Sposoby demontażu gondoli Halo

W tym artykule omówimy, jak zdemontować gondole Halo. Czytaj dalej, ponieważ kroki są łatwe do wykonania.

Jak zdemontować Halo Gondola do przechowywania

Krok 1. Najpierw zdejmij pokrowiec na materac gondoli i odłóż go na bok.

Sposoby demontażu gondoli Halo

Krok 2. Następnie zdejmij baldachim halo, poluzowując plastikowe śruby mocujące po obu stronach ramy halo.

Krok 3. Następnie poluzuj dolne paski podtrzymujące belki końcowe, które znajdują się na obu końcach boków podstawy; zostaną one przymocowane za pomocą rzepów w celu łatwego usunięcia.

Krok 4. Na koniec ostrożnie podnieś od dolnego końca, jednocześnie usuwając odłączone części (torbę, baldachim itp.).

Czy łóżko podróżne Graco Pack 'n Play On The Go jest wyposażone w prześcieradło?

Tak! Wszystkie zestawy + zabawy zawierają jedno prześcieradło w kolorze szarym lub białym w zależności od preferencji. Jeśli chcesz, możesz również dokupić dodatkowe arkusze osobno w wielu kolorach!

Jak złożyć playard do przechowywania, gdy go nie używam?

Złożenie playarda do przechowywania jest łatwe! Najpierw zdejmij gondolę lub kołyskę z ramy, zsuwając się w dół i pociągając w górę. Następnie odblokuj nogi po obu stronach podstawy, aby złożyć je na płasko.

Jak przymocować pakiet Graco 'n play do przewijaka?

Łóżko podróżne Pack + Play On The Go firmy Graco zawiera torbę na akcesoria, którą można łatwo zawiesić na dowolnej sukience w standardowym rozmiarze. Zabezpieczy to górną część playarda, aby nie przewróciła się podczas użytkowania.

Ile prześcieradeł jest wyposażonych w łóżko podróżne Graco?

Każde łóżko podróżne Graco Pack N’ Play On the Go jest dostarczane z prześcieradłem wykonanym w 100% z bawełny.

Jak przymocować zestaw Graco Pack 'n Play do komody?

Łóżko podróżne Pack + Play On The Go firmy Graco zawiera torbę na akcesoria, którą można łatwo powiesić na dowolnej sukience w standardowym rozmiarze. Zabezpieczy to górną część playarda, aby nie przewróciła się podczas użytkowania.

Ile prześcieradeł jest wyposażonych w łóżko podróżne Graco?

Każde łóżko podróżne Graco Pack N’ Play On the Go jest dostarczane z jednym prześcieradłem, które jest wykonane w 100% z bawełny i ma elastyczne krawędzie, które ułatwiają wieszanie i zdejmowanie.

Kroki, jak złożyć paczkę N Play do przechowywania lub podróżowania:

Najpierw chcesz zdjąć materac, rozpinając go wokół krawędzi. Następnie podciągnij jedną stronę do góry, tak aby połowa była złożona, trzymając drugą ręką łóżeczko dziecka. Na koniec złóż całkowicie i załóż paski na górę, a następnie ponownie zapinając zamek, uszczelniając wszelkie otwory, tam gdzie to możliwe, za pomocą zapięć na rzepy.

Czy ten materac jest ekologiczny? Jak mogę stwierdzić, czy tak jest, czy nie?

Nie, materiał nie wskazuje, czy jest to produkt ekologiczny, czy nie. Istnieją jednak inne sposoby ustalenia, czy materac jest wykonany z bezpiecznych materiałów. Powinna być solidna i jędrna, aby Twoje dziecko nie zapadało się w środku podczas snu na plecach .

Materiał nie powinien zawierać żadnych szkodliwych chemikaliów, środków ogniochronnych, ognioodpornych, BPA, chlorku winylu ani ftalanów, które można znaleźć w większości tworzyw sztucznych, w tym w materacach. Szukaj także tkanin wodoodpornych, a także tych, które można prać w pralce. Unikaj kupowania używanych zabawek Pack n Play, ponieważ mogły one być narażone na pluskwy lub inne szkodliwe bakterie i brud.

Ważne jest, aby zbadać pakiet dla dziecka i zabawę, którą chcesz kupić. Niektóre produkty są dostarczane z gondolą, a inne nie, więc przed zakupem upewnij się, że wiesz, co może pomieścić.

Sprawdź również wielkość wymiarów swojej powierzchni podłogi, a także dowiedz się, czy będzie wystarczająco dużo miejsca na rosnące potrzeby Twojego dziecka, gdy dorośnie. W ten sposób, jeśli czujesz, że stało się za małe, to przynajmniej masz pomysł, o ile powinno być większe w porównaniu z nimi w ich dzieciństwie.

Gdy ten etap nadejdzie, niektórzy rodzice mogą chcieć kupić większe łóżeczko, ponieważ dzieci zwykle lepiej śpią w takim, które daje im więcej miejsca do poruszania się i nie wikła się w kraty.

Kroki, jak złożyć Graco pack i bawić się z odwracalnym napperem i gondolą

Wypompuj powietrze z materaca (automatycznie opróżnia się podczas użytkowania) i zdejmij go z pokrowca. Usuń prześcieradło, które jest dołączone do plecaka do zabawy, odginając jeden róg, aby odsłonić mały otwór, przez który można przeciągnąć pod spodem.

Połóż świeże prześcieradła z każdej strony materaca, upewniając się, że oba rogi są na swoim miejscu pod odpowiednimi zakładkami (pasują one do otworów na obu końcach). W razie potrzeby zamocuj zatrzaski przed ponownym przymocowaniem osłon w ich pierwotnych pozycjach.

Jak odblokować Baby Trend Pack N Play?

Aby odblokować Baby Trend Pack N Play, musisz otworzyć obie strony placu zabaw.

Po całkowitym otwarciu i zablokowaniu na miejscu możesz wyciągnąć dowolny zestaw kółek, jeśli zajdzie taka potrzeba dla wygody Twojego nowego malucha. Gdy będą wystarczająco dorosłe, będzie to świetny sposób, aby utrzymać je w ryzach, ale nadal mogą wędrować, ponieważ pozwala na to ich ciekawość, nie martwiąc się o problemy z bezpieczeństwem lub o to, gdzie kończą!