Luźne spodnie lub legginsy, które wypychają się w pasie, eksponują linię bielizny i po prostu wyglądają, jakbyś nie miał paska (tutaj celem jest pochlebstwo!)

-Obcisłe ubrania, które sprawiają, że czujesz się skrępowany tym, jak duży już wygląda Twój brzuch

– Workowate koszule z poziomymi paskami na brzuchu (nie ma znaczenia, czy to jeden z tych „rozciągliwych” materiałów w paski), ponieważ widzę tylko rozmiar! Jeśli masz wątpliwości, trzymaj się pionowych pasków, które wydłużają Twoje ciało jeszcze bardziej niż zwykle, ponieważ podczas ciąży mamy tendencję do pochylania się do przodu.

Kiedy zacznę otrzymywać zasiłek macierzyński?

Musisz przepracować 600 godzin w ciągu ostatnich 52 tygodni przed terminem, aby kwalifikować się do świadczeń MA. Po zakwalifikowaniu się, świadczenie EI rozpocznie się 17-18 tygodni

Jak długo możesz ubiegać się o zasiłek macierzyński?

Jeśli przebywasz na urlopie macierzyńskim przez okres dłuższy niż 28 tygodni, możesz ubiegać się o zasiłek macierzyński (MA), jeśli Twoje zarobki w zeszłym roku nie przekraczały 30 000 GBP.

Oznacza to, że przerwanie pracy spowodowało straty finansowe, ponieważ przeciętna kobieta nie wraca natychmiast po urodzeniu dziecka z powodu obowiązków rodzinnych i potrzeb związanych z karmieniem piersią.

Zasiłek ten będzie wypłacany do końca tygodnia przed 11 urodzinami Twojego dziecka lub do momentu, gdy dziecko pójdzie do gimnazjum do 15. roku życia.

Co oznacza zasiłek macierzyński?

To rodzaj pomocy finansowej, wypłacanej przez rząd kobietom w ciąży. O zasiłek ten można ubiegać się do pięciu miesięcy przed planowanym porodem lub po adopcji dziecka w wieku poniżej sześciu tygodni.

Celem tej dodatkowej płatności jest upewnienie się, że kobiety, które zamierzają mieć dzieci, nie doświadczą żadnych strat w dochodach podczas ciąży i we wczesnym okresie życia noworodka przed powrotem do pracy.

Zasiłek macierzyński działa również jako zachęta dla rodziców rezygnujących z pracy w pełnym wymiarze godzin, gdy po raz pierwszy zabierają do domu swoje nowo narodzone dziecko, ponieważ zapewnia im większą elastyczność co do tego, ile godzin tygodniowo zdecydują się pracować, a jednocześnie będą w stanie płacić rachunki i sobie na to pozwolić inne potrzeby.

Jaka jest różnica między zasiłkiem macierzyńskim a zasiłkiem macierzyńskim?

Jeśli przebywasz na urlopie macierzyńskim, pierwszą rzeczą do zrobienia jest ustalenie, czy podczas urlopu otrzymasz wynagrodzenie. Następnie możesz zdecydować, jakie świadczenia mogą być dostępne, a które mogą pomóc finansowo.

Istnieją dwa rodzaje wsparcia finansowego dla kobiet, które niedawno urodziły dziecko: zasiłek macierzyński i zasiłek macierzyński.

Różnica między nimi polega na tym, ile pieniędzy zapewniają podczas ciąży i po urodzeniu dziecka – a także na inne czynniki, takie jak konsekwencje podatkowe i kryteria kwalifikacyjne.

Czy mogę ubiegać się o zasiłek macierzyński zamiast SMP?

Jeśli byłeś już zatrudniony przez 26 tygodni przed końcem tygodnia kwalifikującego i zarabiasz średnio co najmniej 30 GBP tygodniowo w ciągu dowolnych 13 tygodni przed tą datą, to tak. Zasiłek macierzyński jest wypłacany już od 11 tygodnia przed porodem – czyli do 39 tygodnia ciąży!

Oznacza to, że jeśli nie kwalifikujesz się do SMP (ponieważ nie pracowałaś wystarczająco długo) lub Twoje dochody spadają poniżej progu zarobków (112 GBP tygodniowo), zasiłek macierzyński może być opcją wartą rozważenia.

Jeśli tak, należy wziąć pod uwagę inne czynniki: Musisz opłacać składki na ubezpieczenie społeczne pierwszej klasy w ciągu ostatnich 52 tygodni; Twoje dziecko musi mieszkać z tobą; Musisz być zatrudniony lub prowadzić działalność na własny rachunek, chociaż obowiązują pewne wyjątki.

Czy Twój rozmiar powinien być większy w dżinsach ciążowych?

Jeśli kupiłaś parę dżinsów przed ciążą, prawdopodobnie nie będą one pasować na rosnący guz. Możesz powiększyć lub wypróbować legginsy ciążowe Shapewear, aby uzyskać gładki wygląd pod ubraniem!

Odp.: Jeśli kupiłaś parę dżinsów przed ciążą, prawdopodobnie nie będą one pasować na rosnący guz.

B: Legginsy ciążowe Shapewear to doskonała opcja, jeśli chcesz wyglądać elegancko pod ubraniem.

C: Jedna wskazówka, której się nauczyłem, jest taka, że ​​najlepiej nie kupować zbyt wielu nowych rzeczy, ponieważ rzeczy mają tendencję do zmiany w trzecim trymestrze i we wczesnym okresie poporodowym, kiedy dzieci rosną tak szybko!

D: Rozmiary niektórych przedmiotów mogą być dobrym sposobem na przedłużenie żywotności niektórych ulubionych przedmiotów.

E: Próbuj jak najwięcej przed zajściem w ciążę, ponieważ to jedna rzecz, która zmienia się w tym czasie.

F: Odniosłam wielki sukces z legginsami ciążowymi Shapewear, aby uzyskać gładki wygląd pod ubraniem!

G: Moją najlepszą wskazówką jest chęć rozważenia lub spróbowania czegoś nowego, aby wszystko działało.

H: Jedną z moich największych wskazówek byłoby zwiększenie rozmiaru lub wypróbowanie różnych opcji odzieży, jeśli zajdzie taka potrzeba!

I: Jeśli są rzeczy, które kochasz i chcesz nosić po porodzie, nie wahaj się zapytać w sklepie o rozmiary poporodowe, kupując je przed ciążą.

J: Odkryłam, że niektóre linie ciążowe są lepsze niż inne dla mojego stylu, więc wypróbuj jak najwięcej przed ciążą!