Proste sposoby naprawy gondoli z knotem

Naprawa gondoli z knotem nie jest trudna. Często rodzice decydują się na zabranie gondoli do profesjonalisty, który może przeprowadzić kilka kontroli i ewentualnie naprawić gondole. Na tym blogu dowiesz się, jak naprawić łóżeczko z knotem.

Kroki naprawy gondoli Kick

Krok 1. Sprawdź wiklinę: Małe rysy i wgniecenia można naprawić za pomocą specjalistycznego wosku do naprawy mebli. Jeśli Twoja gondola jest wykonana z metalu, możesz spróbować użyć lakieru samochodowego, ponieważ działa on w przypadku większości metali, takich jak stal i aluminium.

Proste sposoby naprawy gondoli z knotem

Krok 2. Wypełnij większe ubytki szpachlówką do drewna: Szczeliny spowodowane głębokimi rysami lub wyżłobieniami należy wypełnić przed rozpoczęciem ponownego malowania. Są one dostępne w lokalnych sklepach ze sprzętem, ale występują w kilku różnych odmianach, więc przed wyborem jednego z nich uważnie przeczytaj etykietę!

Krok 3. Staraj się nie używać szpachli, ponieważ jest zbyt miękka i nie zrobi nic poza bałaganem wewnątrz ramy gondoli, kiedy będziesz ją szlifować.- Szlifowanie: Po wyschnięciu przeszlifuj farbę drobnoziarnistym papierem ściernym, aby może wygładzić wszelkie niespójności.

Nie zapomnij zakończyć, nakładając dwie warstwy wybranego koloru! Upewnij się, że jest sucha przed ponownym użyciem gondoli!

Jaki jest najlepszy sposób, aby moje dziecko było bezpieczne w łóżeczku?

Nie używaj luźnej pościeli, koców ani poduszek. Upewnij się, że Twoje dziecko śpi na plecach i nigdy nie śpij z nim na kanapie. Trzymaj pluszowe zabawki poza zasięgiem dzieci, ponieważ mogą zawierać niebezpieczeństwa zadławienia, takie jak małe części, które mogą łatwo odpaść.

Na przykład nie chcesz, aby pluszaki weszły w „fazę ząbkowania”, ponieważ wiadomo, że te przedmioty powodują pewne problemy u dzieci, które dopiero uczą się przeżuwać wszystko!

Ponadto, jeśli to możliwe, spróbuj usunąć wszystkie rzeczy ze stóp dziecka podczas umieszczania go w łóżeczku. Chociaż nie jest to 100% przypadków, niektóre dzieci użyją wszystkiego, co mogą, aby wstać i wstać z łóżka, co może być bardzo niebezpieczne!

Ważne jest również, abyś zawsze kładł dziecko na plecach podczas umieszczania go w łóżeczku lub na placu zabaw.

Nie wkładaj też do nich koców, ponieważ nie wiadomo, czy ramię może się prześlizgnąć i spowodować problemy z uduszeniem. Dotyczy to również poduszek, ponieważ nie chcemy, aby cokolwiek blokowało drogi oddechowe naszego dziecka przez cały czas!

Amerykańska Akademia Pediatrii (AAP) zaleca trzymanie WSZYSTKICH miękkich przedmiotów, takich jak pluszaki, śliniaki, poduszki i koce, poza łóżeczkiem – nawet jeśli myślisz, że Twoje dziecko je kocha!

Jeśli szukasz bardziej wszechstronnej gondoli, która może być używana jako łóżeczko niemowlęcia, łóżko do spania lub po prostu jako mebel, to zdecydowanie warte rozważenia są wyjmowane pełnowymiarowe gondole.

Cieszą się dużą popularnością ze względu na wygodę i łatwość użytkowania podczas pierwszych kilku miesięcy w domu. Dlatego też robią świetne prezenty! Po prostu połóż go obok łóżka mamy i taty, aby mogli łatwo sięgnąć i podnieść swojego malucha na czas karmienia między późnymi karmieniami.

Ważne jest, aby zastanowić się, jak łatwo będzie się założyć każdego dnia, ale przede wszystkim podczas przeprowadzki do nowego domu lub podróży. Dlatego kluczowe jest znalezienie takiego, który jest lekki i łatwy do złożenia.

Kluczową cechą tej gondoli jest to, że można ją przekształcić nie tylko w pościel dla niemowląt, ale także jako łóżko do spania, plac zabaw, przenośne łóżeczko, a nawet łóżeczko dla malucha! To sprawia, że ​​są świetne przez kilka pierwszych lat w domu z dzieckiem.

Inną rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę podczas zakupów wokół wyjmowanych pełnowymiarowych gondoli, jest wybór materiału, takiego jak bawełna lub siatka itp. Lepiej jest wybrać neutralne kolory, takie jak biały, szary lub naturalne wykończenie drewna, w zależności od tego, co będzie najlepiej pasować do Twojego wystrój pokoju / schemat kolorów pokoju. Będziesz potrzebować czegoś miękkiego i oddychającego, ale na tyle lekkiego, aby z łatwością przenosić je między pokojami i zapewnić dziecku bezpieczeństwo.

Jedną z najpopularniejszych marek wyjmowanych pełnowymiarowych gondoli jest The Lotus Travel Crib & Przenośny Playard dla dzieci. Ma bardzo dobrą ocenę na Amazon z ponad 450 recenzjami! Ten jest odpowiedni dla dzieci w wieku do trzech lat, więc zdecydowanie warto rozważyć, jeśli myślisz o długotrwałym użytkowaniu.

Kolejną rzeczą, która wyróżnia tę markę spośród innych w swojej kategorii, są wszystkie zawarte w niej akcesoria, takie jak futerały, torby podróżne itp.

Jak zrobić wełniany materac do gondoli:

Pierwszym krokiem jest położenie podkładki płasko na powierzchni roboczej i umieszczenie dwóch kawałków mocnego materiału, po jednym na każdym rogu. Następnie złóż obie warstwy wzdłuż linii środkowej i dociśnij płasko żelazkiem ustawionym na średnim ogniu.

Następnie otwórz te złożone krawędzie (trzymając je dociśnięte) i sklej je razem, nakładając gorący klej wokół tej krawędzi obwodowej równomiernie rozmieszczonych co około trzy cale. Na koniec odetnij nadmiar materiału po jego całkowitym sklejeniu w razie potrzeby, upewniając się, że nie ma szczelin ani luźnych krawędzi.

Kroki, jak odblokować boki paczki i zagrać

Krok pierwszy: Znajdź przycisk zwalniający, który znajduje się po obu stronach twojej paczki i graj.

Krok drugi: Mocno dociśnij obiema rękami, aż usłyszysz dźwięk kliknięcia, wskazujący, że blokada została zwolniona.

Krok trzeci: Powoli podnoś jeden róg materaca na raz, a po zakończeniu umieść go z powrotem w gondoli.

Krok czwarty: Powtórz ten proces dla drugiej strony paczki i zagraj, jeśli to konieczne, a następnie powtórz go, aby zablokować boki z powrotem na swoim miejscu.