Przewodnik dla rodziców po Baby Jogger City Mini: Regulacja pozycji siedziska

Jeśli posiadasz wózek Baby Jogger City Mini i zastanawiasz się, jak wyregulować pozycję siedziska, mamy dla Ciebie kilka świetnych wskazówek. Wielu rodzicom trudno jest ustawić dziecko we właściwej pozycji do zapinania pasów bez dodatkowego zestawu rąk. Pokażemy Ci, jak wyregulować fotelik Twojego dziecka, aby był bezpieczny i wygodny w użytkowaniu!

Kroki, jak wyregulować pozycję siedziska wózka Baby Jogger City Mini

-Krok 1. Ustaw wózek w płaskiej, poziomej pozycji. Podnóżek powinien być opuszczony i zablokowany na miejscu, jeśli jest regulowany. Odepnij lub poluzuj wszelkie paski uprzęży, które mogą utknąć podczas przesuwania fotelika do przodu lub do tyłu na jego torze.

Przewodnik dla rodziców po Baby Jogger City Mini: Regulacja pozycji siedziska

Większość modeli Baby Jogger City Mini ma tę funkcję, aby ułatwić Ci życie! Następnie popchnij obie dźwignie znajdujące się po obu stronach miejsca mocowania czaszy (pokazane powyżej).

Spowoduje to zwolnienie ich z pozycji zablokowanej, umożliwiając dalszą regulację w razie potrzeby, gdy wszystko inne zostanie najpierw ukończone. Odepchnij delikatnie, ale stanowczo, aż biodra Twojego dziecka zrównają się z krawędzią dolnej poduszki (innymi słowy, nie wystają poza krawędź).

Krok 2. Upewnij się, że nie wpychasz dziecka zbyt głęboko do siedzenia, które nie pasuje. Następnie pociągnij obie dźwignie do góry, aż ramiona dziecka wyrównają się z miejscem, w którym znajdowały się jego biodra, aby zablokować/zaczepić je na miejscu i utrzymać je bezpiecznie (i bezpiecznie) w pozycji siedzącej, gdy skończysz regulować rzeczy.

Jeśli jest to regulowane, pamiętaj, aby zapiąć lub poluzować wszelkie paski uprzęży, które mogą utknąć podczas przesuwania przedniej części fotelika do przodu lub do tyłu na jego torze, zanim zrobisz cokolwiek innego!

Krok 3. Następnie popchnij obie dźwignie znajdujące się po obu stronach miejsca mocowania czaszy. Spowoduje to zwolnienie ich z zablokowanej pozycji, umożliwiając dalszą regulację w razie potrzeby, gdy wszystko inne zostanie najpierw ukończone. Następnie przesuń dźwignie z powrotem do ich zablokowanej pozycji.

Krok 4. Na koniec przesuń siedzisko do przodu lub do tyłu zgodnie z potrzebą, aby ustawić je w odpowiednim miejscu dla potrzeb i budowy ciała dziecka. Powinno to być zrobione, aż będą miały około cala odstępu między ramionami (i nogami, jeśli możesz) i miejscem, w którym mocuje się baldachim. Przed wyruszeniem w drogę upewnij się, że wszystkie paski uprzęży są dobrze zaciśnięte!

Jak sprawić, by siedzisko wózka było bardziej pochylone

Wskazówki dotyczące dostosowywania pozycji joggera City Mini w podróży! Możesz ustawić wysokość przedniego koła w jednej z trzech różnych pozycji, w zależności od tego, jak chcesz, aby się poruszało. To jest świetne, jeśli wiesz, że przed Tobą trudniejsze tereny i w razie potrzeby wolisz mieć trochę dodatkowego wsparcia i stabilności.

Wreszcie, istnieje regulowany podnóżek, który pozwoli jeszcze bardziej dostosować jego użytkowanie, więc pamiętaj, aby nie przegapić tego kroku podczas korzystania z nowego miejskiego mini!

Jak przymocować zadaszenie?

Wciśnij obie dźwignie z powrotem do pozycji zablokowanej po wyciągnięciu ich na zewnątrz jedną ręką, trzymając drugą ręką za daszek lub kierownicę wózka.

Upewnij się, że mocujesz go do właściwej belki ramy! W razie potrzeby wyreguluj wysokość czaszy, a następnie zwolnij, ponownie wpychając ją do pozycji zablokowanej. W tym momencie zostanie przymocowany baldachim. Jeśli potrzebujesz wyregulować lub zdjąć zadaszenie, wykonaj następujące czynności:

Popchnij obie dźwignie do przodu, aby wyskoczyły z zablokowanej pozycji jedną ręką, a drugą trzymaj daszek lub kierownicę wózka. Naciągany baldachim, aż zostanie usunięty z miejsca (może być konieczne lekkie dociśnięcie w zależności od tego, jak mocno był zamocowany). Aby ponownie przymocować, po prostu wyrównaj dolną krawędź daszka i popchnij w kierunku szczelin.

Upewnij się, że przeczytałeś i przestrzegasz wszystkich instrukcji przed użyciem wózka. Jeśli jest to prezent od kogoś, upewnij się, że jest wyposażony w niezbędne narzędzia do dostosowania w razie potrzeby. Może minąć trochę czasu, zanim oboje rodzice przyzwyczają się do dostosowywania każdej części

Jak wyregulować półleżący wózek

Baldachim mocuje się do wózka za pomocą dwóch dźwigni po obu stronach. Popchnij te dźwignie na zewnątrz, a następnie podnieś zadaszenie do siebie, co spowoduje zwolnienie go z zablokowanej pozycji, umożliwiając dalszą regulację w razie potrzeby, gdy wszystko inne zostanie wcześniej zakończone.

Następnie wyreguluj obie pozycje odchylenia siedziska, które znajdują się w górnej tylnej części fotelika dziecka, wpychając je do środka, aż ponownie zatrzasną się na swoim miejscu (jest to nieco trudne).

Gdy tak się stanie, wypchnij jeden z nich na zewnątrz tylko o około ćwierć cala, co najwyżej na tyle, aby umożliwić swobodny ruch bez możliwości całkowitego pociągnięcia go w dół z powodu oporu.

Powinno to zapewnić, że kiedy będziesz nowy z miejskim mini wózkiem baby jogger, Twoje dziecko będzie miało idealną wysokość, aby siedzieć tak, aby nie było zbyt wysoko nad ziemią.