Proste sposoby składania podwójnej gondoli obok siebie

Podwójna gondola obok siebie jest tym, czego potrzebujesz, jeśli szukasz wielofunkcyjnej gondoli. Zapewnia maluchowi niezbędną przestrzeń do swobodnego poruszania się podczas snu. Przeczytaj ten blog, aby dowiedzieć się, jak złożyć podwójną gondolę obok siebie.

Kroki dotyczące składania podwójnej gondoli obok siebie

Trzymając gondolę jedną ręką, drugą wciśnij zatrzask znajdujący się w każdym rogu ramy.

Proste sposoby składania podwójnej gondoli obok siebie

Po pomyślnym zatrzaśnięciu zatrzasku słychać będzie dźwięk kliknięcia. Powtórz ten krok dla wszystkich czterech rogów, a Twoja paczka n play jest teraz gotowa do złożenia!

Na koniec unieś uchwyt po obu stronach i pociągnij do siebie z równomiernym naciskiem, aż nie będziesz mógł iść dalej (dwie połówki powinny się rozdzielić). Po prawidłowym wykonaniu będą wyglądać jak odwrócony kształt litery V, który rozciąga się po obu stronach ciała z paskami zwisającymi na górze. Nie wymuszaj niczego, jeśli pojawi się problem!

Jak otworzyć DuoGlider?

Aby otworzyć DuoGlider, naciśnij oba boczne zatrzaski i pociągnij, aby się podniósł.

Kroki, jak zdjąć baldachim z gondoli Kolcraft do prania

Najpierw rozepnij baldachim ze wszystkich czterech rogów. Po drugie, włóż ręce pod oba górne rogi i podnieś je, aby je wyjąć.

Po trzecie, kiedy skończysz pranie, połóż jedną rękę na każdym z dwóch przednich rogów i powoli opuść, aż usłyszysz kliknięcie (budynek się zablokuje). Powtórz ten krok dla obu tylnych rogów, aby można je było zablokować na swoim miejscu. Na koniec zasuń suwak na obwodzie baldachimu, aby był zamknięty, gdy nie jest używany!

Aby wyprać, wystarczy odpiąć wszystkie zamki błyskawiczne, a następnie namoczyć lub wrzucić do pralki zimną wodą delikatny cykl tylko bez wybielacza chlorowego powiesić na sucho LUB w razie potrzeby wysuszyć w pralce – powietrze o niskiej temperaturze / puch jest najlepszą dostępną opcją, ponieważ częste suszenie może z czasem zużywać tkaninę

Jak złożyć i amp; Przechowuj system podróżny

Najpierw upewnij się, że wszystkie części są bezpiecznie przymocowane, takie jak koła do podwozia, siedzenie do podwozia i uchwyt do podwozia. Po wykonaniu tych czynności nadszedł czas na przechowywanie! Wyreguluj podnóżek, a następnie delikatnie popchnij tył gondoli, aż usłyszysz kliknięcie (zatrzaśnie się na swoim miejscu).

Po trzecie, podnieś ramę materaca na przednią krawędź gondoli; na koniec złóż górną część na siebie, która powinna zablokować się za pomocą dwóch zatrzasków znajdujących się w dolnej środkowej części & obie strony. Aby przechowywać pasek, po prostu owiń złożone części, upewniając się, że wszystkie metalowe haczyki są bezpiecznie połączone lub przechowywane w bezpiecznym miejscu, takim jak bagażnik samochodowy!

Jak odwrócić fotelik samochodowy

Najpierw odciągnij paski uprzęży z toru pasa, podnosząc zatrzask znajdujący się pod obszarem poduszki na klatkę piersiową. Następnie usuń wszelkie dodatkowe mocowania, takie jak podpórka pod głowę itp., używając jednego paska zwalniającego uprząż do podnoszenia rąk nad głową dziecka. Na koniec odepnij klamrę, naciskając czerwony przycisk z boku fotelika samochodowego & wyjęcie go ze spodniej podstawy (może to wymagać dwóch rąk). Aby ponownie nawlec nić, wykonaj te czynności w odwrotnej kolejności!

Jak usunąć materac do łóżeczka:

Najpierw zdejmij pokrowiec materaca łóżeczka, uważając, aby NIE rozerwać szwów, jeśli takie istnieją. Następnie odkręć śruby znajdujące się w każdym rogu za pomocą klucza imbusowego dostarczonego z produktem lub małego zwykłego śrubokręta znajdującego się w skrzynce narzędziowej pod szafką zlewu kuchennego. Na koniec odciągnij metalową ramę, podnosząc ją do góry, aż oddzieli się od dolnej części, którą można łatwo złożyć w celu przechowywania.

Aby złożyć ramę gondoli na płaską powierzchnię w celu przechowywania:

Połóż górną część płasko na ziemi, a następnie dolną część. Na koniec złóż nogi gondoli, aż metalowa rama będzie całkowicie płaska i będzie mogła łatwo wsunąć się pod łóżko lub do szafy w celu przechowywania.

Aby ponownie złożyć po przechowywaniu:

Aby ponownie złożyć produkt, po prostu wyrównaj wszystkie cztery rogi, aby upewnić się, że są bezpiecznie na swoim miejscu, zanim równomiernie dociśnij do płyty materaca, ponieważ będzie to teraz znacznie łatwiejsze niż wtedy, gdy otrzymałeś ten produkt po raz pierwszy, ponieważ będzie wymagał niewielkiego nacisku z góry, gdy oba połówki zostały odpowiednio ustawione w jednej linii!

Jak odblokować koła w wózku City Mini GT

Pierwszym krokiem jest umieszczenie dopasowanej podkładki na materac z własną kieszenią do przechowywania na już zmontowanej ramie.

Następnie zatrzaśnij go na miejscu, zanim bezpiecznie włożysz prześcieradło na wierzch po umieszczeniu dziecka w środku na czas snu.

Wreszcie, krok trzeci polega na złożeniu obu nóg w pionie, co spowoduje automatyczne zablokowanie się rowków między dwiema warstwami, które idealnie dopasowują wszystko do siebie! Ogólnie rzecz biorąc, ta gondola do spakowania i zabawy może być używana jako łóżko do spania lub stacjonarne, pełnowymiarowe łóżeczko, które składa się na płasko, gdy nie jest potrzebne, dzięki wielu funkcjom, dzięki czemu jest warte każdego wydanego grosza!

Jest również dostępny w ośmiu różnych schematach kolorystycznych; Osobiście uwielbiam pokazany tutaj szary wzór w jodełkę, ale wszystkie wyglądają fantastycznie, więc naprawdę nie możesz się pomylić, niezależnie od tego, który wybierzesz!

Odkładanie wózka Baby Jogger City Select

Aby się położyć, podciągnij mocno i równomiernie, aż usłyszysz kliknięcie lub poczujesz, że zatrzaśnie się na swoim miejscu. Na początku może to być naprawdę trudne, ale próbuj dalej, ponieważ tak zaprojektowano wszystkie wózki! Po prawidłowym zablokowaniu nie naciskaj dalej, ponieważ spowoduje to uszkodzenie wózka!! Jeśli nie ma oporu podczas podciągania, przejdź do kroku drugiego poniżej.

Aby wyjść z „trybu zablokowanego”, delikatnie popchnij do siebie z równomiernym naciskiem – znowu – nigdy nie zmuszaj niczego, jeśli pojawi się problem! Jeśli masz problemy z rozłożeniem lub zablokowaniem wózka, może to być problem z ramą. W takim przypadku prosimy o natychmiastowy kontakt z naszym zespołem obsługi klienta!