Uczciwe pieluchy firmowe Bezpłatna wersja próbna Ile dni? Pomysły

Uczciwy okres próbny pieluch firmy Ile dni? Bezpłatna wersja próbna pieluch The Honest Company jest dostępna przez siedem dni. Możesz wypróbować różne rozmiary i rodzaje pieluch, aby sprawdzić, które z nich są najlepsze dla Twojego dziecka.

The Honest Company oferuje również szereg innych produktów, takich jak chusteczki i detergenty do prania, które są wykonane z naturalnych składników. Wypróbuj Uczciwą firmę już dziś i zobacz, jak Ty i Twoje dziecko kochacie ich produkty!

Aby rozpocząć, po prostu przejdź do witryny Honest i kliknij „wypróbuj nasze produkty”. Będziesz mógł wybierać spośród różnych opakowań, z których każde zawiera różne ilości i odmiany pieluszek. Po wybraniu odpowiedniego pakietu po prostu wprowadź informacje o wysyłce i poczekaj na przybycie bezpłatnego zestawu próbnego.

Ile pieluszek potrzebuję na rok?

Jeśli chcesz używać pieluch materiałowych przez rok, polecam zakup około 18 tuzinów. Lub około 360, jeśli Twoje dziecko prawdopodobnie będzie w tym czasie duże lub bardzo duże. To przy założeniu, że średni okres pieluchowania niemowląt w środkach trwa do półtora roku życia.

Na każdy miesiąc przed osiągnięciem tego wieku, ale mniej niż 12 małych wkładek w opakowaniu oraz mniej niż 9 okładek (najlepiej z zatrzaskami). Powinnaś mieć wystarczająco dużo myjek od urodzenia do końca, kiedy dziecko zacznie karmić ciałami stałymi i może całkowicie przestać nosić pieluchy!

Jeśli jednak planujesz prać je częściej, może to potrwać dłużej. Kupowanie zbyt wielu może nie przynieść oszczędności, ponieważ nie wykorzystasz ich wszystkich w ciągu roku, ale lepiej mieć ich za dużo niż za mało, gdy ich potrzebujesz. Pamiętaj więc, aby przeprowadzić badania i znaleźć pieluchę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom!

Jak długo można używać pieluch materiałowych?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, ponieważ zależy to od kilku czynników, takich jak rodzaj używanych pieluch i częstotliwość ich prania.

Jednak większość ludzi uważa, że ​​mogą używać pieluch materiałowych przez około dwa do trzech lat, zanim będą musiały je wymienić. Ten przedział czasowy może się jednak różnić w zależności od wielkości i wieku Twojego dziecka.

Należy również pamiętać, że niektóre pieluchy materiałowe mogą wymagać wymiany wcześniej niż inne, dlatego zawsze najlepiej jest sprawdzić zgodnie z wytycznymi producenta.

Należy zauważyć, że jeśli używasz jednorazowych wkładek do pieluch materiałowych, będą one musiały być wymieniane częściej niż sama pielucha. Jednorazowe wkładki zwykle nie wystarczają na dłużej niż kilka miesięcy, więc kiedy trzeba je wymienić, możesz zdecydować, czy kupić nowe pieluchy.

Jeśli chodzi o koszty związane z pieluszką, Twoje dwa główne wydatki będą dotyczyły zakupu nowych pieluszek i wymiany jednorazowych wkładów.

Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze z biegiem czasu, warto zauważyć, że pokrowce na pieluchy wielokrotnego użytku zazwyczaj trzeba kupić tylko raz, podczas gdy chusteczki i detergenty mogą również zwiększyć koszty, jeśli nie są już częścią zwykłego budżetu domowego. Dobrą wiadomością jest to, że gdy tylko Twoje dziecko zacznie trenować, wszystkie te dodatkowe wydatki znikną!

„To zależy od tego, ile dana osoba używa pieluch”. Na tę odpowiedź głosowało 29% (46) respondentów.

Czy oszczędzasz pieniądze, używając pieluch materiałowych?

Odpowiedź na to pytanie jest trochę bardziej skomplikowana niż proste tak lub nie. To zależy od tego, w jaki sposób używasz pieluch i czy masz dostęp do niedrogich usług pralniczych.

Jeśli możesz zrobić pranie, używanie pieluch materiałowych może na dłuższą metę zaoszczędzić pieniądze.

Jeśli jednak musisz płacić za usługi pralnicze, może to nie być tego warte. Usługi pralnicze zazwyczaj pobierają opłatę za funty, więc pranie pieluch może być droższe niż używanie jednorazowych.

To powiedziawszy, istnieje wiele innych korzyści z używania pieluch materiałowych, które wykraczają poza zwykłe oszczędzanie pieniędzy. Są bardziej przyjazne dla środowiska, wytwarzają mniej odpadów i mogą być wygodniejsze dla Twojego dziecka. Jeśli więc możesz zrobić pranie, najlepszym rozwiązaniem jest używanie pieluch materiałowych.

Pieluchy materiałowe mogą na dłuższą metę zaoszczędzić pieniądze, jeśli możesz zrobić pranie. Jeśli jednak musisz płacić za usługi pralnicze, może to nie być tego warte. Istnieje wiele innych korzyści związanych z używaniem pieluch materiałowych, które wykraczają poza zwykłe oszczędzanie pieniędzy.

Są bardziej przyjazne dla środowiska, wytwarzają mniej odpadów i mogą być wygodniejsze dla Twojego dziecka. Jeśli możesz zrobić pranie, używanie pieluch materiałowych jest najlepszym rozwiązaniem!

W jakim wieku możesz podnieść dziecko?

Dziecko nie może wstać, dopóki nie rozwinie odpowiedniej siły mięśniowej. Zwykle ma to miejsce w wieku od sześciu do dziewięciu miesięcy, ale może się różnić w zależności od poziomu rozwoju dziecka.

Ramiona są silniejsze niż nogi, gdy dzieci osiągną ten punkt wzrostu, dzięki czemu mogą się podpierać przez krótki czas, zanim ponownie upadną. Rodzice nie powinni próbować zmuszać dziecka do przyjęcia nienaturalnej postawy poprzez stawianie go, ponieważ może to wyrządzić krzywdę, zamiast pomóc w rozwoju.

Powinni cierpliwie czekać, zachęcając do ruchu w domu i zabaw na świeżym powietrzu, jeśli chcą uzyskać lepsze wyniki podczas sesji fizjoterapii niemowląt w dalszej części roku.