Proste kroki, jak wyczyścić łóżeczko do spania

W tym poście na blogu dowiesz się, jak w prostych krokach wyczyścić łóżeczko dziecięce.

Kroki dotyczące czyszczenia gondoli sypialnej

Krok 1. Nie należy prać ani czyścić chemicznie współśpiącego. Zamiast tego, plamy usuwają wszelkie plamy, delikatnie nacierając gąbką ciepłą wodą i łagodnym roztworem detergentu, a następnie susząc na świeżym powietrzu. Alternatywnie możesz użyć na nim środka do czyszczenia tapicerki w sprayu, ale zrób to na zewnątrz ze względu na silny zapach!

Proste kroki

Krok 2. Przy okazji – dokładnie przetrzyj wszystkie powierzchnie środkiem antyseptycznym, takim jak alkohol, aby zabić drobnoustroje, które mogą również pozostawać w pobliżu!

Krok 3. Upewnij się, że sprawdziłeś również dziury i łzy, które mogą się pogorszyć, jeśli nie zostaną sprawdzone – nie chcemy, aby coś się działo, gdy dziecko śpi spokojnie w środku, prawda? Jeśli występują problemy, wykonaj ponownie ścieg lub wymień go w razie potrzeby przed ponownym użyciem.

Wskazówka: Jeśli pokrowiec materaca nie odklei się całkowicie, możesz go wyprać w pralce w delikatnym cyklu z zimną wodą. Możesz również prać ręcznie pokrowiec w ciepłej wodzie z łagodnym detergentem lub specjalnymi produktami dla dzieci, takimi jak Dreft.

Kroki składania wózka z zamocowanym drugim siedzeniem

Wózek składany z dołączonym drugim siedziskiem. Przymocuj pas bezpieczeństwa fotelika samochodowego dziecka do mocowania na górze wózka. Upewnij się, że jest dobrze zablokowana przed rozpoczęciem składania.

Nie składaj, chyba że ten krok został wykonany jako pierwszy! Ten krok zapewni bardziej stabilne trzymanie i mniejszą szansę na wypadek przewrócenia się podczas transportu lub przechowywania.

Pociągnij obie strony kierownicy, a następnie pociągnij obie strony w dół, aby zablokowały się pod ramą w pobliżu miejsca, w którym poruszają się Twoje nogi podczas pchania/kierowania. Uchwyty powinny być teraz równoległe do siebie, gdy stoisz za nimi, patrząc na ich wierzchołki z góry, ze stopami rozstawionymi na długość ramion (tej samej szerokości co biodra dziecka). Twoje ramiona powinny znajdować się bezpośrednio nad każdą kierownicą.

Trzymając stopy nieruchomo, rozstawione na długość ramion, chwyć obie strony jednego uchwytu i unieś go, aż prawie dotknie fotelika dziecka (dzięki temu dziecko nie będzie ocierało się o ramę, gdy podrośnie). Gdy to zrobisz, wsuń tę stronę do blokady na ramie wózka, aby zabezpieczyć ją na miejscu. Powtórz z drugiej strony.

Następnym krokiem jest złożenie przedniego drążka najbliżej miejsca, w którym siedzi dziecko, ściskając ręką między miejscem, w którym jego nogi są zablokowane lub obok niego, aby uzyskać dodatkową stabilność podczas pchania / kierowania – w zależności od tego, jak blisko są jego biodra ich miejsca. Możesz również odepchnąć się tutaj stopą, jeśli nie ma miejsca w pierwszym zasięgu podczas stania.

Upewnij się, że dziecko jest zabezpieczone na swoich siedzeniach z zapiętymi uprzężami, zanim to zrobisz. NIE WOLNO próbować składać wózka, jeśli dziecko nie siedzi w nim bezpiecznie. Upewnij się również, że stoliki na tace są odblokowane i nie przeszkadzają w składaniu, przynajmniej w moim modelu, może być trudno je rozłożyć, jeśli są opuszczone, ale nie złożone całkowicie na płasko pod ramą wózka.

Gdy drążek zostanie podniesiony w odpowiednie miejsce, będziesz potrzebować wolnych obu rąk, więc trzymaj dziecko lub miej pomocnika do tego czasu – tylko nie podciągaj się zbyt mocno, ponieważ możesz wyskoczyć z koła! Jeśli przedni drążek opadnie z powrotem podczas podnoszenia zamków bocznych, najpierw unieś lekko do środka w kierunku środka, naciskając jednocześnie ramiona blokujące, aż ponownie przylegają do klipsów/zamków (zignoruj ​​poniższy film, naprawiłem go i nie musiałem tak mocno ciągnąć ).

Jak czyścić pokrywę gondoli?

Upewnij się, że sprawdziłeś szczegółowe instrukcje czyszczenia dla swojego produktu. Większość powie, że należy je prać tylko ręcznie i umieszczać w zimnej wodzie z łagodnym detergentem lub mydłem, ale może się to różnić w zależności od materiału, z którego zostały wykonane, więc zawsze czytaj z wyprzedzeniem!

Zaleca się również, aby nie używać żrących chemikaliów, ponieważ mogą one z czasem powodować uszkodzenia. W przypadku pytań dotyczących częstotliwości prania pokrowców sugerujemy kontakt z producentem bezpośrednio przez jego stronę internetową.

Oferujemy kilka rodzajów różnych podkładek pod materac, które są dostępne w wielu rozmiarach, takich jak standardowe, duże i bardzo duże! W ten sposób nawet jeśli nasza podkładka nie pasuje idealnie do marki, nadal nie ma szans, żeby się ześlizgnęła lub poruszyła w nocy. Standardowa podkładka pasuje do materacy o grubości do 12 cali, podczas gdy duża jest do materacy o wymiarach od 13 do 15 cali, a bardzo duża, która pasuje do każdego materaca 16+ cali.

Czy mogę włożyć prześcieradła Gondoli do suszarki z innym praniem? Jeśli tak, jak długo powinien znajdować się na nim prześcieradło, aby całkowicie wyschło?

Większość pościeli może przejść wielokrotnie cykl prania i suszenia bez żadnych negatywnych skutków. Jeśli jednak nie ma instrukcji dotyczących suszenia, po prostu zawieś mokre nakładki na zewnątrz lub połóż je płasko wewnątrz, aby wyschły przez noc, zanim użyjesz ich ponownie. Mogą być również określone wskazówki, że nie należy ich w ogóle myć po jednym użyciu.