Proste wskazówki dotyczące zmiany wózka Graco

Jednym z najważniejszych zakupów rodzica jest wózek. Staje się dla Twojego dziecka domem poza domem na wiele lat i chcesz mieć pewność, że jest bezpieczny, wygodny i trwały.

Kiedy dzieci wyrastają z jednego etapu życia, jak możemy je przenieść do następnego? W tym poradniku dowiesz się, jak łatwo zmienić wózek Graco!

Proste wskazówki dotyczące zmiany wózka Graco

Jak złożyć podwójny wózek Peg Perego

Niektóre z cech, które sprawiają, że ten wózek jest świetnym zakupem, to:

Duże, przestronne siedzenia dla wszystkich grup wiekowych i rozmiarów.

Łatwy dostęp dla dzieci po obu stronach dzięki możliwości złożenia jedną ręką, co ułatwia załadunek do dowolnego pojazdu. Obrotowy daszek zapewnia ochronę przed słońcem lub deszczem, dzięki czemu dziecko może zachować chłód w środku, niezależnie od tego, jak gorąco jest na zewnątrz!

Kompaktowa rama sprawia, że ​​przechowywanie to absolutna pestka, nawet jeśli nie używasz go jako podwójnego wózka. Wszystko, co musisz zrobić, to zdjąć niektóre podpórki pod głowę niemowlęcia i obrócić je na miejsce przed odłożeniem.​ ​Jest również wyposażony w cztery kółka zamiast trzech, co pozwala na lepsze.

Jak zmienić tryby wózka Graco

Wyjmij fotelik dla niemowląt i przymocuj go do ramy wózka.

Zdejmij adapter fotelika, poluzowując pasek, pociągnij go do góry, naciskając jednocześnie pokrętło u jego podstawy. Możesz teraz podnieść go z miejsca na bagażniku po wyjęciu go z nosidełka samochodowego lub fotelika samochodowego Graco SnugRide Click Connect 30 dla niemowląt​

Możesz potrzebować pomocy w podnoszeniu ciężaru tego przedmiotu, gdy jest pełny (około 23 funtów). Usuń wszystkie przedmioty przed próbą samodzielnego poruszania się!

UWAGA: Nie pozostawiaj dziecka bez opieki w produkcie – zawsze miej oko na dzieci, aby nie zraniły się, jeśli regulujesz jakąkolwiek część tego przedmiotu, np. składanie, rozkładanie i mocowanie części/rozkładanie. Zawsze upewnij się, że koła są zablokowane przed umieszczeniem ich w nowym miejscu.

Kroki dotyczące zmiany wózka Graco

Poproś dziecko, aby usiadło w wózku i pozwól mu poczuć, jak się czuje. Pomoże im to w podjęciu decyzji, w jaki sposób chcą wyjść z dzieciństwa.

Następnie poproś dziecko, aby przez chwilę spróbowało samodzielnie pchać wózek i zobacz, jak to się dzieje. Zdolność do pchania jest ważna przy przechodzeniu do starszej grupy wiekowej, ponieważ dzieci są często zbyt małe lub niskie, aby wywierać wystarczającą presję potrzebną do chodzenia na duże odległości bez zmęczenia.

Umieść niektóre przedmioty, takie jak książki lub zabawki, w pobliżu uchwytów, aby w razie potrzeby mogły sięgnąć podczas siedzenia, ale nie jest to wcale konieczne! Chcieliśmy tylko, żebyś wiedział, że to możliwe! 🙂

Uwagi: Pamiętaj, że nie każdy wózek dziecięcy Graco przechodzi dobrze od niemowlęcia do małego dziecka.

Na przykład Graco DuoGlider to wózek typu parasolka, więc nie pasuje do dziecka na przednim i tylnym siedzeniu!

Jak złożyć wózek Pliko p3

Jest kilka wariantów, które chcemy omówić, jak złożyć wózek Pliko P-Series.

Pierwszy to prosty sposób na szybkie i łatwe złożenie pełnowymiarowej serii Pliko P jedną ręką, pociągając za oba zamki.

Spowoduje to zwolnienie dwóch tylnych kółek, które powinny być już odblokowane z ich zablokowanej pozycji, jeśli zostały ustawione prawidłowo do złożenia. Druga odmiana wymaga więcej rąk, ale nadal jest super szybka! Ta metoda ma również tę zaletę, że wszystkie cztery koła zostały całkowicie zwolnione przed odłożeniem lub przechowywaniem w ciasnych przestrzeniach, takich jak samochody itp.

Aby to zrobić, pociągnij mocno w dół oba przednie uchwyty, aż do uzyskania wystarczającego nacisku wewnątrz, a następnie popchnij obiema rękami do przodu. Usłyszysz klekotanie, gdy tylne koła zostaną zwolnione z zablokowanej pozycji, a następnie możesz zwolnić uchwyt na uchwytach, aby całkowicie złożyć.

Jak czyścić wózek Peg Perego

Wyjmij wszystkie przedmioty z kosza i wyjmij podkładkę siedziska, jeśli dotyczy. Wytrzyj ramę, kierownicę, felgi łagodnym roztworem mydła lub wody. Pozostawić do całkowitego wyschnięcia przed ponownym użyciem.

W przypadku siedzisk i ochraniaczy z tkaniny należy stosować tylko czyszczenie punktowe, aby nie uszkodzić materiału. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, najpierw spryskaj powierzchnię octem zmieszanym w proporcji 50/50 z ciepłą wodą, a następnie zetrzyj zabrudzenia miękką szmatką zamoczoną w wodzie z mydłem.

Jak przymocować fotelik samochodowy do wózka Evenflo

Poluzuj paski LATCH z tyłu fotelika. – Wsuń zapętlony pasek na metalowy haczyk po obu stronach wózka i zaciśnij go, aby zabezpieczyć go na miejscu.

Możesz nacisnąć lub pociągnąć regulację uprzęży, aby zwolnić ją do użycia, gdy będziesz gotowy.

Jak zainstalować fotelik samochodowy Evenflo bez podstawy

Ustaw fotelik samochodowy w pozycji rozkładanej na wózku Evenflo. – Naciśnij podstawę dłonią i dociśnij, aż usłyszysz kliknięcie, aby zablokować ją na swoim miejscu.

Zaciśnij paski LATCH z tyłu fotelika, aby zwiększyć bezpieczeństwo. Dopasuj uprząż w razie potrzeby.

Jak czyścić wózki Graco

Firma Graco zaleca czyszczenie punktowe tylko wtedy, gdy nie są używane tkaniny lub podkładki. W przypadku siedzisk i podkładek z tkaniny należy stosować tylko czyszczenie punktowe, aby nie uszkodzić materiału. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, najpierw spryskaj powierzchnię octem zmieszanym w proporcji 50/50 z ciepłą wodą, a następnie zetrzyj zabrudzenia miękką szmatką zamoczoną w wodzie z mydłem.